Ender-3 V3 SE 3D

Zastanawiasz się co wybrać? Zapytaj tutaj.
Awatar użytkownika
Daveeee5
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 1
Posty: 1
Rejestracja: 13 wrz 2023, 10:07

Ender-3 V3 SE 3D

Post autor: Daveeee5 »

Witam.
Mam zamiar kupić swoją pierwszą drukarkę 3D i na razie padł wybór na drukarkę z tytułu. Od razu zaznaczę, że pozwoliłem sobie wypunktować akapity, żeby łatwiej było czytać moje wypracowanie, bo jednak trochę się rozpisałem :sorry:

1. Jeśli chodzi o moje potrzeby, to chciałem się pobawić w druk rzeczy do domu, ale też może jakieś drobniejsze rzeczy, że może jakieś figurki, ale bardziej mi zależy na elementach użytkowych. Ogólnie też nie mam problemu z jakimiś technicznymi problemami, ale jednak nie chce teraz spędzać miesiąca nad tym, żeby pierwszy druk był w miarę "ok", a ta drukarka niby umożliwia praktycznie po 20 minutach wydrukować pierwszy dobry druk (oczywiście nie oczekuję tego, że pierwszy druk będzie super-hiper, ale żeby się drukowało w miarę rozsądku już przy pierwszych drukach).

2. Wybór padł na tą drukarkę, ponieważ zależmy mi na prędkości druku, ale też cena jaką Creality chce za nią jest kusząca (oczywiście wybór padł na nią po jakiś filmikach na YT i porównaniu specyfikacji technicznych innych drukarek). No chyba że ktoś poleca coś innego i powie, że to jest kompletnie zły wybór, bo "tutaj powód", to też z miłą chęcią przyjmę takie porady. Co do ceny to chce się jakoś zamknąć wokół tego 1k zł, choć oczywiście mogę się machnąć o dodatkową stówkę, dwie.

3. Dodatkowo mam pytanie, czy ktoś może kupował drukarkę czy jakikolwiek produkt z (podobno) oficjalnego sklepu Creality tj. store.creality.com? Bo chce zakupić drukarkę na firmę (a tam mają taniej niż to co w Polsce jest oferowane), a jak zadałem im pytanie przez maila odnośnie jednego pola w formularzu do wysyłki (pola które nazywa się "company" czyli ja to rozumiem to jako pole do wpisania NIPu), czy tam można wpisać NIP firmy, to zadali mi pytanie "po co to mam robić" :facepalm: . A niby faktury vat wystawiają (patrz obrazek), ale po tej wiadomości od nich już zwątpiłem czy to robią.
Załączniki
Vat info
Vat info
Awatar użytkownika
Artu
Drukarz
Postów w temacie: 1
Posty: 2422
Rejestracja: 19 kwie 2016, 11:37
Lokalizacja: Winnica k/Pułtuska
Drukarka: Anycubic Delta +
x 469
Kontakt:

Re: Ender-3 V3 SE 3D

Post autor: Artu »

Daveeee5 pisze: 13 wrz 2023, 11:31 A niby faktury vat wystawiają (patrz obrazek), ale po tej wiadomości od nich już zwątpiłem czy to robią.
To jest informacja, że cena towaru zawiera podatek VAT, a nie, że wystawiają faktury. Najlepiej napisz do supportu.
Pozdrawiam, Artur

# Delta Anycubic - na sprzedaż...

# Bambu Lab A1 + AMS mini - drukuje jak szalona :mrgreen:

Moje wypociny na Thingiverse 8-)
Awatar użytkownika
alucard321pl
Postów w temacie: 1
Posty: 192
Rejestracja: 11 lis 2020, 18:10
Drukarka: Ender 5 Pro
x 52

Re: Ender-3 V3 SE 3D

Post autor: alucard321pl »

Artu pisze: 13 wrz 2023, 16:34
Daveeee5 pisze: 13 wrz 2023, 11:31 A niby faktury vat wystawiają (patrz obrazek), ale po tej wiadomości od nich już zwątpiłem czy to robią.
To jest informacja, że cena towaru zawiera podatek VAT, a nie, że wystawiają faktury. Najlepiej napisz do supportu.
Invoice available - dostępna faktura. Tak więc to jest informacja, że wystawiają faktury
Z partyjnym pozdrowieniem
Seba
Awatar użytkownika
Wlodek68
Postów w temacie: 1
Posty: 70
Rejestracja: 18 wrz 2023, 08:29
Lokalizacja: Piotrków Tryb.
Drukarka: Ender 3 v3 SE
x 5

Re: Ender-3 V3 SE 3D

Post autor: Wlodek68 »

Do mnie dzisiaj taka dotarła, faktura też jest.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Co kupić?”