Jaki program do obslugi artillery sidewinder x2

Programy do przygotowywania modeli do druku – cięcia
ChinQuan
Postów w temacie: 3
Posty: 13
Rejestracja: 03 lis 2023, 16:00
Drukarka: artillery sidewinder

Jaki program do obslugi artillery sidewinder x2

Post autor: ChinQuan »

Witam

jak w tytule jaki program uzywacie?

Glownie chodzi mi o to zebym mogl sobie pobrac 2 modele do druku i ustawic je na jednym stole tak bym moc drukowac 2 rozne obiekty w jednym czasie.
cieplok
Postów w temacie: 1
Posty: 56
Rejestracja: 17 lis 2020, 14:55
x 29

Re: Jaki program do obslugi artillery sidewinder x2

Post autor: cieplok »

Wydaje mi się, że w ten zaowalowany sposób pytasz o slicer.
Chyba w zasadzie teraz sa trzy popularne wybory: PrusaSlicer, OrcaSlicer i Cura. Kazdy sie nada nawet jesli nie ma profilu gotowego pod dana drukarke to mozna latwo dodac specyfikujac kinematyke oraz wymiary.

Ja osobiscie jestem w trakcie przesiadania sie na OrcaSlicer. PrusaSlicer to moze byc najlepszy wybor na poczatek. Cury nie trawię, ale sa tacy co lubia ;)
ChinQuan
Postów w temacie: 3
Posty: 13
Rejestracja: 03 lis 2023, 16:00
Drukarka: artillery sidewinder

Re: Jaki program do obslugi artillery sidewinder x2

Post autor: ChinQuan »

cieplok pisze: 06 lis 2023, 13:39 Wydaje mi się, że w ten zaowalowany sposób pytasz o slicer.
Chyba w zasadzie teraz sa trzy popularne wybory: PrusaSlicer, OrcaSlicer i Cura. Kazdy sie nada nawet jesli nie ma profilu gotowego pod dana drukarke to mozna latwo dodac specyfikujac kinematyke oraz wymiary.

Ja osobiscie jestem w trakcie przesiadania sie na OrcaSlicer. PrusaSlicer to moze byc najlepszy wybor na poczatek. Cury nie trawię, ale sa tacy co lubia ;)
Dzieki wielkie, Dopiero zaczynam z drukarkami 3D wiec jestem zielony. Ale pracuje na cnc wiec mysle ze ogarne sprawe.
ChinQuan
Postów w temacie: 3
Posty: 13
Rejestracja: 03 lis 2023, 16:00
Drukarka: artillery sidewinder

Re: Jaki program do obslugi artillery sidewinder x2

Post autor: ChinQuan »

cieplok pisze: 06 lis 2023, 13:39 Wydaje mi się, że w ten zaowalowany sposób pytasz o slicer.
Chyba w zasadzie teraz sa trzy popularne wybory: PrusaSlicer, OrcaSlicer i Cura. Kazdy sie nada nawet jesli nie ma profilu gotowego pod dana drukarke to mozna latwo dodac specyfikujac kinematyke oraz wymiary.

Ja osobiscie jestem w trakcie przesiadania sie na OrcaSlicer. PrusaSlicer to moze byc najlepszy wybor na poczatek. Cury nie trawię, ale sa tacy co lubia ;)
Parametry wydruku takie jak temp predkosc itd ustawiam sobie na drukarce? Czy moge to robic w tym slicerze?
Awatar użytkownika
japim
Postów w temacie: 1
Posty: 704
Rejestracja: 12 lis 2019, 14:15
Lokalizacja: Warszawa
Drukarka: W sumie 19...
x 205
Kontakt:

Re: Jaki program do obslugi artillery sidewinder x2

Post autor: japim »

Ustawiasz w slicerze
Pozdrawiam,
Przemek

Moje projekty 3D: https://www.thingiverse.com/Japim/designs
Aktualne projekty modelarskie: https://www.rcgroups.com/forums/member.php?u=174992
Awatar użytkownika
morf
Drukarz
Postów w temacie: 1
Posty: 3234
Rejestracja: 17 sty 2017, 12:28
Drukarka: Reprapy, Prusa MK3S
x 1598

Re: Jaki program do obslugi artillery sidewinder x2

Post autor: morf »

Poszukaj, poczytaj zamiast najpierw pytac o podstawy podstaw :-)
Troche wysiłku nie zaszkodzi, w dzisiejszych czasach masz wszystko podane na tacy czy to w formie "pisanej" czy wideo.
Done is better than perfect.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Slicery”