Nanocaddo

Ogólne dyskusje o filamentach - różnych materiałach i producentach.
Awatar użytkownika
Igor
Postów w temacie: 7
Posty: 490
Rejestracja: 05 mar 2020, 23:12
Lokalizacja: Kociewie
Drukarka: Prusa Mk3 i "rzeźby"
x 167
Kontakt:

Re: Nanocaddo

Post autor: Igor »

Dalsze info - łamliwość pojawia się na wszystkich szpulach. Drukuje się wciąż dobrze.
Złote zasady: 1. You get what you paid for 2. Works? Don't fix! 3.Tanie okaże się najdroższe 4. Nie zoptymalizujesz procesu, którego nie rozumiesz 5. Konserwuj, nie czekaj aż padnie do reszty
Awatar użytkownika
cyfron
Postów w temacie: 5
Posty: 1436
Rejestracja: 30 sty 2019, 09:28
Lokalizacja: lubuskie
Drukarka: U30, SP Pro, UM2+
x 371

Re: Nanocaddo

Post autor: cyfron »

Moje zakupione w grudniu i puki co nie zauważyłem łamliwości. Tyle, że u mnie szpula po otwarciu schodzi max. w trzy dni.
Awatar użytkownika
Igor
Postów w temacie: 7
Posty: 490
Rejestracja: 05 mar 2020, 23:12
Lokalizacja: Kociewie
Drukarka: Prusa Mk3 i "rzeźby"
x 167
Kontakt:

Re: Nanocaddo

Post autor: Igor »

Nasze kumpel dostał zaraz po otwarciu paczki i testował w domu przez jakieś dwa tygodnie. Raczej nie powinno się wydarzyć nic złego z nimi w tym czasie, w jego domu nie było nigdy problemu z filamentem.
Złote zasady: 1. You get what you paid for 2. Works? Don't fix! 3.Tanie okaże się najdroższe 4. Nie zoptymalizujesz procesu, którego nie rozumiesz 5. Konserwuj, nie czekaj aż padnie do reszty
Awatar użytkownika
cyfron
Postów w temacie: 5
Posty: 1436
Rejestracja: 30 sty 2019, 09:28
Lokalizacja: lubuskie
Drukarka: U30, SP Pro, UM2+
x 371

Re: Nanocaddo

Post autor: cyfron »

Jak to w tanich filamentach - czasem to loteria. Widocznie trafiłem na dobrą serię. Podoba mi się kolor i zero problemów z drukowaniem.
Ps. Kupowałem na aledrogo u sprzedawcy Nanocaddo.
Awatar użytkownika
Igor
Postów w temacie: 7
Posty: 490
Rejestracja: 05 mar 2020, 23:12
Lokalizacja: Kociewie
Drukarka: Prusa Mk3 i "rzeźby"
x 167
Kontakt:

Re: Nanocaddo

Post autor: Igor »

Kupowalem u nich w sklepie, jakas gruba wyprzedaz bo nie pojawialy sie nowe a jedynie z kazda godzina pozycje szarzały ozdabiane napisem "brak w magazynie". Może jakaś mało wybitna seria.
Złote zasady: 1. You get what you paid for 2. Works? Don't fix! 3.Tanie okaże się najdroższe 4. Nie zoptymalizujesz procesu, którego nie rozumiesz 5. Konserwuj, nie czekaj aż padnie do reszty
ODPOWIEDZ

Wróć do „Filamenty”