Bambu Lab P1S combo - awarie

Drukarki FDM III Generacji - BambuLab, Creality K1, Qidi Tech, <podróbki, klony>, itp.
Awatar użytkownika
roman
Postów w temacie: 1
Posty: 508
Rejestracja: 02 wrz 2022, 00:27
Lokalizacja: Dokładnej lokalizacji skippera nie zna nawet The President Of The Ju-Es-Ej
x 345

Re: Bambu Lab P1S combo - awarie

Post autor: roman »

trike3 pisze: 08 mar 2024, 19:57 Witajcie.
Grubo. Jak patrze na zdjęcia to zastanawiam się, czy filament nie zsuwa się z radełek i gdzieś tam z boku jest tak zciskany. Nie ma opcji by sprężynka tak sprasowała. Chyba, że rzeczywiście wentylatorek od hotendu padł, ale to byś dostał warning.

Pisz do supportu, wklej im zdjęcia(albo film jak rozkręcasz ekstruder i co w nim siedzi), dokładnie napsiz co robiłeś, jak to wystąpiło, jak było wcześniej, itd. im więcej informacji tym lepiej.
freitag pisze: 09 mar 2024, 14:40 Miałem problem z drukowaniem jak było za ciepło. W mojej jak wskazuje 32 st. w komorze to już muszę z PLA rezygnować.
??? PLA drukuje się bez problem mając w budzie ponad 40 stopni, żadnych clogów. Zdaje się, że od 45 ludzie piszą, że im się cloguje.
freitag
Postów w temacie: 2
Posty: 64
Rejestracja: 27 mar 2018, 11:29
Lokalizacja: Łazy
Drukarka: własna :-)
x 21

Re: Bambu Lab P1S combo - awarie

Post autor: freitag »

Nie wiem jak u innych, ale u mnie wyświetla w komorze 32st. i mogę zapomnieć o PLA. Ale taki kłopot miałem w zeszłe lato.
mcxmcx
Drukarz
Postów w temacie: 4
Posty: 2474
Rejestracja: 09 kwie 2017, 21:32
x 310

Re: Bambu Lab P1S combo - awarie

Post autor: mcxmcx »

Ja tam w x1cc zamykam drzwiczki i utrzymuje 35 przy engineer plate na 55.

Bo mi się k... długie wąskie pudełka podwijają.

Ola leci jak złoto, nie wiem czym wy tam drukujecie, mam 200kg sunlu i je jadę bez ograniczeń.

Oprócz wsadzenia zbyt miękkiego tpu to jeszcze nie musiałem otwierać ekstrudera (a i wtedy wydlubalem bokiem).
Jeżeli przypadkiem podam ceny w GBP to sobie kolego, koleżanko, pomnóż razy pięć.
ODPOWIEDZ

Wróć do „III Generacja (Bambu, Qidi, K1, itp)”