SPRZEDANE [S] Monoprice MP Mini Delta

[K] - Kupię, [S] - Sprzedam, [Z] - Zamienię, [O] - Oddam
Regulamin forum
Przed opublikowaniem ogłoszenia zapoznaj się z regulaminem działu giełda.
Awatar użytkownika
dziobu
Zasłużony
Postów w temacie: 1
Posty: 8953
Rejestracja: 28 gru 2016, 16:38
Drukarka: ZMorph 2.0(S)
x 5874
Kontakt:

SPRZEDANE [S] Monoprice MP Mini Delta

Post autor: dziobu »

Witam,

Sprzedam rewelacyjną drukarkę Monoprice MP Mini Delta (zdaje się V1). Szerzej opisana i wychwalana w tym wątku: https://reprapy.pl/viewtopic.php?f=66&t=5269

Stan - prawie nowa.
Przebieg: <1kg.

Podkładka jak widać (odbicie czegoś starego jest ale nie jest wgnieciona), reszta nieco zakurzona. Ze dwie rysy na obudowie. Prawdopodobnie hotend do ponownego skręcenia bo nitkuje, ale odkąd ją mam nigdy się za to nie zabrałem a w tym co drukowałem nie miało to znaczenia.
W komplecie zasilacz 120W (prawie nowy; albo inaczej - prawie nieużywany ;p), oryginalne pudełko i wszystko co w nim było (poza oryginalnym zasilaczem) i cichy wentylator żeby podmienić ten w środku.
Z modyfikacji - wrzucony Marlin z gita.
Tak to wszystko sprawne. Wydruki - jak te w wątku. Szału nie ma ale tak na prawdę to nic w niej nie robiłem.

450PLN. Sprzedaż prywatna.
Wysyłka paczkomatem w cenie.

Sprzedaję bo stoi i się kurzy; to do czego miała być przeznaczona nie wypaliło a ja nie mam czasu ani ochoty w niej grzebać.
mp1.jpg
mp2.jpg
mp3.jpg
mp4.jpg
mp5.jpg
mp6.jpg
Awatar użytkownika
Adinfo
Drukarz
Postów w temacie: 1
Posty: 1103
Rejestracja: 15 lis 2018, 12:54
Lokalizacja: śląsk
Drukarka: 2xDelta, MD-16, X1
x 254
Kontakt:

Re: [S] Monoprice MP Mini Delta

Post autor: Adinfo »

Gadałem z kumplem i jak na pw pisaliśmy jeżeli z przesyłką w cenie i te 50zł urwane to biere to. Teraz jest po za domem. Albo ja się odezwę w sprawie uregulowania albo on napisze pw, bo ma konto na reprapy.

Zaś @GUTEK@ będzie miał co opowiadać, że biere jak popadnie ;p
@GUTEK@, sagittario, Andrzej_W, dziobu
Anycubic Delta Linear Plus
Prusa i3 Beer 0% Upgrade viewtopic.php?f=34&t=6395&p=106894#p106887
mcxmcx
Drukarz
Postów w temacie: 1
Posty: 2474
Rejestracja: 09 kwie 2017, 21:32
x 310

Re: [S] Monoprice MP Mini Delta

Post autor: mcxmcx »

Pan Chińczyk ma fajne blachy magnetyczne pei do tego, kupiłem i juz drugi rok dzieci mają ;)
Adinfo
Jeżeli przypadkiem podam ceny w GBP to sobie kolego, koleżanko, pomnóż razy pięć.
Zablokowany

Wróć do „Sprzedam, kupię, zamienię, oddam - drukarkowe”