Dostałem od szwagra laser do wypalania.
Wielkość pola roboczego to coś kolo 40x40. Duże bydle.
Siedzi ktoś w tym temacie może?
Macie jakieś sprawdzone programy do... właśnie do czego? Program do drukarek 3d tnie projekt na warstwy, a do lasera... pisze ścieżki? G kod?
Tak czy siak zaczynam kolejną przygodę i jak ktoś mógłby podrzucić coś ciekawego to będę wdzięczny.
Pozdrawiam,
Dudasz.