Anycubic i3 Mega

Tutaj można pochwalić się drukarką już uruchomioną bądź kupioną
Awatar użytkownika
dragonn
Zasłużony
Postów w temacie: 13
Posty: 6383
Rejestracja: 12 gru 2016, 21:50
Lokalizacja: Opole
Drukarka: LUME
x 1455

Re: Anycubic i3 Mega

Post autor: dragonn »

Po pierwsze zależy jaka guma, każda jest inna. U mnie np. testowałem Spectrum Rubber i nie dało radę, ale już np. wiem że TPU od DD daję radę, zresztą mam próbkę to się przekonam :D. Powiem tak - to nie jest tak że się nie da, jest trudniej a moim zdaniem jak by mieć ekstuder z dwoma radełkami który łapie filament po obu stronach to pewnie dało by na bowden prawie każdą gumę.
Awatar użytkownika
Berg
Zasłużony
Postów w temacie: 2
Posty: 7563
Rejestracja: 05 lis 2016, 11:57
Lokalizacja: Kraków
Drukarka: Lume, K8400, HC Evo
x 2661

Re: Anycubic i3 Mega

Post autor: Berg »

jeśli na jednym końcu wykresu jest guma, na drugim PLA to moim zdaniem TPU ma bliżej do PLA niż do gumy. Tak że spoko z TPA na bowdenie da radę. Elastyczne materiały dają radę na bowdenie pod warunkim że tak się ustawi parametry by wypływ z dyszy miał mieć stałą prędkość. to znaczy wszystkie prędkości takie same, nie za szybkie, duży jerk i przyspieszenie. zapomnij o retrakcji.
Im bardziej elastyczny materiał tym większe ma to znaczenie.
Domell
rmatysiak
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 27
Posty: 70
Rejestracja: 10 wrz 2017, 18:30
x 5

Re: Anycubic i3 Mega

Post autor: rmatysiak »

Na yotubie jest polska recenzja drukarki link:
https://www.youtube.com/watch?v=dMwuqCZ ... 7225333386
Z uwag Anni co do drukarki: Zalecam sprawdzenie połączeń elektrycznych wewnątrz skrzynki zasilającej, w moim przypadku kable zasilające stół jak i grzałkę dyszy były luźne ( można było je wyjąć palcami z gniazd)
Ps Pan przeprowadzający recenzję chce w Polsce sprzedawać I3 mega w cenie 2500 zł.....
Awatar użytkownika
Kopytko
Zasłużony
Postów w temacie: 10
Posty: 3450
Rejestracja: 19 kwie 2016, 11:27
Lokalizacja: Oleśnica
Drukarka: P3Steel v4.00
x 565

Re: Anycubic i3 Mega

Post autor: Kopytko »

Dlatego ciezko zaufac recanzji osoby ktora chce tym handlowac.
:arrow: Pozdrawiam Patryk.
Aktualne drukarki :
:idea: Prusa i3 w wersji p3steel v1.00 :idea: Prusa i3 2 wersji p3steel v4.00 long :idea: Replicator 1 by CTC :idea: Delta Kossel :idea:UM2+extended
W budowie : COSIEK 70x70x70 :devil:
Awatar użytkownika
PrzemoS
Zasłużony
Postów w temacie: 1
Posty: 727
Rejestracja: 01 sie 2016, 12:11
Lokalizacja: Oleśnica
Drukarka: Switchwire,Delta,X1C
x 703

Re: Anycubic i3 Mega

Post autor: PrzemoS »

Po oplaceniu cła z dostawa 500zl na czysto /each przy sprzedazy tak jak on mowi 2500zl. Kurde za taka kase to mozna zrobic niezla DRUKARKE!!
"Z pozdrowieniami Przemek" :git: :git:

Drukarki:
Delta :yahoo: :yahoo: // Voron Switchwire :devil: // Bambu Lab X1-Carbon AMS :crazy:
Awatar użytkownika
dragonn
Zasłużony
Postów w temacie: 13
Posty: 6383
Rejestracja: 12 gru 2016, 21:50
Lokalizacja: Opole
Drukarka: LUME
x 1455

Re: Anycubic i3 Mega

Post autor: dragonn »

Za tą kasę u nas można dostać już i3 MK2S, nie że Mega jest zła bo to też dobra drukarka ale dając 2.5k i mając wybór miedzy 'ktoś sprawdził z Chin i sprzedaje tutaj' a 'produkt niechiński z normalnego poleskiego sklepu' to jednak wolę tą drugą opcję.
Awatar użytkownika
Artu
Drukarz
Postów w temacie: 3
Posty: 2421
Rejestracja: 19 kwie 2016, 11:37
Lokalizacja: Winnica k/Pułtuska
Drukarka: Anycubic Delta +
x 464
Kontakt:

Re: Anycubic i3 Mega

Post autor: Artu »

A ja mam pytanie o "magiczną" naklejkę na stół ANYCUBIC Ultrabase... czy faktycznie jest taka "magiczna" :roll:
Pozdrawiam, Artur

# Delta Anycubic - na sprzedaż...

# Bambu Lab A1 + AMS mini - drukuje jak szalona :mrgreen:

Moje wypociny na Thingiverse 8-)
Artur13579
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 2
Posty: 131
Rejestracja: 04 lis 2016, 22:31
Lokalizacja: Katowice
x 2

Re: Anycubic i3 Mega

Post autor: Artur13579 »

Ultrabase robi świetną robotę. Trzyma bez żadnych specyfików, a po schłodzeniu wydruk bezproblemowo się odrywa delikatnie.
Artu
Anycubic i3 Mega
Prusa MK3
UBOT TOWER
ATMAT SIGNAL PRO400
kondzio29
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 3
Posty: 6
Rejestracja: 27 lip 2017, 18:56

Re: Anycubic i3 Mega

Post autor: kondzio29 »

Kopytko pisze:Dlatego ciezko zaufac recanzji osoby ktora chce tym handlowac.
pominę całą resztę, bo chciałbym się odnieść tylko do tego komentarza. Recenzja jest uczciwa, przedstawia mój punkt widzenia donośnie drukarki. Fakt, że próbuję ją sprzedać nie ma tu nic do rzeczy, drukarka jest naprawdę fajna, i naprawdę... nikogo nie namawiałem do kupna tej drukarki, każdy ma swój rozum, każdy decyduje swoimi pieniędzmi i jeśli ktoś chce kupić tą drukarkę na GearBest to naprawdę, ja nie mam z tym żadnego problemu.

Po prostu nie podoba mi się zarzut, że recenzja została nagrana specjalnie w dobrym świetle żeby zachęcić kogoś do kupna. Tyle tylko chciałem dodać słowem sprostowania, bo co jak co, ale nie jestem naciągaczem i jeżeli drukarka posiadałaby jakieś wady, czy też nie drukowała by dobrze to powiedziałbym o tym w recenzji.

Dziękuję za uwagę i pozdrawiam kolegów.
Awatar użytkownika
Kopytko
Zasłużony
Postów w temacie: 10
Posty: 3450
Rejestracja: 19 kwie 2016, 11:27
Lokalizacja: Oleśnica
Drukarka: P3Steel v4.00
x 565

Re: Anycubic i3 Mega

Post autor: Kopytko »

Trochę mnie źle zrozumiałeś, ja nie napisałem tego jako zarzut, odniosłem się do końcówki posta polegi powyżej mnie. Moze fakt źle to można zrozumieć, bo nie rozpisałem się. Ale wiem ,że napewno recenzja Twoja była uczciwa. Drukarka też wg mojej oceny fajnie wykonana.
:arrow: Pozdrawiam Patryk.
Aktualne drukarki :
:idea: Prusa i3 w wersji p3steel v1.00 :idea: Prusa i3 2 wersji p3steel v4.00 long :idea: Replicator 1 by CTC :idea: Delta Kossel :idea:UM2+extended
W budowie : COSIEK 70x70x70 :devil:
Zablokowany

Wróć do „Drukarki FDM/FFF - wszystkie pozostałe”