Anycubic i3 Mega

Tutaj można pochwalić się drukarką już uruchomioną bądź kupioną
kondzio29
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 3
Posty: 6
Rejestracja: 27 lip 2017, 18:56

Re: Anycubic i3 Mega

Post autor: kondzio29 »

Kopytko pisze:Trochę mnie źle zrozumiałeś, ja nie napisałem tego jako zarzut, odniosłem się do końcówki posta polegi powyżej mnie. Moze fakt źle to można zrozumieć, bo nie rozpisałem się. Ale wiem ,że napewno recenzja Twoja była uczciwa. Drukarka też wg mojej oceny fajnie wykonana.
Może rzeczywiście źle odczytałem wydźwięk, mimo wszystko chciałem zwrócić uwagę na fakt, że staram się być uczciwy wobec widzów i na pewno nie pokazałbym, że drukarka jest lepsza niż w rzeczywistości.
rmatysiak
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 27
Posty: 70
Rejestracja: 10 wrz 2017, 18:30
x 5

Re: Anycubic i3 Mega

Post autor: rmatysiak »

Kopytko pisze:Trochę mnie źle zrozumiałeś, ja nie napisałem tego jako zarzut, odniosłem się do końcówki posta polegi powyżej mnie. Moze fakt źle to można zrozumieć, bo nie rozpisałem się. Ale wiem ,że napewno recenzja Twoja była uczciwa. Drukarka też wg mojej oceny fajnie wykonana.
a możesz napisać co chciałeś napisać ? :D
Jeżeli te słowa kierowałeś do mnie to mnie zdziwiła przebitka za drukarkę. Jak ktoś napsiał wcześniej w tych pieniądzach można kupić oryginalną prosę która na moje nie fachowe oko bije na głowę i3.
Awatar użytkownika
Kopytko
Zasłużony
Postów w temacie: 10
Posty: 3450
Rejestracja: 19 kwie 2016, 11:27
Lokalizacja: Oleśnica
Drukarka: P3Steel v4.00
x 565

Re: Anycubic i3 Mega

Post autor: Kopytko »

Chodzilo mi dokladnie o to ze osoba ogladajaca filmik i nie posiadajacs najmniejszej wiedzy o drukarkach szlyszac na koncu informacje ze mozna kupic to u tej osoby moze nie zaufac. My wiemy ze drukarka jest ok bo wiemy to z recenzji naszych i inntch for. Wiadomo ktos nowy tez moze o tym poczytac. Jednak ufnosc do recenzji takich jest zachwiana. Co do ceny to cena jak cena. Jak kazdy ktos musi zarobic. Jest tysiace rzeczy ktore kupujesz i nawet nie przeszlo ci przez mysl ze ktos moze na tym zarabiac nawet 500% a takich produktow w PL jest masa i nikt nie narzeka. Dlatego cena jest pozycja drugozedna w tym przypadku.
kondzio29
:arrow: Pozdrawiam Patryk.
Aktualne drukarki :
:idea: Prusa i3 w wersji p3steel v1.00 :idea: Prusa i3 2 wersji p3steel v4.00 long :idea: Replicator 1 by CTC :idea: Delta Kossel :idea:UM2+extended
W budowie : COSIEK 70x70x70 :devil:
kondzio29
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 3
Posty: 6
Rejestracja: 27 lip 2017, 18:56

Re: Anycubic i3 Mega

Post autor: kondzio29 »

Kopytko pisze:Chodzilo mi dokladnie o to ze osoba ogladajaca filmik i nie posiadajacs najmniejszej wiedzy o drukarkach szlyszac na koncu informacje ze mozna kupic to u tej osoby moze nie zaufac. My wiemy ze drukarka jest ok bo wiemy to z recenzji naszych i inntch for. Wiadomo ktos nowy tez moze o tym poczytac. Jednak ufnosc do recenzji takich jest zachwiana. Co do ceny to cena jak cena. Jak kazdy ktos musi zarobic. Jest tysiace rzeczy ktore kupujesz i nawet nie przeszlo ci przez mysl ze ktos moze na tym zarabiac nawet 500% a takich produktow w PL jest masa i nikt nie narzeka. Dlatego cena jest pozycja drugozedna w tym przypadku.

Dziekuje za słowo rozsądku ;)
rmatysiak
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 27
Posty: 70
Rejestracja: 10 wrz 2017, 18:30
x 5

Re: Anycubic i3 Mega

Post autor: rmatysiak »

to już doczytałem jak GB wysyła.
Paczka idzie w kontenerze do WB a potem kurierem do polski.
Jak status jest Customer data received Southall tzn że paczka płynie dopiero do GB.
Martin
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 5
Posty: 86
Rejestracja: 16 wrz 2017, 08:02
Lokalizacja: Warszawa
Drukarka: Anycubic i3 Mega
x 20

Re: Anycubic i3 Mega

Post autor: Martin »

Zamówiona właśnie z Gearbest. Pozostaje czekać.
———
Anycubic i3 Mega
Delta Phineas 3DP
Awatar użytkownika
trike3
Postów w temacie: 5
Posty: 475
Rejestracja: 14 wrz 2017, 14:01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Drukarka: Anycubic I3 Mega
x 6

Re: Anycubic i3 Mega

Post autor: trike3 »

Ja czekam od 19.09.2017 :-)

Już mnie nosi :-D.

Pozdrawiam Marcin
rmatysiak
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 27
Posty: 70
Rejestracja: 10 wrz 2017, 18:30
x 5

Re: Anycubic i3 Mega

Post autor: rmatysiak »

Można poczytać jak to jest kupować w GB:
https://telchina.pl/pytania-o-oferte-st ... -1296.html
trza być cierpliwym :)
Martin
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 5
Posty: 86
Rejestracja: 16 wrz 2017, 08:02
Lokalizacja: Warszawa
Drukarka: Anycubic i3 Mega
x 20

Re: Anycubic i3 Mega

Post autor: Martin »

rmatysiak pisze:to już doczytałem jak GB wysyła.
Paczka idzie w kontenerze do WB a potem kurierem do polski.
Jak status jest Customer data received Southall tzn że paczka płynie dopiero do GB.
Z tym kurierem do Polski z UK to może być różnie. Ktoś pisał chyba w innym wątku, że robili problemy z wysyłką, bo chyba za tanio policzyli. Ja miałem do wyboru przy wysyłce Priority Line tylko coś takiego za darmo: Europe Railway Priority Mail. Czyli będzie jechać do mnie pociągiem po Europie chyba? Raczej nie z Chin :)
Ktoś miał inne opcje wysyłki darmowej z GearBest?
———
Anycubic i3 Mega
Delta Phineas 3DP
Awatar użytkownika
dodi
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 3
Posty: 64
Rejestracja: 12 paź 2017, 23:15

Re: Anycubic i3 Mega

Post autor: dodi »

Mam pytanie, chcę zakupić swoją pierwszą drukarkę 3D. Potrzebuje drukować modele produktów , w miarę,proste bryły o gładkich powierzchniach .
Wybór padł ma dwie drukarki Anycubic I3 Mega lub Anycubic Kossel Linear XL. Wiem że zasada działania różni się w tych drukarkach jak i samo pole drukowania .

Która wybrać (pomijam cenę , I3 jest droższa o 200zl w stosunku do Kossela w wersji Linear Xl ) , zależy na dokładnych i gładkich powierzchniach, czas wydruku nie jest istotny , liczy się jakość wydrukowanego detalu.

Za pomoc będę wdzięczny.
Zablokowany

Wróć do „Drukarki FDM/FFF - wszystkie pozostałe”