Wirus na karcie SD

Awatar użytkownika
kswiorek
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 1
Posty: 242
Rejestracja: 30 gru 2016, 12:37
Lokalizacja: Wiórek (pod Poznaniem)
Drukarka: Lume
x 20

Re: Wirus na karcie SD

Post autor: kswiorek »

Ja na i7 4790K, GeForce 1070 mam 5Ghash/s, testowałem.
Awatar użytkownika
FlameRunner
Zasłużony
Postów w temacie: 5
Posty: 6568
Rejestracja: 15 kwie 2016, 21:26
x 2056

Re: Wirus na karcie SD

Post autor: FlameRunner »

W SHA-256? Współczesne karty są już o rząd wielkości szybsze niż 5870?
Chyba przespałem trochę postępu... :(
Awatar użytkownika
PrzemoS
Zasłużony
Postów w temacie: 2
Posty: 727
Rejestracja: 01 sie 2016, 12:11
Lokalizacja: Oleśnica
Drukarka: Switchwire,Delta,X1C
x 703

Re: Wirus na karcie SD

Post autor: PrzemoS »

FlameRunner pisze:W SHA-256? Współczesne karty są już o rząd wielkości szybsze niż 5870?
Chyba przespałem trochę postępu... :(
No tak teraz najlepsze karty do Kopania to Nowe Serie Zielonych na Pascalu GTX1070 i GTX1080 :) Jak sie nie myle to Bitcoin traci znowu na wartosci dlatego wiekszosc ludzi kopie ETH.

Filip szybko nadrobisz postep :D
"Z pozdrowieniami Przemek" :git: :git:

Drukarki:
Delta :yahoo: :yahoo: // Voron Switchwire :devil: // Bambu Lab X1-Carbon AMS :crazy:
Awatar użytkownika
dragonn
Zasłużony
Postów w temacie: 4
Posty: 6383
Rejestracja: 12 gru 2016, 21:50
Lokalizacja: Opole
Drukarka: LUME
x 1455

Re: Wirus na karcie SD

Post autor: dragonn »

A to nie jest tak czasem że ETH czy tam inne nie wymieniają na BitCoiny? Co do samego tracenia to byś się zdziwił xDDD.
Awatar użytkownika
PrzemoS
Zasłużony
Postów w temacie: 2
Posty: 727
Rejestracja: 01 sie 2016, 12:11
Lokalizacja: Oleśnica
Drukarka: Switchwire,Delta,X1C
x 703

Re: Wirus na karcie SD

Post autor: PrzemoS »

dragonn pisze:A to nie jest tak czasem że ETH czy tam inne nie wymieniają na BitCoiny? Co do samego tracenia to byś się zdziwił xDDD.

To tak jak jeden gosciu co miale dana ilosc Bitcoina i wtedy to chodzilo za grosze :) a Dzisiaj za to co mial po przeliczeniu moglbys zyc jak BOG i rozwalac kase na lewo prawo :)

Na poczatku wrzesnia Bitcoin stal wysoko potem spadl diametralnie w dol ale teraz sie juz unormowal wiec nie ma tragedi. Zobaczymy pozniej :)
"Z pozdrowieniami Przemek" :git: :git:

Drukarki:
Delta :yahoo: :yahoo: // Voron Switchwire :devil: // Bambu Lab X1-Carbon AMS :crazy:
Awatar użytkownika
FlameRunner
Zasłużony
Postów w temacie: 5
Posty: 6568
Rejestracja: 15 kwie 2016, 21:26
x 2056

Re: Wirus na karcie SD

Post autor: FlameRunner »

Cena BTC obecnie jest w okolicach rekordowych wartości. We wrześniu to jeszcze był tani. ;)

Kartami graficznymi kopie się ETH (i faktycznie cenione są 1070 i 1080), ale nie z powodu rzekomego spadku wartości BTC, tylko dzięki braku ASIC, którym można by kopać ETH.

O ile się orientuję, urobek z kopania innych altów faktycznie wymienia się na BTC - ale samego BTC nikt na typowo konsumerskim sprzęcie nie kopie. To że współczesna karta jest kilku- lub kilkunastokrotnie szybsza [potrzebne źródło] od przytoczonego wcześniej 5870 nie zmienia faktu, że dedykowany sprzęt z układami ASIC jest o kilka rzędów wielkości wydajniejszy.
Old
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 2
Posty: 39
Rejestracja: 22 sie 2017, 23:58
x 7

Re: Wirus na karcie SD

Post autor: Old »

@McKee. Zrobiłem tak jak sugerowałeś, pojawił się jeszcze jeden czerwony wpis, czyli razem są trzy. Teraz mam pytanie w jaki sposób je usunąć z pliku.
Awatar użytkownika
McKee
Zasłużony
Postów w temacie: 5
Posty: 2630
Rejestracja: 20 kwie 2016, 23:00
x 717

Re: Wirus na karcie SD

Post autor: McKee »

To może być błąd antywirusów (false-positiwe) czyli pokazanie/wykrycie wirusa tam gdzie go nie ma.
Ale ja bym nie ryzykował niepotrzebnie - po prostu skasuj ten plik i ściągnij jego inną (zapewne nowszą) wersję z Internetu / ze strony producenta (uważaj skąd ściągacz oczywiście).
Motto na dziś: "How may I abuse you?"
ODPOWIEDZ

Wróć do „CTC Bizer (klon Replicatora)”