Zlot forumowiczów 15-17.06.2018

Informacje o imprezach, targach itd.
Awatar użytkownika
emartinelli
Zasłużony
Postów w temacie: 47
Posty: 1195
Rejestracja: 19 kwie 2016, 16:54
Lokalizacja: Łódź
x 423

Zlot forumowiczów 15-17.06.2018

Post autor: emartinelli »

Jak wiecie w ostatnich latach wszystkie spotkania dotyczące druku 3D przerodziły się w bardziej komercyjne imprezy a chyba spora część z nas ma niedosyt w zakresie wymiany doświadczeń i dyskusji na różne drukarkowe tematy :)
Od kilku zasłużonych osób padł pomysł zorganizowania niekomercyjnego zlotu forumowiczów i pasjonatów druku 3D. Chciałbym tutaj zapytać kto byłby zainteresowany spotkaniem.
Niestety z terminami i miejscami nie jest tak, że możemy swobodnie żonglować więc założenia spotkania są następujące:
- termin: 15-17.06.2018 (przyjazd w piątek po południu/wieczorem, wyjazd w niedzielę
- miejsce: http://www.inwest-smardzewice.pl (centralna Polska)
- cena: około 235zl za osobę (w cenie 2 noclegi w pokojach dwuosobowych, 2 śniadania, 1 obiadokolacja, wieczorne spotkanie, sala na drukarki)

Ogólny plan atrakcji:
- przyjazd w piątek wieczorem (ewentualnie w sobotę rano),
- sobota:
- rano śniadanie i rozkładanie drukarek oraz sprzętu w sali głównej
- giełda sprzętu (jak ktoś ma jakieś zaległe rzeczy drukarkowe to może warto przywieść)
- spotkania, dyskusje, wymiana doświadczeń, pomoc w naprawach lub problemach z drukarką itp.
- wieczorem ognisko/grill z piwkiem i nocne rozmowy o druku 3d ;)
- niedziela: śniadanie, pakowanie sprzętu i powrót do domu

Jeśli zbierze się nas wystarczająco dużo, to trzeba będzie wpłacić jakąś zaliczkę w najbliższym czasie na rezerwacje miejsca o czym będziemy informować oddzielnie.

Jeśli ktoś chciałby przyjechać proszę poniżej w wątku o informację w ile osób (sam czy z kimś) oraz czy ma zamiar zabrać drukarkę.
dragonn, Kopytko, Berg, PrzemoS
Awatar użytkownika
Kopytko
Zasłużony
Postów w temacie: 51
Posty: 3450
Rejestracja: 19 kwie 2016, 11:27
Lokalizacja: Oleśnica
Drukarka: P3Steel v4.00
x 565

Re: Zlot forumowiczów 15-17.06.2018

Post autor: Kopytko »

Super ,ze powstał temat.
@Emartinelli dziękujemy .

Może też ustalmy jakaś datę wstępnej deklaracji chęci uczestnictwa do ???? Koniec grudnia??? Następnie w styczniu rozpoczniemy zbieranie deklaracji z zaliczkami. Trzeba wziąć pod uwagę ,ze będzie to zlot prywatny, nie komercyjny, więc wszelkie koszty związane z rezygnacją będą rozliczane w sposób możliwy, czyli jeżeli uda się odzyskać kasę z zaliczki od ośrodka, to będzie zwrot, jeżeli nie to niestety nie będzie takiej możliwości.

Jeżeli ktoś wie ,ze i tak nie przyjedzie prosimy o nie pisanie ,ze PRZYJADĘ!!! , tylko po to aby napisać. Musimy oszacować liczbę osób i od tego planować.

Zależy nam na poznaniu się, głównie osobiście i tak naprawdę druk 3D będzie głównym tematem ale pamiętajcie ,ze to ma być impreza integracyjno -poznawcza :) I na tym się skupiamy:P
:arrow: Pozdrawiam Patryk.
Aktualne drukarki :
:idea: Prusa i3 w wersji p3steel v1.00 :idea: Prusa i3 2 wersji p3steel v4.00 long :idea: Replicator 1 by CTC :idea: Delta Kossel :idea:UM2+extended
W budowie : COSIEK 70x70x70 :devil:
Awatar użytkownika
Artu
Drukarz
Postów w temacie: 22
Posty: 2421
Rejestracja: 19 kwie 2016, 11:37
Lokalizacja: Winnica k/Pułtuska
Drukarka: Anycubic Delta +
x 464
Kontakt:

Re: Zlot forumowiczów 15-17.06.2018

Post autor: Artu »

Proszę o wpisanie na listę :git: Już wszcześniej pisałem o takiej inicjatywie, i szczerze ciesze się, że uda się to zrealizować :piwo:

Może warto by było dać info również na "Krzyśkowym" forum :roll: Nie wszyscy "działają" na obydwu forach :smile2:
Pozdrawiam, Artur

# Delta Anycubic - na sprzedaż...

# Bambu Lab A1 + AMS mini - drukuje jak szalona :mrgreen:

Moje wypociny na Thingiverse 8-)
kretu
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 4
Posty: 570
Rejestracja: 18 kwie 2017, 20:56
Lokalizacja: Szczecin
Drukarka: Bizer
x 105

Re: Zlot forumowiczów 15-17.06.2018

Post autor: kretu »

Jeżeli ktoś z okolic Szczecina myśli nad wyjazdem niech da znać. Osobiście z chęcią bym się wybrał ale koszta podróży w pojedynkę trochę odstraszają.
Awatar użytkownika
Kopytko
Zasłużony
Postów w temacie: 51
Posty: 3450
Rejestracja: 19 kwie 2016, 11:27
Lokalizacja: Oleśnica
Drukarka: P3Steel v4.00
x 565

Re: Zlot forumowiczów 15-17.06.2018

Post autor: Kopytko »

Zostało 7 miesięcy.
Dużo czasu na zebranie. A nie wspomnę ,ze istnieją pociągi dość fajne ostatnim czasem. Przecież, nie wszyscy musza z drukarkami przyjeżdżać. Przemyślcie i to :)
:arrow: Pozdrawiam Patryk.
Aktualne drukarki :
:idea: Prusa i3 w wersji p3steel v1.00 :idea: Prusa i3 2 wersji p3steel v4.00 long :idea: Replicator 1 by CTC :idea: Delta Kossel :idea:UM2+extended
W budowie : COSIEK 70x70x70 :devil:
kretu
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 4
Posty: 570
Rejestracja: 18 kwie 2017, 20:56
Lokalizacja: Szczecin
Drukarka: Bizer
x 105

Re: Zlot forumowiczów 15-17.06.2018

Post autor: kretu »

Może też ustalmy jakaś datę wstępnej deklaracji chęci uczestnictwa do ???? Koniec grudnia???

Jeżeli miałbym się deklarować choć w wstępnie to musiałbym choć wstępnie przemyśleć jak jadę stąd pytałem już teraz o chętnych. Ale okazuje się że faktycznie jest fajne połączenie bezpośrednie PKP z Tomaszów mazowiecki więc jak bez drukarki to o wiele lepsza opcja. (A stamtąd myślę że ktoś by już odebrał wędrowca) Więc zostało mi tylko pogadać z lepszą połową.
Awatar użytkownika
emartinelli
Zasłużony
Postów w temacie: 47
Posty: 1195
Rejestracja: 19 kwie 2016, 16:54
Lokalizacja: Łódź
x 423

Re: Zlot forumowiczów 15-17.06.2018

Post autor: emartinelli »

Artu pisze:Proszę o wpisanie na listę :git: Już wszcześniej pisałem o takiej inicjatywie, i szczerze ciesze się, że uda się to zrealizować...
Czy się uda to zobaczymy...
rozumiem, że jak już to z drukarką będziesz?
Awatar użytkownika
Domell
Zasłużony
Postów w temacie: 23
Posty: 1141
Rejestracja: 19 kwie 2016, 12:28
Lokalizacja: Katowice
Drukarka: Mendel 90 / i3 / X3D
x 174

Re: Zlot forumowiczów 15-17.06.2018

Post autor: Domell »

Ja to chyba nie muszę pisać że będę?
Do tego dodam że póki co sam będę jechał z Katowic z drukarką więc po drodze mogę kogoś zgarnąć.

T.
Drukarki :
T.E.S.O.L // Gotowa do działania !
Awatar użytkownika
virgin71
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 24
Posty: 2581
Rejestracja: 19 kwie 2016, 23:07
Lokalizacja: Wrocław
Drukarka: Ultimaker | U30
x 497
Kontakt:

Re: Zlot forumowiczów 15-17.06.2018

Post autor: virgin71 »

Jeśli ktoś z Wrocka i okolic, to ja zapewne będę jechać busem. Odliczając miejsce na drukarki, to pewnie 5 osób się spokojnie zmieści.
Awatar użytkownika
TDI-CAD
Postów w temacie: 5
Posty: 1538
Rejestracja: 19 kwie 2016, 19:27
Lokalizacja: Wrocław
Drukarka: K1C, Gate 1 fiber
x 568

Re: Zlot forumowiczów 15-17.06.2018

Post autor: TDI-CAD »

To ja, Kopyto i Przemos pewnie sie wybierzemy
ODPOWIEDZ

Wróć do „Eventy”