Delta Anycubic z magazynu z Niemiec na prowadnicach liniowych z darmową dostawą do PL za 883zł

Miejsce na rozmowy o drukarkach typu delta
Awatar użytkownika
morf
Drukarz
Postów w temacie: 24
Posty: 3243
Rejestracja: 17 sty 2017, 12:28
Drukarka: Reprapy, Prusa MK3S
x 1599

Re: Delta Anycubic z magazynu z Niemiec na prowadnicach liniowych z darmową dostawą do PL za 883zł

Post autor: morf »

No pochwalcie się wydrukami bo mam remontowo w domu nie mam szansy na złożenie:)
Na jakim mikrokroku są ustawione "stockowo", są jakieś zworki jak w ramps czy jest na sztywno?
Done is better than perfect.
Awatar użytkownika
Gmeracz
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 12
Posty: 266
Rejestracja: 03 lut 2017, 09:56
Lokalizacja: UK
Drukarka: ANYCUBIC Kossel Plus
x 61
Kontakt:

Re: Delta Anycubic z magazynu z Niemiec na prowadnicach liniowych z darmową dostawą do PL za 883zł

Post autor: Gmeracz »

Marvin27 pisze:No i moje wnioski po czyszczeniu
- jeden wózek udał się idealnie, sam zjeżdża grawitacyjnie.
- drugi wózek trochę gorzej bo już stoi w miejscu, ale już około 30~40g obciążenia i sam leci.
- trzeci wózek niestety najgorzej i to po dwukrotnym czyszczeniu, około 140~150g obciążenia potrzebuje by sam leciał.
Jeżeli mówimy o wózkach łożyskowych, to winnymi za opory ruchu są ciemnoczerwone zaślepki na górze/dole. mają zęby do krycia szczeliny, które po poluzowaniu dwóch śrubek można idealnie ustawić w osi.

Do smarowania używam prostego oleju rowerowego albo innego lubrykantu, raz na miesiąc drukowania po parę kropel. Wystarczy, a szyny się nie kleją od brudu. Do aplikowania oleju służą centralne otwory w górnej części czerwonej zaślepki

Obrazek
// użytkownik zbanowany permanentnie
Awatar użytkownika
Gmeracz
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 12
Posty: 266
Rejestracja: 03 lut 2017, 09:56
Lokalizacja: UK
Drukarka: ANYCUBIC Kossel Plus
x 61
Kontakt:

Re: Delta Anycubic z magazynu z Niemiec na prowadnicach liniowych z darmową dostawą do PL za 883zł

Post autor: Gmeracz »

McKee pisze:Właśnie: Kilka osób już chyba złożyło drukarkę. Wydruki! Pochwalcie się wydrukami
Wprawdzie mam starą wersję, ale ta sama rodzina i dała się ogarnąć własnym autolevelerem i UBL :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
morf
// użytkownik zbanowany permanentnie
Gulumik
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 5
Posty: 39
Rejestracja: 13 mar 2018, 23:07
Lokalizacja: Toruń
Drukarka: CTC BIZER niby 2XPRO
x 2
Kontakt:

Re: Delta Anycubic z magazynu z Niemiec na prowadnicach liniowych z darmową dostawą do PL za 883zł

Post autor: Gulumik »

Z czego drukowałeś rękę terminatora -petG ? Wyszła mega :)
Jak długo masz tą deltę i jakieś problemy?
Awatar użytkownika
Gmeracz
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 12
Posty: 266
Rejestracja: 03 lut 2017, 09:56
Lokalizacja: UK
Drukarka: ANYCUBIC Kossel Plus
x 61
Kontakt:

Re: Delta Anycubic z magazynu z Niemiec na prowadnicach liniowych z darmową dostawą do PL za 883zł

Post autor: Gmeracz »

Druknąłem z PLA. Dokładnie z tego:

Obrazek
https://smile.amazon.co.uk/gp/product/B ... UTF8&psc=1

Pierwszą psikałem podkładem i silverem, ale to nie ten efekt. Druga z fotki jest tak głęboko metalowa, samym kolorem robi światłocienie, a jeszcze ją ubrudzę pędzlem po skończeniu.
Ten filament jest boski :)

Co do drukarki to niekończący się temat. Delta nie jest dla początkujących, lub nie modelarzy, bo wymaga dużo cierpliwości i precyzji. Jak każda ma wady. Za to daje mega wydruki i chodzi teraz tak cicho, że tylko wiatraki lekko szumią.
// użytkownik zbanowany permanentnie
Awatar użytkownika
Berg
Zasłużony
Postów w temacie: 47
Posty: 7570
Rejestracja: 05 lis 2016, 11:57
Lokalizacja: Kraków
Drukarka: Lume, K8400, HC Evo
x 2675

Re: Delta Anycubic z magazynu z Niemiec na prowadnicach liniowych z darmową dostawą do PL za 883zł

Post autor: Berg »

Mam 3 problemy:
1. nie mogę zapisać ustawien do EPROM
2. głowica chodzi po łuku. to znaczy jak ruszam w X o 1mm, to rusza się ok, w poziomie, mogę toak po jednym mm przejechać z lewa na prawo. Jak dam od razu ruch o np 30mm to wyraźnie widzę jak głowica idzie po łuku, Przy założonym stole w połowie ryje w podkładkę.
3. nie działa komunikacja USB, to może być coś z driverem na kompie.

Miałem krzaki na wyświetlaczu. Założyłem ferryt na zasilaniu, uporządkowałem kable i pomogło. Pasowało by też skrócić kable do wyświetlacza, dołożyć diody na stole, grzałkach i wentylatorach, bo widzę, że ich brak w tej elektronice.
Awatar użytkownika
SQ9KRD
Postów w temacie: 9
Posty: 636
Rejestracja: 29 sty 2017, 10:00
Lokalizacja: Godów
Drukarka: XYZ PRO 1.0 3in1
x 107

Re: Delta Anycubic z magazynu z Niemiec na prowadnicach liniowych z darmową dostawą do PL za 883zł

Post autor: SQ9KRD »

Rafaljot robiłeś kalibrację. Ja dobrą godzinę walczyłem by zrobić pierwszy wydruk. Najpierw głowica uciekała mi poza obrys stółu. Przynajmniej próbowała. Potem pomimo kalibracji miałem New Z Offset 228.53. Chciała drukować w powietrzu.
Drukarki:
Da Vinci 1.0 Pro 3in1 - dla ABS`u , AnyCubic I3 Mega x 2 - dla PLA ,Anycubiq Delta Kossel - Linear - dla zabawy, AnyCubic Photon - dla detali, AnyCubic X - pole 300x300x305 + TPU
Ultimaker 2 ext - progress 65%
Gulumik
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 5
Posty: 39
Rejestracja: 13 mar 2018, 23:07
Lokalizacja: Toruń
Drukarka: CTC BIZER niby 2XPRO
x 2
Kontakt:

Re: Delta Anycubic z magazynu z Niemiec na prowadnicach liniowych z darmową dostawą do PL za 883zł

Post autor: Gulumik »

Gmeracz pisze:Co do drukarki to niekończący się temat. Delta nie jest dla początkujących, lub nie modelarzy, bo wymaga dużo cierpliwości i precyzji. Jak każda ma wady. Za to daje mega wydruki i chodzi teraz tak cicho, że tylko wiatraki lekko szumią.
No to jest to czego szukałem! Wezmę deltę.
A ten PLA mega super.
Awatar użytkownika
Berg
Zasłużony
Postów w temacie: 47
Posty: 7570
Rejestracja: 05 lis 2016, 11:57
Lokalizacja: Kraków
Drukarka: Lume, K8400, HC Evo
x 2675

Re: Delta Anycubic z magazynu z Niemiec na prowadnicach liniowych z darmową dostawą do PL za 883zł

Post autor: Berg »

po pierwsze nei działa mi zapis ustawień więc robienie dalej kalibracji nie ma sensu.
Awatar użytkownika
zen
Postów w temacie: 35
Posty: 295
Rejestracja: 26 lut 2017, 20:53
Lokalizacja: Poznań miasto doznań
Drukarka: Too many
x 34
Kontakt:

Re: Delta Anycubic z magazynu z Niemiec na prowadnicach liniowych z darmową dostawą do PL za 883zł

Post autor: zen »

Dziwne z tym brakiem zapisu. U mnie działa bez problemu, czytałem jednak, że sporo osób ma z tym problem.
Mendel / i3 / i3 Alu / P3Steel / HEVO^300 / Delta Kossel Linear Plus / Prusa MK3S + MMU / Voron / Bambu X1C + AMS
Zablokowany

Wróć do „Delta”