Marlin 1.1.9 - Auto leveling na Delta.

Miejsce na rozmowy o drukarkach typu delta
Awatar użytkownika
Drunk_ZoZol
Postów w temacie: 12
Posty: 214
Rejestracja: 22 paź 2017, 11:18
x 67

Re: Marlin 1.1.9 - Auto leveling na Delta.

Post autor: Drunk_ZoZol »

Kupiłem, jest lekka poprawa, ale dalej wygląda podobnie.

Potem zdjęcia porobie tego co wyszło.

Autoleveling zawsze wykrzywia wydruk tak, że jest odchylony w stronę gdzie jest wyżej?.. Bo wszystkie kostki jakie wydrukowałem są przychylone o ok. 1mm w kierunku najwyższego punktu na stole... I to tak, że jak stawiam linijkę obok wydruku to widać gołym okiem odchylenie.. No i wydruki przestały trzymać wymiary po włączeniu Autolevelingu - o 0.4mm więcej (kostka 20mm ma 20.4mm)

Wymieniłem radelko na mk8, kupiłem stalowa dysze na podmianke za miedzianą, ale jeszcze nie ruszyłem względem testów apropo radelka.
FDM: CR-10 S4.
DLP: LC10; Photon; Phrozen 4K Mini.
Awatar użytkownika
Drunk_ZoZol
Postów w temacie: 12
Posty: 214
Rejestracja: 22 paź 2017, 11:18
x 67

Re: Marlin 1.1.9 - Auto leveling na Delta.

Post autor: Drunk_ZoZol »

Wrzucam kostkę przed i po wymianie radełka ekstrudera. Przy wymianie radełka wymieniłem również łożysko dociskające bez wyżłobieni, ponieważ z wyżłobieniem nie dociskało filamentu.

Po lewej przed wymianą radełka, po prawej po wymianie.

Domyślam się czemu wydruki są przechylone, będę to na dniach poprawiać. Nie wiem czy to również powoduje tak nierówne nakładanie filamentu...

Ustawienia slicera wydają mi się dobre, tak samo prędkość jest na tyle niska, że powinno to wyglądać ładniej - 30mm/s to wręcz żółwie tempo, zważywszy na fakt, że ograniczyłem JERK i Acceleration do niemal minimum (Jerk 5 XYZ Acceleration 2000 XYZ)
IMG_0143.JPG
IMG_0144.JPG
IMG_0145.JPG
IMG_0146.JPG
FDM: CR-10 S4.
DLP: LC10; Photon; Phrozen 4K Mini.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Delta”