Marlin dla płyty BigTreeTech SKR 1.3

Oprogramowanie sterownika drukarki i do łączenia komputera z drukarką
tig33r
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 6
Posty: 629
Rejestracja: 15 lip 2017, 16:07
Drukarka: Hypercube Evolution
x 100

Re: Marlin dla płyty BigTreeTech SKR 1.3

Post autor: tig33r »

Jakim znowu programistą? :rotfl: Po co rzucać się na zmianę elektroniki skoro nie umiesz zmienić dwóch wartości w pliku konfiguracyjnym? :unknown:
Awatar użytkownika
Artu
Drukarz
Postów w temacie: 13
Posty: 2422
Rejestracja: 19 kwie 2016, 11:37
Lokalizacja: Winnica k/Pułtuska
Drukarka: Anycubic Delta +
x 469
Kontakt:

Re: Marlin dla płyty BigTreeTech SKR 1.3

Post autor: Artu »

tig33r pisze:Po co rzucać się na zmianę elektroniki skoro nie umiesz zmienić dwóch wartości w pliku konfiguracyjnym? :unknown:
Nie każdy jest takim geniuszem jak TY :cool2: I to na 1000% nie są dwie wartości, gieniusiu :lol:
Miałem nadzieję, że koledzy z forum pomogą, bo chyba po to jest forum i jego społeczność, ale... :no:
Pozdrawiam, Artur

# Delta Anycubic - na sprzedaż...

# Bambu Lab A1 + AMS mini - drukuje jak szalona :mrgreen:

Moje wypociny na Thingiverse 8-)
toomas08
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 2
Posty: 183
Rejestracja: 21 sty 2019, 16:37
Drukarka: Monoprice Mini, U30
x 4

Re: Marlin dla płyty BigTreeTech SKR 1.3

Post autor: toomas08 »

Artu pisze:
tig33r pisze:Po co rzucać się na zmianę elektroniki skoro nie umiesz zmienić dwóch wartości w pliku konfiguracyjnym? :unknown:
Nie każdy jest takim geniuszem jak TY :cool2: I to na 1000% nie są dwie wartości, gieniusiu :lol:
Miałem nadzieję, że koledzy z forum pomogą, bo chyba po to jest forum i jego społeczność, ale... :no:
Na pewno znajdziesz pomoc. Ja tez jak uzbieram kasę mam w planach kupno SKR lub MKS do mojej U30 :) Też w nie czuję się mocny w programowaniu ale jak widzę ilość informacji w internecie do tych płyt to raczej nie ma możliwości żeby czegoś nie udało się zrobić. Marlin ma dużo opiów i instrukcji. Trzeba iść naprzód i sięgać po nowe wyzwania, bo trochę się człowiek pomęczy ale wiedza zostanie na przyszłość:)
Awatar użytkownika
dragonn
Zasłużony
Postów w temacie: 2
Posty: 6384
Rejestracja: 12 gru 2016, 21:50
Lokalizacja: Opole
Drukarka: LUME
x 1455

Re: Marlin dla płyty BigTreeTech SKR 1.3

Post autor: dragonn »

Wiem że się czepiam ale założę się że nawet gruba większość osób które konfigurują Marlina nie jest programistami :P
Marvin27, tig33r, Abys, yszty
Awatar użytkownika
FlameRunner
Zasłużony
Postów w temacie: 2
Posty: 6568
Rejestracja: 15 kwie 2016, 21:26
x 2056

Re: Marlin dla płyty BigTreeTech SKR 1.3

Post autor: FlameRunner »

Mowa o AKLP? Sprezentuj mi płytę główną ze stepstickami, to zrobię konfig. ;)
Awatar użytkownika
Artu
Drukarz
Postów w temacie: 13
Posty: 2422
Rejestracja: 19 kwie 2016, 11:37
Lokalizacja: Winnica k/Pułtuska
Drukarka: Anycubic Delta +
x 469
Kontakt:

Re: Marlin dla płyty BigTreeTech SKR 1.3

Post autor: Artu »

FlameRunner pisze:Sprezentuj mi płytę główną ze stepstickami, to zrobię konfig. ;)
Nie stać mnie :no:
dragonn pisze:...gruba większość osób które konfigurują Marlina nie jest programistami :P
Gdyby chodziło o remont silnika, skrzyni biegów... to nie było by problemu, ale nie da się umieć wszystkiego :no:
Pozdrawiam, Artur

# Delta Anycubic - na sprzedaż...

# Bambu Lab A1 + AMS mini - drukuje jak szalona :mrgreen:

Moje wypociny na Thingiverse 8-)
tig33r
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 6
Posty: 629
Rejestracja: 15 lip 2017, 16:07
Drukarka: Hypercube Evolution
x 100

Re: Marlin dla płyty BigTreeTech SKR 1.3

Post autor: tig33r »

Czyli prosisz o gotowca, a nie chcesz wysłać części jak już ktoś zaproponował, że udzieli pomocy. :good: :brawo:
Awatar użytkownika
FlameRunner
Zasłużony
Postów w temacie: 2
Posty: 6568
Rejestracja: 15 kwie 2016, 21:26
x 2056

Re: Marlin dla płyty BigTreeTech SKR 1.3

Post autor: FlameRunner »

Tig33r, czytaj uważnie. Ja bym chciał tę płytę dostać, a nie tylko pożyczyć. :P
Artu
miaziol
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 2
Posty: 19
Rejestracja: 21 lut 2019, 01:16

Re: Marlin dla płyty BigTreeTech SKR 1.3

Post autor: miaziol »

Bez jaj :D Też zrobię remont skrzyni i silnika a z konfigiem pod. marlina i tą płytę nie miałem problemu, jak chcesz mogę udostępnić Ci config pod endera z bl touch i tmc 2208. Popatrzysz pomóżdżysz i dasz radę :D. Masz do dyspozycji sporą społeczność, masz czat tutaj i czaty na grupach fejsowych. Zawsze ktoś siedzi i pomoże, inaczej wygląda jak coś próbujesz zrobić sam a inaczej jak czekasz na gotowe. Wierz mi że config marlina przy składaniu jakiegoś automata do audi to zabawa. Przy mechanice trzeba mózg milion razy bardziej wysilać.
Tutaj twój błąd może kosztować życie, tam co najwyżej coś zadziała nie tak jak trzeba. Także nie "smaruj smalcem" tylko bier sie za robote :D.
Awatar użytkownika
Marvin27
Postów w temacie: 15
Posty: 709
Rejestracja: 26 paź 2017, 19:00
Lokalizacja: Wielka Wieś k./Wojnicza
Drukarka: Prusa MINI
x 170

Re: Marlin dla płyty BigTreeTech SKR 1.3

Post autor: Marvin27 »

FlameRunner pisze:Tig33r, czytaj uważnie. Ja bym chciał tę płytę dostać, a nie tylko pożyczyć. :P
Na tragach niedaleko stoiska forum był ten Hobby Store i mieli na wystawcę tą płytę. Trzeba było się dogadać z nimi że zrobisz im recenzje (lub coś podobnego), za zatrzymanie sobie płytki na własność :P.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Firmware'y i hosty”