co z tym inventure?

Zastanawiasz się co wybrać? Zapytaj tutaj.
Awatar użytkownika
virgin71
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 16
Posty: 2581
Rejestracja: 19 kwie 2016, 23:07
Lokalizacja: Wrocław
Drukarka: Ultimaker | U30
x 497
Kontakt:

Re: co z tym inventure?

Post autor: virgin71 »

Ależ oczywiście, że nie. Po prostu uważam za przesadne docenianie wydruków. Nie da się ukryć, że miejsca supportowane, były piękne.
Awatar użytkownika
KDJ
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 4
Posty: 16
Rejestracja: 22 kwie 2016, 12:06

Re: co z tym inventure?

Post autor: KDJ »

widze ze duzo sie tutaj probujecie domyslac. a moze ktos ma jakies konkretne informacje? wie co rzeczywiscie sie dzieje z ta drukarka?
to co producent oficjalnie pisze to z tego nic nie wynika...
mam: Zortrax M200
chce: Inventure
moze zbudowac reprapa dla zabawy?
Awatar użytkownika
FlameRunner
Zasłużony
Postów w temacie: 23
Posty: 6568
Rejestracja: 15 kwie 2016, 21:26
x 2056

Re: co z tym inventure?

Post autor: FlameRunner »

Prawdziwe, całkowicie szczerze przedstawione powody opóźnień związanych z Inventure poznamy prawdopodobnie zaraz po klarownym i niebudzącym wątpliwości wyjaśnieniu sprawy legendarnej transakcji z Dellem. ;)
Awatar użytkownika
Kopytko
Zasłużony
Postów w temacie: 1
Posty: 3454
Rejestracja: 19 kwie 2016, 11:27
Lokalizacja: Oleśnica
Drukarka: P3Steel v4.00
x 567

Re: co z tym inventure?

Post autor: Kopytko »

Czyżby ktoś podpytał Della czy to prawda i Dell się lekko zdenerwował ?
:arrow: Pozdrawiam Patryk.
Aktualne drukarki :
:idea: Prusa i3 w wersji p3steel v1.00 :idea: Prusa i3 2 wersji p3steel v4.00 long :idea: Replicator 1 by CTC :idea: Delta Kossel :idea:UM2+extended
W budowie : COSIEK 70x70x70 :devil:
Awatar użytkownika
marek91
Administrator
Postów w temacie: 18
Posty: 2563
Rejestracja: 15 kwie 2016, 21:22
Lokalizacja: Gostyń
x 1208
Kontakt:

Re: co z tym inventure?

Post autor: marek91 »

A myślicie że ktokolwiek będzie się chciał dzielić informacjami na ten temat?

Gdyby się jednak okazało że do transakcji nie doszło to wtedy dopiero by się porobiło :roll:
Awatar użytkownika
KDJ
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 4
Posty: 16
Rejestracja: 22 kwie 2016, 12:06

Re: co z tym inventure?

Post autor: KDJ »

jesli ta "legendarna tranzakcja z dellem" sie dobrze skonczyla to czemu spokojnie patrza jak rozni ludzie ja kwestionuja zamiast raz a dobrze udowodnic co trzeba, wyjasnic sprawe?
mam: Zortrax M200
chce: Inventure
moze zbudowac reprapa dla zabawy?
Awatar użytkownika
virgin71
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 16
Posty: 2581
Rejestracja: 19 kwie 2016, 23:07
Lokalizacja: Wrocław
Drukarka: Ultimaker | U30
x 497
Kontakt:

Re: co z tym inventure?

Post autor: virgin71 »

Chyba tutaj rozwiewają wszystkie Twoje wątpliwości: http://centrumdruku3d.pl/zortrax-publik ... we-2015-r/

Zamówiłeś Inventure w preorderze? Bo ja tak. Ty masz m200, a ja dziurę w kieszeni.
Awatar użytkownika
FlameRunner
Zasłużony
Postów w temacie: 23
Posty: 6568
Rejestracja: 15 kwie 2016, 21:26
x 2056

Re: co z tym inventure?

Post autor: FlameRunner »

Panowie, tylko ostrożnie, łatwo jest napisać dwa słowa przypuszczeń za dużo...
Awatar użytkownika
marek91
Administrator
Postów w temacie: 18
Posty: 2563
Rejestracja: 15 kwie 2016, 21:22
Lokalizacja: Gostyń
x 1208
Kontakt:

Re: co z tym inventure?

Post autor: marek91 »

Jeśli to będzie tak dalej wyglądać - ludzie będą chcieli dostać zwrot kasy, kasy która pewnie została już zainwestowana w produkcję drukarek, wtedy wszystko zacznie się sypać jak domek z kart... zostaną puste konta, niedokończone drukarki i dużo klientów dla których zabrakło kasy gotowych wkroczyć na drogę sądową żeby tą kasę odzyskać.

Poczytałem komentarze pod tym artykułem, kilka osób pisało że mają jakieś ich akcje... ja nie mogę nigdzie znaleźć ich notowań a na koncie maklerskim nie mogę wyszukać akcji... ktoś mi podpowie jaki jest 3 literowy skrót?
Awatar użytkownika
Vinci3D
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 1
Posty: 31
Rejestracja: 24 kwie 2016, 12:27
Lokalizacja: Kraków
Drukarka: P3SteelV4
x 2
Kontakt:

Re: co z tym inventure?

Post autor: Vinci3D »

marek91 pisze:Jeśli to będzie tak dalej wyglądać - ludzie będą chcieli dostać zwrot kasy, kasy która pewnie została już zainwestowana w produkcję drukarek, wtedy wszystko zacznie się sypać jak domek z kart... zostaną puste konta, niedokończone drukarki i dużo klientów dla których zabrakło kasy gotowych wkroczyć na drogę sądową żeby tą kasę odzyskać.

Poczytałem komentarze pod tym artykułem, kilka osób pisało że mają jakieś ich akcje... ja nie mogę nigdzie znaleźć ich notowań a na koncie maklerskim nie mogę wyszukać akcji... ktoś mi podpowie jaki jest 3 literowy skrót?
Hej,

Niestety, na chwilę obecną nie są dostępne akcje Zortrax na GPW, ponieważ nie było publicznej emisji ani nie jest notowana. Planowali wejść na giełdę w okolicach I kwartału 2016r, ale kiedy wejdą dokładnie nie wiadomo - przynajmniej nie znalazłem takich informacji. Jedynie na stronie Zortrax, że podtrzymują plan debiutu na I Połowę 2016 roku (https://zortrax.pl/relacje-inwestorskie ... osci/2367/).
Jeżeli chodzi o to, iż część osób posiada ich akcje, najprawdopodobniej zdobyli je przez niepubliczną emisja akcji, skierowana do inwestorów prywatnych tzw. Pre-IPO w Lipcu 2015r, , więcej na ten temat tutaj : http://www.sii.org.pl/9147/aktualnosci/ ... dziec.html
Dziękuję i Pozdrawiam
Vinci3D
Moja Strona
ODPOWIEDZ

Wróć do „Co kupić?”