jaka drukarka do 2500zł?

Zastanawiasz się co wybrać? Zapytaj tutaj.
Awatar użytkownika
virgin71
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 3
Posty: 2581
Rejestracja: 19 kwie 2016, 23:07
Lokalizacja: Wrocław
Drukarka: Ultimaker | U30
x 497
Kontakt:

Re: jaka drukarka do 2500zł?

Post autor: virgin71 »

ajkomp pisze:
20160808_144640.JPG
A ja polecę☻ Ci taką, Polska drukarka, z gwarancją 12 miesięcy, autopoziomowanym stołem i osią Z, stół większy od standardowych 200x200 mm; drukuje z PLA, PLAHD (od fibrology), PET (przetestowane) (i trwają prace nad podgrzewanym stołem - potem w sprzedaży jako UPGRADE). Sam ją posiadam i jestem mega zadowolony. Gdzie szczegóły://CIACH -Marek; cena 2350zł brutto za gotowy do działania sprzęt. Jeśli będziesz miał jakieś pytania to pisz - z chęcią odpowiem (zresztą na www jest nr telefonu) :git:
Przepraszam, ale nie możesz po prostu napisać, że to sprzedajesz? Nie potrzebujemy gównoburzy w tym temacie, tylko dlatego, że zamiast otwarcie napisać, "kup ode mnie to", wymijająco piszesz, że to "Polska drukarka" (a zaraz pojawią się pytania o dystrybutorów podzespołów, żeby wykluczyć chińskość tej konstrukcji).
Kolega dodatkowo zainstalował sobie pewnie certyfikat i nie wiedział, że to tak nie działa:)

PS. "Przejrzeć" jest poprawnie.
Awatar użytkownika
marek91
Administrator
Postów w temacie: 5
Posty: 2563
Rejestracja: 15 kwie 2016, 21:22
Lokalizacja: Gostyń
x 1208
Kontakt:

Re: jaka drukarka do 2500zł?

Post autor: marek91 »

Ja nie mam antywirusa i twoja strona też nie działa :)
Jeśli kolega chce dalej reklamować w ten sposób to proponuję założyć wątek "Co myślicie o mojej drukarce XXX?" i pokazać tam zdjęcia szczegółów konstrukcyjnych... Wtedy każdy wyrazi swoją opinię :git: Aczkolwiek ostrzegam że to czasami jest bardzo bolesna konfrontacja 8-)
Tak czy siak zapraszamy, forum jest dla wszystkich.
Awatar użytkownika
virgin71
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 3
Posty: 2581
Rejestracja: 19 kwie 2016, 23:07
Lokalizacja: Wrocław
Drukarka: Ultimaker | U30
x 497
Kontakt:

Re: jaka drukarka do 2500zł?

Post autor: virgin71 »

marek91 pisze:Ja nie mam antywirusa i twoja strona też nie działa :)
Później wziąć firmę od stawiania sklepów i zainstalować porządnie i porządny certyfikat;)
Certyfikaty prywatne, trzeba instalować na danym komputerze. My nie chcemy instalować Twojego prywatnego certyfikatu u siebie.
Awatar użytkownika
Artu
Drukarz
Postów w temacie: 2
Posty: 2426
Rejestracja: 19 kwie 2016, 11:37
Lokalizacja: Winnica k/Pułtuska
Drukarka: Anycubic Delta +
x 468
Kontakt:

Re: jaka drukarka do 2500zł?

Post autor: Artu »

ajkomp pisze:...a strona - proponuję swój komp przeglądnąć, o a może twój super antywirus uważa oprogramowanie ammyadmin za virusa ?? - jakoś KAspersky, AVG i inne nie mają z tym problemów ( nie wersje free) ...
Akurat mam AVG PRO, i system "stawiany" trzy tygodnie temu, więc nie wciskaj kitów i bezczelnych reklam :twisted:
Pozdrawiam, Artur

# Delta Anycubic - na sprzedaż...

# Bambu Lab A1 + AMS mini - drukuje jak szalona :mrgreen:

Moje wypociny na Thingiverse 8-)
Awatar użytkownika
Uran
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 1
Posty: 131
Rejestracja: 24 kwie 2016, 13:40
x 23

Re: jaka drukarka do 2500zł?

Post autor: Uran »

ajkomp pisze:
Artu pisze:
ajkomp pisze:Gdzie szczegóły: //CIACH -Marek; cena 2350zł brutto za gotowy do działania sprzęt.
Normalnie rewelacja w tej cenie z plastikowym stolikiem :lol:, i stroną "producenta" :o:
[color=#FF0000][b]//CIACH -Marek[/b][/color]
Nie plastik ani szybka do któej się nic nie klei i trzeba jakieś kaptony, divmaksy, kleje i inne świństwa używać aby wydruk się trzymał, a strona - proponuję swój komp przeglądnąć, o a może twój super antywirus uważa oprogramowanie ammyadmin za virusa ?? - jakoś KAspersky, AVG i inne nie mają z tym problemów ( nie wersje free) ... chromy, ios, androidy też.
Sprawdź swój komp a potem zgłaszaj REWELACJE
Drogi Jacku odpowiem Twoim stylem. Co to za usługi informatyczne oferujesz skoro nie potrafisz odróżnić monitu z przeglądarki od okna jakiegoś tam antywirusa?
A może Twoje super ego przerosło Ciebie i nie potrafisz też zrobić porządnie strony internetowej ??
Sprawdź najpierw swoje umiejętności a potem wygłaszaj takie REWELACJE.

I tu kończę udzielanie się w tym temacie.
Awatar użytkownika
ajkomp
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 4
Posty: 5
Rejestracja: 02 wrz 2016, 14:10

Re: jaka drukarka do 2500zł?

Post autor: ajkomp »

Dziękuję za cenne uwagi i pozdrawiam,
Awatar użytkownika
ajkomp
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 4
Posty: 5
Rejestracja: 02 wrz 2016, 14:10

Re: jaka drukarka do 2500zł?

Post autor: ajkomp »

Panowie, przyznam się do małego błędu - otóż po utworzeniu profilu strony reponsywnego (mobilnego) został skasowany wpis w HEAD na stronie głównej) i google zażądało ponownej jej weryfikacji. Błąd nie był spowodowany ani wirusem, ani certyfikatem. Konieczna była weryfikacja strony w googlach co uczyniłem. A co do drukareczki to do obejrzenia na profilu facebook producenta 3d Spectrum Sp. z o.o. albo ich stronie internetowej http://www.3dspectrum.com.pl.
Pozdrawiam wszystkich i przepraszam za niepotrzebne stresy.
Awatar użytkownika
virgin71
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 3
Posty: 2581
Rejestracja: 19 kwie 2016, 23:07
Lokalizacja: Wrocław
Drukarka: Ultimaker | U30
x 497
Kontakt:

Re: jaka drukarka do 2500zł?

Post autor: virgin71 »

Jak było czerwono, tak jest nadal.
Awatar użytkownika
Sekal
Postów w temacie: 1
Posty: 90
Rejestracja: 24 kwie 2016, 00:50
x 40

Re: jaka drukarka do 2500zł?

Post autor: Sekal »

Mój znajomy ma do sprzedania Pirx'a 1500 do lekkiej negocjacji. Jak chcesz podeślij maila bo nie ma go na forum. Drukarka jak na swoją cenę drukuje bardzo dobrze. Wadą jest to, że robi to bardzo wolno jeśli zależy nam na zadowalającym efekcie. Nie ma też grzanego stołu. Więc raczej tylko PLA.

Oczywiście jeśli tylko masz możliwość przyjeżdżaj na Dni Druku 3D, myślę że każdy znajdzie coś dla Siebie.
- Dni Druku 3D, Kielce
- Drukarki w układzie delta
- Drukowanie z mas
Awatar użytkownika
Blazi
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 4
Posty: 163
Rejestracja: 22 kwie 2016, 11:29
Drukarka: Easythreed, M200
x 92

Re: jaka drukarka do 2500zł?

Post autor: Blazi »

@Sekal, tak odnośnie tematu, możesz zdradzić czy na Dniach Druku pojawi się Aemca z nowowprowadzonym do ofery DaVinci Mini za niecałe 1300zł?
Pozdrawiam,
Ten typ od oprogramowania do drukarek.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Co kupić?”