Strona 1 z 1

Filament Kingroon, Keepang - PETG i ABS - opinie, doświadczenia?

: 25 gru 2023, 16:59
autor: Igor
Jak w temacie. Na Ali można kupić PETG i ABS 10kg za 350-400 cebulionów z dostawą przez firmę Free Shpping Company.
Potrzebuję do wydruków technicznych dyszą 0.6 i 0.8, wymagana spójność warstw.. Ma ktoś doświadczenie z tymi markami? Czy też w przypadku niespecjalnych wymagań dot. "piekności" i lejąc zawsze na 102% flow można śmiało kupować każde hovno na szpulce z napisem PETG?

Re: Filament Kingroon, Keepang - PETG i ABS - opinie, doświadczenia?

: 25 gru 2023, 22:30
autor: JGFTW
Jak potrzebuję narobić pełno technicznych wydruków to biorę Sunlu z ali; 10kg czarnego PETG i lece na dyszy 0.6mm.
Ten mogę spokojnie polecić, jak narazie przetopiłem go ponad 20 kg i jest to mój ulubiony czarny PETG.

Kingroon-a miałem tylko doświadczenia z naturalnym PLA, bo dodali mi go z drukarką i z wydruków jestem bardzo zadowolony, bo nie musiałem nic kombinować, bawić z wydrukami kalibracyjnymi tylko wziąłem domyślny profil i za każdym razem bez problemów, a zrobiłem tak na trzech drukarkach (zaimportowałem profile domyślne danej maszyny dla PLA w PS) i po prostu wychodziło - bardzo bezproblemowy filament i zdecydowanie muszę go zamówić więcej na testy.