Bambus A1 ściema od początku

Zastanawiasz się co wybrać? Zapytaj tutaj.
Awatar użytkownika
morf
Drukarz
Postów w temacie: 4
Posty: 3234
Rejestracja: 17 sty 2017, 12:28
Drukarka: Reprapy, Prusa MK3S
x 1598

Re: Bambus A1 ściema od początku

Post autor: morf »

Czyli pewnie PEBKAC (again :) )
Abys
Done is better than perfect.
J.A.
Postów w temacie: 2
Posty: 231
Rejestracja: 09 gru 2022, 22:37
Drukarka: JAKIŚSZEŚCIAN
x 47

Re: Bambus A1 ściema od początku

Post autor: J.A. »

Kiedyś było RTFM.
A w dobie YT nawet się już nie tylko czytać nie chce, ale nawet filmu obejrzeć.
Abys
Nie drukuję łódek, figurek z gier ...
Awatar użytkownika
Abys
Drukarz
Postów w temacie: 3
Posty: 807
Rejestracja: 09 lut 2019, 19:19
Lokalizacja: Szczecin
Drukarka: Ender 3 SKR1.4T,..
x 361

Re: Bambus A1 ściema od początku

Post autor: Abys »

Albo ten litr z głowy zabrał już część komórek ze sobą.
Wszystko jest, filmy ponagrywane chyba z każdego możliwego kąta patrzenia.
Po za tym instrukcja na pewno jest taka że obrazkami idzie ogarnąć, albo nawet bez niej bo należy kolorki połączyć ze sobą.

No nic, kolega czegoś nie zauważył może miał zły dzień czy coś.
Aby działała i nie miał więcej kłopotów, ale nie zwalajcie winy na produkt bo czegoś nie dopatrzyliście.
morf, Trolinka, Pjoter
Ender 3 SKR 1.4 Turbo / MKS Gen L V1, Bambu Lab P1P
Irek zet
Postów w temacie: 16
Posty: 39
Rejestracja: 17 lis 2023, 07:57
x 8

Re: Bambus A1 ściema od początku

Post autor: Irek zet »

Abys pisze: 19 sty 2024, 13:44 Albo ten litr z głowy zabrał już część komórek ze sobą.

Nie zaczynaj od pocisków bo te lubią się odbijać, a swoją drogą jakiś zarządzający tym forum powinien chyba zwrócić uwagę na takie zaczepki bo chyba nie o to tu chodzi.
J.A.
Postów w temacie: 2
Posty: 231
Rejestracja: 09 gru 2022, 22:37
Drukarka: JAKIŚSZEŚCIAN
x 47

Re: Bambus A1 ściema od początku

Post autor: J.A. »

Irek zet pisze: 19 sty 2024, 15:55 Nie zaczynaj od pocisków bo te lubią się odbijać, a swoją drogą jakiś zarządzający tym forum powinien chyba zwrócić uwagę na takie zaczepki bo chyba nie o to tu chodzi.
@Irek zet rzucasz urwami, bluźnisz na sprzęt, a na koniec się okazuje, że zwyczajnie pokpiłeś temat. A potem się obrażasz, że sobie ludzie z Ciebie polewkę robią.
Po prostu przyznaj, żeś się pogubił i już. Nie ubędzie Ci, zapewniam, że przybędzie.
bukszpryt, Abys
Nie drukuję łódek, figurek z gier ...
Irek zet
Postów w temacie: 16
Posty: 39
Rejestracja: 17 lis 2023, 07:57
x 8

Re: Bambus A1 ściema od początku

Post autor: Irek zet »

Było ciemno a slabo widzę 😄
Irek zet
Postów w temacie: 16
Posty: 39
Rejestracja: 17 lis 2023, 07:57
x 8

Re: Bambus A1 ściema od początku

Post autor: Irek zet »

Do tychcza budowałem i oblatywałem takie maszyny (jak niżej)i nie miałem problemu z wtyczkami, a tu nagle bambus którego przepraszam i jego fanów też😉

Pozdrawiam
Kopytko, aaannnd
Roon7
Postów w temacie: 12
Posty: 65
Rejestracja: 20 lis 2023, 21:46
x 9

Re: Bambus A1 ściema od początku

Post autor: Roon7 »

To jak działa teraz?

Ciekawe czy wszyscy zawsze czytają instrukcję, jak to mówią w IT, jak już nic nie działa to niestety zaglądnijmy do instrukcji.
Co prawda teraz w dobie yt i "recenzentów" nie ma nic milszego niż oglądanie dziesiątków filmików w oczekiwaniu na sprzęt, co skutkuje tym, że instrukcja nie jest potrzebna :D
Awatar użytkownika
Pjoter
Drukarz
Postów w temacie: 2
Posty: 2014
Rejestracja: 16 lis 2017, 18:53
Lokalizacja: Gdańsk
Drukarka: HEVO, MK3S
x 881

Re: Bambus A1 ściema od początku

Post autor: Pjoter »

Też uważam że powinieneś wrzucić zdjęcie wydruku że działa :D i temat do zamknięcia zanim się zrobi tasiemiec jak zwykle
Z wtyczek i kabli się nie śmieję. Ostatnio pomagałem zdalnie w diagnozowaniu drukarki - przytykała się na skutek heatcreepu. Po 3 dniach rozkręcania hotend itd zapytałem się czy dobrze wentylatory działają (tzn który się odpala powyżej 60 C). I oczywiście to wentylatory były zle wpięte (odwrotnie). Więc każdemu się zdarza. Ważne by nie wywalać sprzętu przez okno ;) tylko na spokojnie dokończyć temat
Roon7
Moje wydruki | Thingiverse | PrusaPrinters
Anycubic i3 Mega - sprzedana
HyperCube Evolution #1 - worklog
Ender-2 - sprzedana
Prusa MK3S - odkupiona używana
HyperCube Evolution #2 - szukam na nią miejsca na razie w odstawce
Roon7
Postów w temacie: 12
Posty: 65
Rejestracja: 20 lis 2023, 21:46
x 9

Re: Bambus A1 ściema od początku

Post autor: Roon7 »

Można zamknąć, ale bardzo chciałbym aby powstał w zamian temat A1/A1 mini z wymianą doświadczeń i dzieleniem się ustawień itd.

Dziś dotarł do mnie Bambus, zamontowałem Top AMS wydrukowanego jeszcze na Ender KE. Na A1 wydrukowałem Poop Box, teraz jakieś drobnice i trochę smutno. Wszystko to na Ender mogę wydrukować szybciej. Kombinuje, zmieniam ustawienia, a dalej słabo.

Założyłem w A1 dyszę 0.6, tu wielki plus za szybką wymianę dyszy, a mimo to nie udaje się uzyskać czasów takich jak na Ender KE.
Jestem przekonany, że A1 może drukować tak szybko, albo szybciej niż Ender KE, ale mimo, że staram się "kopiować" ustawienia to nie bardzo to wychodzi.
Nie ogarniam na tyle dobrze OrcaSlicer. Miło było by mieć temat gdzie można by znaleźć jakieś wskazówki.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Co kupić?”