Wydruk tekstu

Dla zupełnie zielonych w temacie druku 3D
mcxmcx
Drukarz
Postów w temacie: 2
Posty: 2474
Rejestracja: 09 kwie 2017, 21:32
x 310

Re: Wydruk tekstu

Post autor: mcxmcx »

Do breloczków i mnie sprawdza się 4 ściany, 6 dół, 6 góra, 80% infill, ironing all top surfaces, 0.12mm warstwa, 0.45 szerokość, avoid crossing I liftZ 1mm, na wszelki wypadek.
Infill I inner perimeter first.

To na x1cc, bo na "normalnej" drukarce łączyłem dwa gcode gdzie była osobno baza osobno litery, ale w zamian miałem pełna bazę z ironingiem i na tym nałożone litery.
Jeżeli przypadkiem podam ceny w GBP to sobie kolego, koleżanko, pomnóż razy pięć.
Proton
Postów w temacie: 5
Posty: 27
Rejestracja: 28 gru 2023, 19:57

Re: Wydruk tekstu

Post autor: Proton »

mcxmcx pisze: 20 sty 2024, 22:38 Do breloczków i mnie sprawdza się 4 ściany, 6 dół, 6 góra, 80% infill, ironing all top surfaces, 0.12mm warstwa, 0.45 szerokość, avoid crossing I liftZ 1mm, na wszelki wypadek.
Infill I inner perimeter first.

To na x1cc, bo na "normalnej" drukarce łączyłem dwa gcode gdzie była osobno baza osobno litery, ale w zamian miałem pełna bazę z ironingiem i na tym nałożone litery.
Chyba nie do końca zrozumiałem. Jakbyś mógł rozjaśnić. :D
mcxmcx
Drukarz
Postów w temacie: 2
Posty: 2474
Rejestracja: 09 kwie 2017, 21:32
x 310

Re: Wydruk ktekstu

Post autor: mcxmcx »

Ok.
Najpierw zrób sobie plakietkę tutaj:
https://www.nametag-designer.com/

Później ustaw:
4 walls, 6 layers top 6.bottom, 80% infill, Z hop 1mm, avoid crossing i ironing "most top surfaces", outer perimeter last


I wtedy wyjdzie ok, warstwa
0.12, 0.16, generalnie jak najmniejsza.
Jeżeli przypadkiem podam ceny w GBP to sobie kolego, koleżanko, pomnóż razy pięć.
Proton
Postów w temacie: 5
Posty: 27
Rejestracja: 28 gru 2023, 19:57

Re: Wydruk tekstu

Post autor: Proton »

Potestowalem trochę i jak na razie najlepiej wyszło w Prusa Slicerze po włączeniu prasowania. A czy creality print ma taką opcje?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania o sprawy podstawowe”