Drukarka do 4000+

Zastanawiasz się co wybrać? Zapytaj tutaj.
Roon7
Postów w temacie: 1
Posty: 65
Rejestracja: 20 lis 2023, 21:46
x 9

Re: Drukarka do 4000+

Post autor: Roon7 »

roman pisze: 05 lut 2024, 17:47 Etam...
1. Żałuję, że nie miałem możliwości kupić wersji combo (z AMS), mimo, że nie planuje drukować w wielu kolorkach, ale przydałby się do: (choć jednego) dodatkowego, "akcentowego" koloru w druku; do supportów; jako magazyn na dodatkową rolkę podstawowego filamentu.
Popieram w 1000%

Na koniec roku info o A1 mini, później A1, ale czas oczekiwania .. zamówiłem Endera KE.
Nie żałuje, dziś mam dylemat czy sprzedać Endera czy na backup.

Bambu wygrywa AMS, i łatwością wyboru filamentu z 4 rolek, niby nie wiele, a robi różnicę.
MKloda
Postów w temacie: 2
Posty: 2
Rejestracja: 04 lut 2024, 19:37

Re: Drukarka do 4000+

Post autor: MKloda »

Dziękuję bardzo za wszystkie rady i opinie.
Co prawda, teraz mam jeszcze większy mętlik w głowie, ale powiedzmy, że dołożyłbym trochę i wziął X1 Carbon Combo (z AMS).
Co waszym zdaniem, oprócz samego zestawu, wypadało by dokupić na starcie (pomijając filament)?
Oraz jaka jest wasza opinia na temat tego filamentu od Bambu opłaca się go brać?
Chodzi mi o jego jakość, a nie to, że AMS sam go rozpoznaje.
Pozdrawiam
Marek
Awatar użytkownika
bartoszeqqq
Postów w temacie: 2
Posty: 124
Rejestracja: 20 wrz 2022, 07:32
Lokalizacja: Śląsk
Drukarka: X1C-C; MK3S+; E2V2;
x 12

Re: Drukarka do 4000+

Post autor: bartoszeqqq »

Złote PEI + ewentualnie hotendy 0,2/0,6/0,8 wedle potrzeby, zapasowy 0,4 jest w zestawie.
Filamenty Bambu są wśród bambusiarzy dość lubiane :P Też warto wstrzelić się w moment jak uzupełnią magazyny, bo przy kupnie z drukarką, są bardzo fajne ceny.
/Bambu Lab X1-Carbon/AMS/
/Original Prusa i3 MK3S+/E3D Revo Prusa Edition/Bondtech Extruder/Bear Frame/Linear rails/
/Ender 3 V2/Dragonfly BMS/FR4/Dual Z/BMG/DD/Hero Me Gen 7/5xNoctua/Klipper@T630/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Co kupić?”