Zbyt piękne, żeby było prawdziwe?

Znalazłeś ciekawy extruder czy głowicę? - zapodaj linka
Michał_L
Postów w temacie: 1
Posty: 194
Rejestracja: 02 cze 2019, 10:08
x 2

Zbyt piękne, żeby było prawdziwe?

Post autor: Michał_L »

Znalazłem na eBay, Drukarka od Sunlu - 310x310x400mm, z suszarką za 129 funtów. Możliwe że to się nie rozleci po pierwszym wydruku?

SUNLU 3D Printer S9 Plus: https://www.ebay.co.uk/itm/134336141042 ... 1506.m1851

Nie mam nic wspólnego z aukcją.
Awatar użytkownika
Igor
Postów w temacie: 1
Posty: 492
Rejestracja: 05 mar 2020, 23:12
Lokalizacja: Kociewie
Drukarka: Prusa Mk3 i "rzeźby"
x 167
Kontakt:

Re: Zbyt piękne, żeby było prawdziwe?

Post autor: Igor »

Ruch na kółkach na profilach jak w starym Enderze. Do przeróbki na szybką "odlewnię" (np. Volcano CHT 0.6mm 50W) może być. Kumpel ma takiego Endera i jemu dokładność wystarcza bo i tak detale szlifuje, szpachluje i maluje. Idealny wymiar np dla kostiumiarzy, do seryjengo robienia masek dla tych białych żołnierzy z Kosmicznych Naparzanek.

Ciekawe jak z głowicą, pewnie do przeróbki szybko ale przynajmniej tuningowe elementy dla siebie samej powinna wydrukować.
Złote zasady: 1. You get what you paid for 2. Works? Don't fix! 3.Tanie okaże się najdroższe 4. Nie zoptymalizujesz procesu, którego nie rozumiesz 5. Konserwuj, nie czekaj aż padnie do reszty
mpk
Postów w temacie: 1
Posty: 368
Rejestracja: 27 lis 2019, 00:01
x 103

Re: Zbyt piękne, żeby było prawdziwe?

Post autor: mpk »

a to chyba zależy dokąd miałoby to jechać. do PL z przesyłką i VAT to będzie pewnie z 1000zł. Czy to dobra cena za kota w worku wyglądającego jak dziecko Anetki i Endera?
Nie wiem, choć się domyślam;)
mcxmcx
Drukarz
Postów w temacie: 1
Posty: 2474
Rejestracja: 09 kwie 2017, 21:32
x 310

Re: Zbyt piękne, żeby było prawdziwe?

Post autor: mcxmcx »

Sunlu to normalne drukarki, może nie najszybsze ale takie woły robocze.
Jeżeli przypadkiem podam ceny w GBP to sobie kolego, koleżanko, pomnóż razy pięć.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ciekawostki z aliexpress/ebay itp.”