Hell-O !!!!

Jesteś tu nowy? Przywitaj się, opowiedz coś o sobie.
mcrow
Postów w temacie: 1
Posty: 0
Rejestracja: 28 kwie 2024, 19:30

Hell-O !!!!

Post autor: mcrow »

Serdeczne uszanowanie dla wszystkich Pań i Panów.

Jestem nowym użytkownikiem drukarki 3d, z 40 letnim stażem życiowym, ponad miesiąc zwiedzałem to forum przed dokonaniem zakupu.

Padło na bambusa P1S z AMS. Była promocja 50 % ceny więc na razie 15 kg bambufilamentu.

Używam drukarki od 5 dni, napisane 3 tickety 4ty pewnie też będzie.

W skrócie:

1. słychać mechanizm zębaty przy większym pobieraniu filamentu - mechanizm od strony zewnętrznego podajnika filamentu, na wolnych wydrukach tego nie słyszałem ale po 3-4 dniach i większej objętości drukowanego elementu drukarki nie słychać tylko plastikowe koła zębate jak z zabawki dla dzieci.

2. zewnętrzny podajnik filamentu - filament pobiera się ok lecz plastik w środku - gdzie opiera się rolka z filamentem o uchwyt - ściera się, rolka się ściera, drobiny plastiku lądują na filamencie ...... SIC !!!!

3. hub ams załadowałem 2 oryginalne filamenty puściłem po wydruku, raz z jednego raz z drugiego, no problem ......, lecz podczas drukowania z łączonym kolorem i zmianie filamentu podczas druku ciągle komunikat że nie może pobrać filamentu, zwraca go na szpulę i ponownie pobiera i tak w kółko, czasem jak pierd*lne to drukuje ale po 2m znowu zwraca ..... odpiąłem HUB i wydruki lecą normalnie, no ale nie po to go brałem .....

znalazłem takie coś ....


będę ogarniał pewnie w weekend majowy.


Teraz proszę o wyrozumiałość, wiem wiem, duże forum dużo info jest, ale człowiek w nerwach że wydał hajs a coś nie działa.

Dodatkowo jeśli jest ktoś ze Śląska i udzieliłby paru rad na żywo lub online jako GURU w sprawie drukarki bambu ...... najlepiej p1s, to będę wdzięczny i stawiam flaszkę lub pizzę ;), lub ten no ..... sok :)

Wróć do „Powitalnia”