Apka do liczenia kosztów druku

Przydatne programy narzędziowe, skrypty i nie tylko
Awatar użytkownika
Domell
Konto z ograniczeniami
Posty: 1151
Rejestracja: 19 kwie 2016, 12:28
Lokalizacja: Katowice
Drukarka: Prusa mk4
x 188

Apka do liczenia kosztów druku

Post autor: Domell »

Jest bezpieczna ale wiadomo jak telefon zareaguje na coś co nie jest ze sklepu Play.
Czekam na opinie w miarę konstruktywne.
https://www.dropbox.com/scl/fi/he1hm5gd ... 5ulgt&dl=0

Pozdro T
Andrzej_W, Igor, Darkman
Drukarki :
Prusa mk4
Awatar użytkownika
denior
Posty: 660
Rejestracja: 04 maja 2020, 15:26
Lokalizacja: Kraków
Drukarka: P1P
x 244

Re: Apka do liczenia kosztów druku

Post autor: denior »

Coś robię źle, bo nie liczy mi kosztów energii i amortyzacji, nie dało by się zrobić żeby wynik obliczeń był poniżej parametrów a nie na nich?

Edit
Przełączniki były wyłączone, choć wyglądają na włączone
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Drukarka Bambulab P1S
Awatar użytkownika
artur_n
Posty: 1042
Rejestracja: 20 lis 2017, 21:48
Lokalizacja: RJA
Drukarka: MK4S MMU3, P1S AMS
x 194

Re: Apka do liczenia kosztów druku

Post autor: artur_n »

Domell pisze: 02 wrz 2024, 23:26 sklepu Play.
Zapytam nieśmiało czy są jakieś plany na iOS?
velkhor
Posty: 819
Rejestracja: 28 sty 2021, 15:29
x 160

Re: Apka do liczenia kosztów druku

Post autor: velkhor »

Nie testowałem, ale taka mała uwaga. Jest waga modelu w g. a co z suportami ;)
WillingMagic
Awatar użytkownika
atom1477
Posty: 1067
Rejestracja: 17 paź 2023, 18:21
x 254

Re: Apka do liczenia kosztów druku

Post autor: atom1477 »

artur_n pisze: 03 wrz 2024, 19:16
Domell pisze: 02 wrz 2024, 23:26 sklepu Play.
Zapytam nieśmiało czy są jakieś plany na iOS?
Zapytam nieśmiało, czy są plany na plik APK żeby się dało bez sklepu?
velkhor
Posty: 819
Rejestracja: 28 sty 2021, 15:29
x 160

Re: Apka do liczenia kosztów druku

Post autor: velkhor »

atom1477 pisze: 03 wrz 2024, 20:08
artur_n pisze: 03 wrz 2024, 19:16
Domell pisze: 02 wrz 2024, 23:26 sklepu Play.
Zapytam nieśmiało czy są jakieś plany na iOS?
Zapytam nieśmiało, czy są plany na plik APK żeby się dało bez sklepu?
To ja nieśmiało zapytam? Kolega posty nabija :rotfl2:
Nie pytaj.... jest w 1 poście pod linkiem dropboxa :DD
Awatar użytkownika
Domell
Konto z ograniczeniami
Posty: 1151
Rejestracja: 19 kwie 2016, 12:28
Lokalizacja: Katowice
Drukarka: Prusa mk4
x 188

Re: Apka do liczenia kosztów druku

Post autor: Domell »

denior pisze: 03 wrz 2024, 18:07 Coś robię źle, bo nie liczy mi kosztów energii i amortyzacji, nie dało by się zrobić żeby wynik obliczeń był poniżej parametrów a nie na nich?

Edit
Przełączniki były wyłączone, choć wyglądają na włączone
Jaki to tel? i wersja androida? bo testowałem na 3 telefonach i było ok.
Drukarki :
Prusa mk4
Awatar użytkownika
Domell
Konto z ograniczeniami
Posty: 1151
Rejestracja: 19 kwie 2016, 12:28
Lokalizacja: Katowice
Drukarka: Prusa mk4
x 188

Re: Apka do liczenia kosztów druku

Post autor: Domell »

artur_n pisze: 03 wrz 2024, 19:16
Domell pisze: 02 wrz 2024, 23:26 sklepu Play.
Zapytam nieśmiało czy są jakieś plany na iOS?
Raczej nie.
Drukarki :
Prusa mk4
Awatar użytkownika
Domell
Konto z ograniczeniami
Posty: 1151
Rejestracja: 19 kwie 2016, 12:28
Lokalizacja: Katowice
Drukarka: Prusa mk4
x 188

Re: Apka do liczenia kosztów druku

Post autor: Domell »

velkhor pisze: 03 wrz 2024, 19:55 Nie testowałem, ale taka mała uwaga. Jest waga modelu w g. a co z suportami ;)
Jak zaciągasz czy to plik czy ręcznie wpisujesz to tak czy siak masz z supportami przecież :roll2:
Adinfo
Drukarki :
Prusa mk4
Awatar użytkownika
Domell
Konto z ograniczeniami
Posty: 1151
Rejestracja: 19 kwie 2016, 12:28
Lokalizacja: Katowice
Drukarka: Prusa mk4
x 188

Re: Apka do liczenia kosztów druku

Post autor: Domell »

atom1477 pisze: 03 wrz 2024, 20:08
artur_n pisze: 03 wrz 2024, 19:16
Domell pisze: 02 wrz 2024, 23:26 sklepu Play.
Zapytam nieśmiało czy są jakieś plany na iOS?
Zapytam nieśmiało, czy są plany na plik APK żeby się dało bez sklepu?
Jak naj bardziej jak będzie po fazie testów ale to trwa a już chciałem się pochwalić i usłyszeć opinie :)
Drukarki :
Prusa mk4
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”