Strona 1 z 1

Sprawdzone GT2 do corexy

: 20 lis 2017, 12:41
autor: morf
Czesc,
poszukuje sprawdzonego linka do zakupu paskow GT2 6mm.
Mam juz "ktores" z kolei i mam wrazenie ze po jakims czasie sie rozciagaja/parcieja czy cos.
W kazdymbardz razie pojawia sie straszne echo na wydrukach pomimo stalej konfiguracji sprzetowej :)

Pewnie Koledzy od HEVO maja juz wszystko obcykane, widzialem nawet takie "bright and shiny" biale :tease:

Bede wdzieczny za info

Re: Sprawdzone GT2 do corexy

: 20 lis 2017, 13:01
autor: kapi
Polecam firmy :
1. Pivexin
2. Kuhfuss
Od nich bierzemy mechaniczne części do rozwiązań przemysłowych.



tapatalk

Re: Sprawdzone GT2 do corexy

: 13 gru 2017, 20:28
autor: Berg
Zrobiłem dziś taki mały test na rozciąganie pasków
1. złapałem ściskiem na prawym końcu stołu pasek do blatu
2. na lewym końcu paska powiesiłem reklamówkę z obciążeniem 1Kg, długość blatu 150cm
3. przykleiłem do paska kawałek taśmy i zaznaczyłem na stole punkt odniesienia
4. dołożyłem 4Kg do reklamówki
5. zaznaczyłem o ile pasek się rozciągnął

oto wynikiki:
Biały sztywny noname GT2 - 1mm (strasznie sztywny, trudno go napiać tak by się dobrze układał na rolkach)
Megadyne T2.5 - 2mm ( poliuretanowy ze stalowym wzmocnieniem, bardzo elastyczny, podobnie elastyczny jak gumowe GT2 ze szklanym)
Powage GT2 - 3mm (markowy chiński pasek GT2 ze szklanym rdzeniem )

Re: Sprawdzone GT2 do corexy

: 13 gru 2017, 21:12
autor: tig33r
A jakieś specyfikacje do tych markowych pasków są? Ciekawy jestem czy mają zalecaną siłę napinającą.

Re: Sprawdzone GT2 do corexy

: 13 gru 2017, 22:04
autor: kapi
Paski sprawdza się przyrządem mierząc ich ugięcie pod określoną siłą.
Znając życie - na 100 firm może 1 ma taki przyrząd.
Oczywiście dane te znajdziesz w katalogach lub wzory jak to wyznaczyć.
Temat bardzo teoretyczny.
W innym temacie wklejalem liki do kart katalogowych pasków.



tapatalk

Re: Sprawdzone GT2 do corexy

: 13 gru 2017, 22:41
autor: chemik72
W precyzyjnych maszynach pomiarowych z napędem na paskach stosuje się np : Belt Tension Tester BTT Hz

Re: Sprawdzone GT2 do corexy

: 13 gru 2017, 23:02
autor: Berg
Oczywiście, że paski mają karty katalogowe, podane są wzory na obciążenie maksymalne kąty ugięcia itp. Kłopocik w tym, że każda firma stosuje różne sposoby obliczania jedni właśnie podają maksymalny kąt ugięcia oraz dopuszczalne naprężenia, rozciągliwość siłę zrywającą. Inni podają tabele zastosowań, z których wynika jaki pasej jest ok dla Twoich wymagań.

proste porównanie przy pomocy ścisku, reklamówki i obciążnika, oraz pomacanie paska w palcach powiedziało mi wszystko co chciałem wiedzieć w 10 minut.

Re: Sprawdzone GT2 do corexy

: 15 gru 2017, 16:46
autor: Berg
Megadnyne T2.5 ze stalowy rdzeniem - urwałem
Zanim urwałem to parę wydruków poszło.
Mam wrażenie, że minimalnie mniejsze echo niż na białym chińskim. Cały układ chodził trochę lżej na T2.5.
Nie zaobserwowałem żadnych opisywanych szeroko problemów z backlash. Zazwyczaj w kostce kalibracyjnej reprapy.pl przy backlash wychodzi smuga nad górną krawędzią liter X i Y.

Przy okazji nauczyłem się naciągać pasek w CoreXY. Dopiero teraz zauważyłem, że nie ma sensu porównywać naciągu obu, bo naciąganie jednego powoduje naciągniecie drugiego :D. Co najmniej od pewnej siły naciągu, przy której zaczyna przekaszać oś X. Dlatego trzeba popatrzyć na odległości łożysk od słupka (powinno być równo) naciągnąć trochę jeden pasek a potem drugi naciągnąć tak by te odległości były identyczne.
W HyperCube można popatrzeć jeszcze, na zluzowanych paskach, gdy karetka jest przesunięta całkiem do krańcówki na odległości dołu, góry karetki X na wałkach o brzegu. Potem po naciągnięciu pasków, czy to czasem się nie zmieniło i czy karetka X nie jest lekko przekoszona, co by świadczyło o złym naciągu górnego albo dolnego paska. Zwłaszcza przy węglowych, czy aluminiowych wałkach może to być widoczne.


kostaka 20x20mm, warstwa chyba 0.12, u góry Megadyne T2.5, u dołu chiński biały GT2.

Re: Sprawdzone GT2 do corexy

: 16 gru 2017, 01:19
autor: morf
@rafaljot dzieki za tescik. No to strasznie mocno masz ponaciagane skoro urwales O_o hmm az sie zastanawiam czy ja czasem cos robie nie tak tzn moze mam zbyt luzne :)
zamowiles do testow ten GT3 2MGT 6 ?

Re: Sprawdzone GT2 do corexy

: 16 gru 2017, 09:49
autor: Berg
nie zamówiłem. już mi się trochę znudziło :P. Bardzo możliwe, że urwałem przez badziewne, chińskie zębatki. Oba paski rozciągnęły się w miejsach, gdzie najczęściej przechodziły przez zębatkę silnika. Chyba ma za duże zęby.

Re: Sprawdzone GT2 do corexy

: 12 sty 2018, 14:26
autor: dragonn
a ja odkopię temat :P
http://printing.thorinair.net/post/1626 ... ted_post=1 znalezione na grupie Anet xD
http://www.ebay.co.uk/itm/2M-GATES-6mm- ... 1938661911
Przyznam że jeszcze czegoś takiego nie widziałem, niby firmowy.

Re: Sprawdzone GT2 do corexy

: 12 sty 2018, 14:41
autor: kapi
Teraz zakupiłem T2.5 - MEGADYNE .
Znacznie cieńszy (grubość ) niż "oryginalny" z drukarki.


tapatalk

Re: Sprawdzone GT2 do corexy

: 12 sty 2018, 15:12
autor: Berg
@kapi, gdzie go kupiłeś, u polskiego przedstawiciela?, Ja u nich kupowałem. czarny ze stalowym oplotem? czy takie żółty?
a co do tych krótkich 180mm, to te mają wszystkie inne paski pod sobą:
https://pl.rs-online.com/web/p/paski-zebate/4745038/

Re: Sprawdzone GT2 do corexy

: 12 sty 2018, 15:31
autor: Berg
dragonn pisze:a ja odkopię temat :P
http://printing.thorinair.net/post/1626 ... ted_post=1 znalezione na grupie Anet xD
http://www.ebay.co.uk/itm/2M-GATES-6mm- ... 1938661911
Przyznam że jeszcze czegoś takiego nie widziałem, niby firmowy.
zakupione

Re: Sprawdzone GT2 do corexy

: 12 sty 2018, 15:43
autor: dragonn
rafaljot pisze:
zakupione
hahahah :shock: :shock:

Re: Sprawdzone GT2 do corexy

: 12 sty 2018, 18:23
autor: kapi
rafaljot pisze:@kapi, gdzie go kupiłeś, u polskiego przedstawiciela?, Ja u nich kupowałem. czarny ze stalowym oplotem? czy takie żółty?
a co do tych krótkich 180mm, to te mają wszystkie inne paski pod sobą:
https://pl.rs-online.com/web/p/paski-zebate/4745038/
ten Conti - patrzyłem na niego - powinien być ok.

Kod: Zaznacz cały

ebmia
,
ale pasek dł. 200mm - teraz mam normalną regulację naciągu paska i ten 200 jest idealny.
mieli na magazynie.
robiąc rozpoznanie - ten 670 i 685 nie są standardowymi rozmiarami...

Re: Sprawdzone GT2 do corexy

: 12 sty 2018, 19:33
autor: Berg
na oko widzę, żę ten co pokazałeś na zdjęciu, to kompletnie inna liga niż Contitech

Re: Sprawdzone GT2 do corexy

: 12 lut 2018, 16:23
autor: Berg
Powtórzyłem test dla pasków z tej oferty http://www.ebay.co.uk/itm/2M-GATES-6mm- ... 1938661911

test wykonany podobna metodą jak wcześniej i z użyciem doskonałych ciężarków z wagi +dziadka
20180212_161237.jpg
przy wstępnym naciągu z siłą 1KG wyrównałem spinki
20180212_161210.jpg
dodatkowe obciążenie 2KG. Różnicę oceniam jako znacząca dla jakości druku.
20180212_161103.jpg

Re: Sprawdzone GT2 do corexy

: 12 lut 2018, 17:12
autor: tig33r
Jakieś porównawcze wydruki robiłeś czy jednak pozostałeś przy czysto teoretycznym teście?

Re: Sprawdzone GT2 do corexy

: 12 lut 2018, 17:18
autor: Berg
tig33r pisze:czysto teoretycznym teście?
:crazy2:

Re: Sprawdzone GT2 do corexy

: 12 lut 2018, 20:44
autor: geepard
Niedawno dostałem pasek jak na zdjęciu- cena jaką zapłaciłem za pasek 1,8m to około 35zł, zakupiony u polskiego przedstawiciela.

Re: Sprawdzone GT2 do corexy

: 12 lut 2018, 20:48
autor: Berg
ale to GT3...
EDIT: aaaa, GT3 to nazwa handlowa paska GT2 :D :D .

To taniej, "czerwony" jest po 52 zeta za 2metry.
docinali Ci z rękawa? czy mieli gotowe?
kupiłeś u tlc.pl ? Trochę upierdliwe jest to, że na pytanie o parametry paska odpowiadają, nie podajemy, - proszę określić jakie zastosowanie, to nasi specjaliści dobiorą najlepsze z naszej oferty.

Ciekawe jak porównanie z tym czerwonym, to też Gates.

Re: Sprawdzone GT2 do corexy

: 12 lut 2018, 21:22
autor: MaxXxi47
W wolnej chwili przejdę się do Bydgoskiego Chiorino.

Tylko które mam wybrać?

http://www.chiorino.com.pl/2_2_20.php

Re: Sprawdzone GT2 do corexy

: 12 lut 2018, 21:33
autor: geepard
rafaljot pisze:ale to GT3...
EDIT: aaaa, GT3 to nazwa handlowa paska GT2 :D :D .

To taniej, "czerwony" jest po 52 zeta za 2metry.
docinali Ci z rękawa? czy mieli gotowe?
kupiłeś u tlc.pl ? Trochę upierdliwe jest to, że na pytanie o parametry paska odpowiadają, nie podajemy, - proszę określić jakie zastosowanie, to nasi specjaliści dobiorą najlepsze z naszej oferty.

Ciekawe jak porównanie z tym czerwonym, to też Gates.
Z tego co mi mówiono GT3 to kolejna generacja GT2. Kupiłem w prema.com.pl- znajomy przedstawiciel dobrał mi po parametrach. Akurat GT3 nie mają na metry, najdłuższy jaki jest obecny to właśnie 1.8m zamknięty. Na pasek czekałem jakieś 5 dni.
edit: znalazłem fakturę, dokładna cena to 26 netto

Re: Sprawdzone GT2 do corexy

: 12 lut 2018, 21:39
autor: Berg
MaxXxi47 pisze:W wolnej chwili przejdę się do Bydgoskiego Chiorino.
Tylko które mam wybrać?
http://www.chiorino.com.pl/2_2_20.php
trudno powiedzieć na podstawie tej stronki. Niech doradzą coś:
- na zębatkę 16-20 zębów, przy skoku 2mm
- do pracy w dwóch kierunkach
- prędkości do 300mm/s
- do silników 0.5kg/cm
geepard pisze: Z tego co mi mówiono GT3 to kolejna generacja GT2. Kupiłem w prema.com.pl- znajomy przedstawiciel dobrał mi po parametrach. Akurat GT3 nie mają na metry, najdłuższy jaki jest obecny to właśnie 1.8m zamknięty. Na pasek czekałem jakieś 5 dni.
edit: znalazłem fakturę, dokładna cena to 26 netto
Z tego co się orientuję, to te paski ze szklanym albo kewlarowym rdzeniem od producenta przychodzę w rękawach. No i docina się zamknięty szerokości jakiej chcesz albo tnie spiralnie by dostać otwarty dowolnej długości. Tylko trzeba mieć jakąś maszynkę do cięcia.

Re: Sprawdzone GT2 do corexy

: 12 lut 2018, 21:41
autor: chemik72
Trochę upierdliwe jest to, że na pytanie o parametry paska odpowiadają, nie podajemy, - proszę określić jakie zastosowanie, to nasi specjaliści dobiorą najlepsze z naszej oferty.
no to jest słabe podejście :thumbdown:

Re: Sprawdzone GT2 do corexy

: 15 lut 2018, 21:23
autor: StudioKamar
MaxXxi47 pisze:W wolnej chwili przejdę się do Bydgoskiego Chiorino.

Tylko które mam wybrać?

http://www.chiorino.com.pl/2_2_20.php
I jak przeszedłeś się ? Bo ja z pod Bydoszczy i akurat szukam pasków na wymianę też.

Re: Sprawdzone GT2 do corexy

: 15 lut 2018, 22:02
autor: bielawa
Gdzieś idzie zamówić porządne, sprawdzone paski gt2 w pl?

Re: Sprawdzone GT2 do corexy

: 15 lut 2018, 23:15
autor: Berg
bielawa pisze:Gdzieś idzie zamówić porządne, sprawdzone paski gt2 w pl?
może w firmach, o których pisaliśmy na tej stronie kilka postów wyżej? czy na wcześniejszej, jak Megadyne?

Re: Sprawdzone GT2 do corexy

: 16 lut 2018, 00:23
autor: MaxXxi47
StudioKamar pisze: I jak przeszedłeś się ? Bo ja z pod Bydoszczy i akurat szukam pasków na wymianę też.
Bywałem u nich kilka lat temu jak potrzebowałem GT3 do modelu RC. Są na tyle mili że obsłużą każdego choćby miał pasek za 10zł do kupienia (no chyba że to mój urok i wpadłem w oko pani z okienka xD). Aktualnie mam delikatny deficyt "wolnej chwili" ;)

Re: Sprawdzone GT2 do corexy

: 16 lut 2018, 20:21
autor: MaxXxi47
rafaljot pisze:ale to GT3...
EDIT: aaaa, GT3 to nazwa handlowa paska GT2 :D :D .
Nie-e :P
Wg tej grafiki GT3 jest bardziej "mięsiste" niż GT2

Obrazek

Re: Sprawdzone GT2 do corexy

: 16 lut 2018, 21:17
autor: Berg
MaxXxi47 pisze:[
Nie-e :P
Wg tej grafiki GT3 jest bardziej "mięsiste" niż GT2
Nie-e-e :D :D przyglądnij się dokładnie co jest napisane w tabelce, którą wkleiłeś :D :D

Re: Sprawdzone GT2 do corexy

: 22 lut 2018, 13:16
autor: Marcin.KnD
a ten pasek od TDI jest coś warty bop to białe chińskie gówno się naciągło

Re: Sprawdzone GT2 do corexy

: 22 lut 2018, 13:21
autor: Berg
Marcin.KnD pisze:a ten pasek od TDI jest coś warty bop to białe chińskie gówno się naciągło
nie wiem co to pasek od TDI. ale jak mi wyślesz 2 metry to porównam z tymi co mam tą samą metodą.

Re: Sprawdzone GT2 do corexy

: 22 lut 2018, 13:28
autor: Marcin.KnD
O ten pasek mi chodzi
http://tdi-cad.pl/index.php?route=produ ... search=Gt2


Obecnie mam założony ten czarny, ten biały to porażkaObrazekObrazekObrazek

Re: Sprawdzone GT2 do corexy

: 22 lut 2018, 14:09
autor: Berg
tak ja pisałem wyżej. nie kupowałem paska od TDI-CADa to nic o nim nie powiem. Wygląda na zdjęciu normalnie.
Co do twojego białego paska, to co z nim jest nie tak ? Jak to się rozciągnął? Ma mniej niż 100 zębów na 20cm ?
Nie widzę nic na zdjęciu, które wrzuciłeś poza tym, że brudny jest. Na czarnym pewnie brudu nie widać.
Jak druty z niego nie powychodzą, to raczej trudno mu krzywdę zrobić.
A druty wychodzą jak jest zła zębatka, za mały promień, na 16 zębów nie nadaje się na pewno. na 20 ząbków.... wiem zakładamy na taką, ale myślę, że to też za mało na ten pasek.

Re: Sprawdzone GT2 do corexy

: 22 lut 2018, 14:12
autor: Marcin.KnD
Zębatki mam 20T, druty popękały nie potrafię tego na zdjęciu złapać. Czarny jest ok. Nie ma stalowych drutów, taki gumowy bardziej jest.

Re: Sprawdzone GT2 do corexy

: 22 lut 2018, 14:17
autor: dragonn
U mnie ten biały też padł i to dokładnie w miejscach w których przechodził przez zgięcia. Teraz mam zwykły czarny i jest ok a jak ten się zużyje to wsadzę ten czerwony od GATES.

Re: Sprawdzone GT2 do corexy

: 22 lut 2018, 14:22
autor: Berg
ten czerwony, o którym wcześniej pisałem jest jakby trochę lepszy jeśli chodzi o rozciąganie. Poza tym na prawdę trudno powiedzieć. Pozostałe gumowe ze szklanym rdzeniem są podobne wszystkie jeśli chodzi o parametry. Prawdopodobnie markowe, jak Contitech, Gates, Megadyne są trwalsze.
Z chińskich te od Powge wyglądają lepiej. JEdnak jest to subiektywne odczucie.

Re: Sprawdzone GT2 do corexy

: 22 lut 2018, 17:43
autor: kapi
pisałem już, że pasek by mógł być przewijany przez gładka powierzchnię musi mieć odpowiednią rolkę o odpowiedniej średnicy.
w moich mechanicznych aplikacjach nie miałem problemu z zerwaniem pasa o dużo większej nośności, kiedy był odwrotnie przewijany.

zawsze można spróbować pas obustronnie uzębiony - on ma inne parametry co do przewijania.

wiem że naciągnięty pasek to minimalizowanie echa, ale patrząc "mechanicznie" - skoro pasek sprężynuje to trzeba mu w tym przeszkodzić, i np użyć inne łożyska które będą stawiać większy opór ? - ślizgowe zamiast typowych LM-ów.

Re: Sprawdzone GT2 do corexy

: 22 lut 2018, 18:16
autor: StudioKamar
dragonn pisze:U mnie ten biały też padł i to dokładnie w miejscach w których przechodził przez zgięcia. Teraz mam zwykły czarny i jest ok a jak ten się zużyje to wsadzę ten czerwony od GATES.
Gdzie kupiles tego Gatesa tak konkretnie ?

Re: Sprawdzone GT2 do corexy

: 22 lut 2018, 18:17
autor: dragonn
StudioKamar pisze:
dragonn pisze:U mnie ten biały też padł i to dokładnie w miejscach w których przechodził przez zgięcia. Teraz mam zwykły czarny i jest ok a jak ten się zużyje to wsadzę ten czerwony od GATES.
Gdzie kupiles tego Gatesa tak konkretnie ?
2 strona tematu tego, pierwszy post :roll:

Re: Sprawdzone GT2 do corexy

: 22 lut 2018, 20:23
autor: StudioKamar
dragonn pisze:
StudioKamar pisze:
dragonn pisze:U mnie ten biały też padł i to dokładnie w miejscach w których przechodził przez zgięcia. Teraz mam zwykły czarny i jest ok a jak ten się zużyje to wsadzę ten czerwony od GATES.
Gdzie kupiles tego Gatesa tak konkretnie ?
2 strona tematu tego, pierwszy post :roll:
Kurde myslalem ze u jakiegoś polskiego sprzedawcy

Re: Sprawdzone GT2 do corexy

: 26 lut 2018, 18:27
autor: Artur13579
geepard pisze:Niedawno dostałem pasek jak na zdjęciu- cena jaką zapłaciłem za pasek 1,8m to około 35zł, zakupiony u polskiego przedstawiciela.

gdzie zakupiłeś ten pasek?

Re: Sprawdzone GT2 do corexy

: 26 lut 2018, 20:05
autor: geepard
Artur13579 pisze:gdzie zakupiłeś ten pasek?
Prema Rzeszów. Ich strona prema.com.pl

Re: Sprawdzone GT2 do corexy

: 27 lut 2018, 18:10
autor: Artur13579
masz gdzieś linka pod ręką, bo nie mogę znaleźć :/
nic mi nie wyświetla w gt3.
Jak Ty dokładnie kupowałeś?

Re: Sprawdzone GT2 do corexy

: 31 mar 2018, 11:32
autor: dragonn
Tak wrzucę tutaj coś z innego tematu :D https://youtu.be/jfopGYO0r-M?t=12m33s chyba w końcu się zabiorę i zainstaluje tego GATES-a w ten weekend.

Re: Sprawdzone GT2 do corexy

: 31 mar 2018, 11:58
autor: anraf1001
Instaluj instaluj bo nie wiem czy kupować :D

Re: Sprawdzone GT2 do corexy

: 31 mar 2018, 12:44
autor: artur_n
U mnie śmiga w P3STeel ten Gates. Jakieś porażającej różnicy nie ma w stosunku do chińczyka, jedyne co zauważyłem to troszkę mniej się naciąga.

Re: Sprawdzone GT2 do corexy

: 31 mar 2018, 12:47
autor: anraf1001
Ja myślę, że największa różnica może być w drukarkach z długimi paskami takimi jak CoreXY. U siebie w Evo mam teraz ten biał stalowy pasek i jego porządne naciągnięcie jest wręcz niemożliwe. Mam nadzieję, że to pomoże. Zresztą Gates ma się też mniej zużywać. Ząbki podobno są czymś pokryte, żeby się nie ścierały.

Re: Sprawdzone GT2 do corexy

: 01 kwie 2018, 00:11
autor: Domell
anraf1001 pisze:Ja myślę, że największa różnica może być w drukarkach z długimi paskami takimi jak CoreXY. U siebie w Evo mam teraz ten biał stalowy pasek i jego porządne naciągnięcie jest wręcz niemożliwe. Mam nadzieję, że to pomoże. Zresztą Gates ma się też mniej zużywać. Ząbki podobno są czymś pokryte, żeby się nie ścierały.
Nie wiem jak u ciebie ale u mnie testowałem to badziewie w i3 i po kilku dniach brakło mi napinacza tak się rozciągnął :/

T.

Re: Sprawdzone GT2 do corexy

: 01 kwie 2018, 00:20
autor: dragonn
Domell pisze:
anraf1001 pisze:Ja myślę, że największa różnica może być w drukarkach z długimi paskami takimi jak CoreXY. U siebie w Evo mam teraz ten biał stalowy pasek i jego porządne naciągnięcie jest wręcz niemożliwe. Mam nadzieję, że to pomoże. Zresztą Gates ma się też mniej zużywać. Ząbki podobno są czymś pokryte, żeby się nie ścierały.
Nie wiem jak u ciebie ale u mnie testowałem to badziewie w i3 i po kilku dniach brakło mi napinacza tak się rozciągnął :/

T.
Mówisz o tym białym co nie?

Re: Sprawdzone GT2 do corexy

: 01 kwie 2018, 00:27
autor: Domell
Tak, i niechętnie wkleję http://allegro.pl/pasek-zebaty-gt2-6mm- ... NmVmNzM%3D

To to, nie nadaje się do niczego, chciałem jak naj więcej części w bieli do x3d ale to musiałem odpuścić bo rozciąganie na poziomie gumy z majtek :(

T.

Re: Sprawdzone GT2 do corexy

: 01 kwie 2018, 00:37
autor: dragonn
Hmmm a nie pękł Ci po prostu gdzieś rdzeń na jakimś zgięciu? Nie że bronię te paski bo u mnie po kilkunastu wydrukach właśnie zaczęły wychodzi z niego druty aż w końcu przez to pękł cały rdzeń w jednym miejscu. No i wtedy faktycznie rozciąga się jak gumka.

Re: Sprawdzone GT2 do corexy

: 01 kwie 2018, 00:58
autor: Domell
Wiesz co, wywaliłem 4m a szkoda bo bysię przyjrzał ale nie zauważyłem a wcale go tak mocno nie naciągałem.
W sumie to było tak że wsadziłem a po kilku wydrukach luźny więc napiołem i tak że 3 razy i się z nim poddałem.

Re: RE: Re: Sprawdzone GT2 do corexy

: 01 kwie 2018, 07:51
autor: Marcin.KnD
Domell pisze:Tak, i niechętnie wkleję http://allegro.pl/pasek-zebaty-gt2-6mm- ... NmVmNzM%3D

To to, nie nadaje się do niczego, chciałem jak naj więcej części w bieli do x3d ale to musiałem odpuścić bo rozciąganie na poziomie gumy z majtek :(

T.
Miałem. Potwierdzam. Teraz mam czarnego chińczyka i jest lepszy.

CHANGTA 3D Drukarki Części Akcesoria 10 meter GT2-6mm otwarty rozrządu GT2 szerokość taśmy 6mm hermet pasa pas darmowa wysyłka
http://s.aliexpress.com/2qqmuqIR?fromSns=Copy to Clipboard

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Re: Sprawdzone GT2 do corexy

: 23 maja 2018, 07:33
autor: Artur13579
Spotkał się ktoś może w PL z tymi paskami od GATESa GT2 lub GT3 do kupienia? Nie mam za bardzo czasu, żeby zamawiać a ali.

Re: Sprawdzone GT2 do corexy

: 23 maja 2018, 08:45
autor: Berg
@Artur13579 było o tym chyba już parę razy w tym wątku.... może znajdź czas chociaż na przeczytanie :/

Re: Sprawdzone GT2 do corexy

: 23 maja 2018, 19:12
autor: Artur13579
A poza prema i tlc?

Re: Sprawdzone GT2 do corexy

: 23 maja 2018, 19:29
autor: kapi
Pisał rafaljot, pisałem ja :
viewtopic.php?p=27338#p27338

Re: Sprawdzone GT2 do corexy

: 13 cze 2018, 22:16
autor: StudioKamar
Słuchajcie natknąłem się na taki oto pasek zbrojony 5cioma stalowymi włóknami co sądzicie warto to kupić ? Nie będzie np za sztywny przy przechodzeniu przez rolki czy zębatkę silnika ?

http://allegro.pl/pasek-zebaty-zbrojony ... ml#thumb/2

Re: Sprawdzone GT2 do corexy

: 13 cze 2018, 22:19
autor: dragonn
Nie, te są do kitu. Żeby w ogóle dobrze działały musisz mieć odpowiednio duże rolki i zębatki bo inaczej padną po paru miesiącach.

Re: Sprawdzone GT2 do corexy

: 13 cze 2018, 22:21
autor: StudioKamar
dragonn pisze:Nie, te są do kitu. Żeby w ogóle dobrze działały musisz mieć odpowiednio duże rolki i zębatki bo inaczej padną po paru miesiącach.
Tak myślałem że na zakrętach będzie hardkor

Re: Sprawdzone GT2 do corexy

: 19 cze 2018, 22:07
autor: Cosik
A czy ktoś jest w stanie mi pomóc które to paski Gates mają być? Bo używając wyszukiwarki na prema i tlc nie jestem w stanie jakoś tego ogarnąć :D Jest to dla mnie nieczytelne :D Chodzi o GT2 6mm wzmacniane (włóknem szklanym? chodzi o te o których mówili z E3D). Nie ogarniam tych cyferek i oznaczeń na ich stronie albo po prostu za dużo tego :D

Re: Sprawdzone GT2 do corexy

: 29 cze 2018, 23:18
autor: Artur13579
Pasek nowej generacji to teraz nazwa GT3, a jak chcesz skok 2mm to nazywa się bodaj 2MR i analogicznie 6mm.