[kom] 3LIAN

Polecasz bądź odradzasz interesy z daną osobą lub firmą?
Regulamin forum
Przed opublikowaniem ogłoszenia zapoznaj się z regulaminem działu giełda.
Awatar użytkownika
virgin71
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 4
Posty: 2581
Rejestracja: 19 kwie 2016, 23:07
Lokalizacja: Wrocław
Drukarka: Ultimaker | U30
x 497
Kontakt:

Re: [kom] 3LIAN

Post autor: virgin71 »

Ja dopowiem, że odwaliliśmy kawał roboty. W piątek nie wyszła tylko jedna paczka. Noc nas zastała i... przez nieuwagę paczka zawieruszyła się pod kartonami. Reszta szła na bieżąco. Dobrze, że trochę osób płaciło zwykłym przelewem, to poniedziałek pomimo, że intensywny, dało się przeżyć i zamknąć wszystkie wysyłki opłacone.
Awatar użytkownika
dziobu
Zasłużony
Postów w temacie: 1
Posty: 8908
Rejestracja: 28 gru 2016, 16:38
Drukarka: ZMorph 2.0(S)
x 5842
Kontakt:

Re: [kom] 3LIAN

Post autor: dziobu »

Ja też zapłaciłem i paczka doszła.
Niesamowite ;)
Awatar użytkownika
offroad
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 1
Posty: 105
Rejestracja: 06 paź 2018, 22:12
Lokalizacja: Wawa
x 11

Re: [kom] 3LIAN

Post autor: offroad »

No, ja dawno temu zapłaciłem, paczka doszła, ale bez obiecanych suwenirów :D
ale reakcja młodzieży była prawidłowa :D zwalił winę na pracowników a suweniry dosłał :D
Anycubic 4MAX
Voron łazi po głowie :)
Reactor87
Postów w temacie: 1
Posty: 143
Rejestracja: 18 sty 2020, 16:46
x 8

Re: [kom] 3LIAN

Post autor: Reactor87 »

Warto pochwalić sprzedawcę, za nie tylko szybką przesyłkę (bo to dziś na ogół jest już standard), ale za upominki w formie próbki innego filamentu o wadzę na oko około 10g oraz mikropaczki miśków Harribo (10G). Co do gratisowego filamentu wszystko było by fajnie, tylko, że nie wiadomo co się otrzymuje i jakiego producenta! Jest nakleja na filamencie z informacją o typie materiału oraz kod QR. Ja akurat nie stosuje czytników tych kodów, więc nie wiem co to tam pisze. Jak przyjdzie czas to zainstaluję apkę i zobaczę.

Informacja dla sprzedawcy!
Myślę, że warto ogólnie dodać informację na aukcjach allegro o gratisowej próbce i dać możliwość wyboru klientowi, co by go ewentualnie zainteresowało w formie próbki. Ja dostałem PLA jasno brązowe, chropowate (ciekawe co to jest?), za co bardzo dziękuję, ale jestem nowy w tym świecie i byłbym ogromnie zadowolony z próbki ABS! Jestem ciekaw jak by ten ABS wyglądał na mojej nowej i budżetowej maszynie...

// INFORMACJA
// Wątki w dziale komentarze nie służą do prowadzenia rozmowy klienta ze sprzedającym; sprzedającym nie wolno tu odpisywać.
// FR
Matlej
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 1
Posty: 21
Rejestracja: 01 mar 2020, 19:41

Re: [kom] 3LIAN

Post autor: Matlej »

Zepco pisze:Szybka przesyłka.
Dobrze zapakowana.
Wzorowa komunikacja.
Żelki w pakiecie. :-)
Powiem Ci że po roku czasu żeli dalej są w pakiecie :) miły gratis :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Komentarze”