Strona 1 z 1

[kom] 3LIAN

: 17 mar 2018, 20:07
autor: Vesp
Na sklep trafiłem przypadkowo w pasażu Zielińskiego we Wrocławiu. Warto odwiedzić osobiście, zawsze prawie pełen asortyment DD (i "próbki" kilku innych producentów) - można zobaczyć jak kolor wygląda w rzeczywistości, szczególnie, że trochę wydrukowanych modeli leży po półkach (no i można zobaczyć UM i Lume+ złożone ;) )... dodatkowo darmowy parking do 1h. Fajna atmosfera w sklepie, zawsze można poradzić się lub po prostu pogadać o drukarkach, filamentach itp. Dałem się namówić po prezentacji na klej NeedIT 3D i był to przełom w przejściu chiński coropad > szkło :)

Re: [kom] 3LIAN

: 17 mar 2018, 21:48
autor: virgin71
Gdybym sam nie uważał, że klej jest dobry, to bym go na pewno nie polecał. Zapewne bym go też nie sprzedawał, bo mam w ofercie tylko to co sam sprawdziłem i uważam, że jest co najmniej dobre.

Re: [kom] 3LIAN

: 18 mar 2018, 19:59
autor: TDI-CAD
Polecam odwiedzić stoisko. Prawie zawsze można zobaczyć drukarkę w podczas pracy. Na przykład przychodzą babcie, które chcą dorwać swoje wnuki od bezsensownego siedzenia przed kompem. Świadkiem byłem, kiedy rześka babcia była tak w temacie, że trochę gacie mi spadły...

Re: [kom] 3LIAN

: 16 mar 2019, 17:40
autor: kapi
Dziękuję za sprawną przesyłkę, szybko, konkretnie, z gratisem ;)

Re: [kom] 3LIAN

: 16 mar 2019, 20:19
autor: dementor76
kapi pisze:Dziękuję za sprawną przesyłkę, szybko, konkretnie, z gratisem ;)
Ja podobnie, też kupuje u nich ostatnio filamenty, obsługa ekspresowa + gratisowa próbka filamentu i kleju, także polecam !!! :D

Re: [kom] 3LIAN

: 02 kwie 2019, 15:19
autor: MaxXxi47
Polecam sklep. Do 3 rolek filamentu ponad 100g próbek i to takich co to akurat przymierzałem się do zakupu - czytają w myślach czy jak? :D

Re: [kom] 3LIAN

: 02 kwie 2019, 16:27
autor: virgin71
MaxXxi47 pisze:czytają w myślach czy jak? :D
Panie, u nas parytety. Pracują 2 kobity i 2 facetów. Kobity zajmują się czytaniem w myślach, ja pokazuję palcem co i jak, a kolega siedzi i pakuje co ja wskazuję (a co kobity mi nakazały).
:angel2: :angel:

Re: [kom] 3LIAN

: 02 kwie 2019, 19:07
autor: kapi
virgin71 pisze: a kolega siedzi i pakuje co ja wskazuję (a co kobity mi nakazały).
:angel2: :angel:
Ważne by równo....... uciąć :mrgreen:

Re: [kom] 3LIAN

: 05 gru 2019, 20:00
autor: Zepco
Szybka przesyłka.
Dobrze zapakowana.
Wzorowa komunikacja.
Żelki w pakiecie. :-)

Re: [kom] 3LIAN

: 05 gru 2019, 20:07
autor: bryan
Po akcji Black Friday mogę o 3 Lian napisać w samych superlatywach. Towar zamówiony w piątek po południu po niecałych 20 godzinach wyciągałem z paczkomatu w Katowicach :)

Re: [kom] 3LIAN

: 06 gru 2019, 01:04
autor: virgin71
Ja dopowiem, że odwaliliśmy kawał roboty. W piątek nie wyszła tylko jedna paczka. Noc nas zastała i... przez nieuwagę paczka zawieruszyła się pod kartonami. Reszta szła na bieżąco. Dobrze, że trochę osób płaciło zwykłym przelewem, to poniedziałek pomimo, że intensywny, dało się przeżyć i zamknąć wszystkie wysyłki opłacone.

Re: [kom] 3LIAN

: 06 gru 2019, 01:14
autor: dziobu
Ja też zapłaciłem i paczka doszła.
Niesamowite ;)

Re: [kom] 3LIAN

: 06 gru 2019, 01:40
autor: offroad
No, ja dawno temu zapłaciłem, paczka doszła, ale bez obiecanych suwenirów :D
ale reakcja młodzieży była prawidłowa :D zwalił winę na pracowników a suweniry dosłał :D

Re: [kom] 3LIAN

: 18 lut 2020, 22:35
autor: Reactor87
Warto pochwalić sprzedawcę, za nie tylko szybką przesyłkę (bo to dziś na ogół jest już standard), ale za upominki w formie próbki innego filamentu o wadzę na oko około 10g oraz mikropaczki miśków Harribo (10G). Co do gratisowego filamentu wszystko było by fajnie, tylko, że nie wiadomo co się otrzymuje i jakiego producenta! Jest nakleja na filamencie z informacją o typie materiału oraz kod QR. Ja akurat nie stosuje czytników tych kodów, więc nie wiem co to tam pisze. Jak przyjdzie czas to zainstaluję apkę i zobaczę.

Informacja dla sprzedawcy!
Myślę, że warto ogólnie dodać informację na aukcjach allegro o gratisowej próbce i dać możliwość wyboru klientowi, co by go ewentualnie zainteresowało w formie próbki. Ja dostałem PLA jasno brązowe, chropowate (ciekawe co to jest?), za co bardzo dziękuję, ale jestem nowy w tym świecie i byłbym ogromnie zadowolony z próbki ABS! Jestem ciekaw jak by ten ABS wyglądał na mojej nowej i budżetowej maszynie...

// INFORMACJA
// Wątki w dziale komentarze nie służą do prowadzenia rozmowy klienta ze sprzedającym; sprzedającym nie wolno tu odpisywać.
// FR

Re: [kom] 3LIAN

: 29 mar 2020, 01:03
autor: Matlej
Zepco pisze:Szybka przesyłka.
Dobrze zapakowana.
Wzorowa komunikacja.
Żelki w pakiecie. :-)
Powiem Ci że po roku czasu żeli dalej są w pakiecie :) miły gratis :P