Strona 1 z 1

Kiedy następny zlot?

: 18 cze 2018, 12:14
autor: marek91
Jak w temacie, pojawiła się prośba o ankietę w sprawie kiedy/ jak często chcecie się spotykać?
Wstawiam trzy najbardziej racjonalne moim zdaniem opcje, jeśli mam coś dopisać to dajcie znać.

Re: Kiedy następny zlot?

: 18 cze 2018, 12:26
autor: FlameRunner
Może dwa razy w roku, ale nie co sześć miesięcy, a bardziej na początek i na koniec lata?

Re: Kiedy następny zlot?

: 18 cze 2018, 12:57
autor: marek91
Też trochę racja, a może maj/wrzesień?

Re: Kiedy następny zlot?

: 18 cze 2018, 13:05
autor: FlameRunner
Coś w tym stylu, maj-czerwiec/wrzesień-październik.

Ewentualnie co pół roku, ale nie czerwiec/grudzień, tylko raczej kwiecień/październik.

Przeszło mi przez myśl jeszcze jedno rozwiązanie:
- maj-czerwiec: duży zlot jak ostatni
- wrzesień-październik: dwa-trzy małe spotkania lokalne, na przykład okolice: Katowice-Kraków, Warszawa, Poznań-Bydgoszcz. Zaproponowałbym Olsztyn, ale chyba bym sam przyszedł...?

Re: Kiedy następny zlot?

: 18 cze 2018, 13:15
autor: kapi
tylko w październiku to trochę może padać ... wiec ew. "namiot" odpada ;)

Re: Kiedy następny zlot?

: 18 cze 2018, 15:13
autor: emartinelli
marek91 pisze:Też trochę racja, a może maj/wrzesień?
Pamiętajcie, że w maju są komunie i jest problem z rezerwacjami zwłaszcza w weekendy.
Jak będzie raz do roku to myślę, że bardziej będziemy się starać przyjechać i znaleźć czas na wyjazd ;)

Re: Kiedy następny zlot?

: 18 cze 2018, 15:20
autor: MaxXxi47
emartinelli pisze: Jak będzie raz do roku to myślę, że bardziej będziemy się starać przyjechać i znaleźć czas na wyjazd ;)
Tyle że jak komuś wypadnie zabieg, chora żona czy inne Kalifornie to będzie czekał kolejny rok do zlotu.

Re: Kiedy następny zlot?

: 18 cze 2018, 15:28
autor: emartinelli
MaxXxi47 pisze:
emartinelli pisze: Jak będzie raz do roku to myślę, że bardziej będziemy się starać przyjechać i znaleźć czas na wyjazd ;)
Tyle że jak komuś wypadnie zabieg, chora żona czy inne Kalifornie to będzie czekał kolejny rok do zlotu.
I dzięki temu (albo przez to) za rok jeszcze bardziej będzie się chciało jechać :)

Re: Kiedy następny zlot?

: 18 cze 2018, 15:48
autor: Kopytko
Ja tam jestem za 2x /rok. Cześciej zrobi sie po kilka osób a 2xrok bedzie extra:D

Re: Kiedy następny zlot?

: 18 cze 2018, 15:59
autor: McKee
Chyba emartinelli wie najlepiej ile pracy trzeba na przygotowanie takiego spotkania (jeszcze raz dziękujemy) i ile stresu jest jak kolejne osoby "odpadają" i trzeba świecić własną twarzą przed hotelem w którym się rezerwowało 50 miejsc a potem jest 40, 30, 20 ...

"Lokalne" moim zdaniem to zbyt mała ranga, bo przecież w kilka osób z regionu (3-5? bo patrząc po naszej dotychczasowej frekwencji to raczej nie będzie więcej) to można się ad-hoc skrzyknąć w jakiejś knajpie i nie trzeba organizować dużego spotkania.

Nie widzę przeciwwskazań żeby organizować kolejny zlot jeszcze w tym roku, bo widać (?) że jest zapotrzebowanie, ale nie przesądzałbym o 2-óch spotkaniach w roku. Docelowo jedno spotkanie w roku, właśnie w czerwcu kiedy jest fajna pogoda wydaje się optymalnym rozwiązaniem (z ewentualną opcją wrześniowej dogrywki).

Jak będzie częściej niż raz do roku to zawsze będzie: "nie chce mi się"... pojadę za te kilka miesięcy... i frekwencja niska i wszyscy się ze sobą nie spotkamy. To ma być Wydarzenie (przez duże "W") Super wydarzenie. A nie impreza która się za chwilę znudzi i spowszednieje. Wrzesień / ew. październik tego roku akceptuję i popieram (Olsztyn tak jak rozmawialiśmy), ale w przyszłym i kolejnych proponowałbym jednak raz do roku.

Re: Kiedy następny zlot?

: 18 cze 2018, 16:22
autor: dziobu
Ja to bym chętnie na zlot pojechał nawet za tydzień... ale imho sens ma tylko spotkanie co rok. Inaczej wszystkim się znudzi. Nie musi być zawsze w wakacje czy w lecie, ale imho raz w roku to max.

Re: Kiedy następny zlot?

: 19 cze 2018, 00:00
autor: virgin71
Ja jeszcze myślałem o tym, skąd przyjechali użytkownicy, bo może wyznaczyć na spotkanie bardziej środek drogi, niż środek Polski?

Re: Kiedy następny zlot?

: 19 cze 2018, 00:11
autor: FlameRunner
Czyli Opole?

Re: Kiedy następny zlot?

: 19 cze 2018, 00:14
autor: dziobu
FlameRunner pisze:Czyli Opole?
Myślę że w tym jednym konkretnym wypadku pewnie padnie na Olsztyn :P

Re: Kiedy następny zlot?

: 19 cze 2018, 00:45
autor: virgin71
FlameRunner pisze:Czyli Opole?
To może Oleśnica;)

Re: Kiedy następny zlot?

: 19 cze 2018, 11:41
autor: marek91
Widzę że zdecydowanie prowadzi opcja 12 miesięcy.

Re: Kiedy następny zlot?

: 19 cze 2018, 12:14
autor: Domell
Patryku czy to jakaś propozycja? :D

Re: Kiedy następny zlot?

: 19 cze 2018, 13:59
autor: kapi
to się nazywa : poprawne odczytywanie przekazu :DD :piwo:

Re: Kiedy następny zlot?

: 19 cze 2018, 16:01
autor: virgin71
Będzie bliżej do bimbru Przemosa:D

Re: Kiedy następny zlot?

: 19 cze 2018, 17:32
autor: MaxXxi47
Do Oleśnicy miałbym bliżej niż do Smardzewic :D Zresztą do Olsztyna jeszcze mniej.

Można zebrać wstępnych chętnych i ustalić wspólny środek i tam zrobić kolejne spotkanie. Ogólnie to teraz wyszło całkiem spoko bo 280 km a tyle było maksymalnie (z tego co wiem) to całkiem znośny dystans.

Re: Kiedy następny zlot?

: 19 cze 2018, 17:34
autor: McKee
virgin71 pisze:Będzie bliżej do bimbru Przemosa:D
Przecież miał być Olsztyn?
Zresztą to jest też bardziej racjonalne: Bimber łatwiej dowieźć na zlot niż FlameRunnera ;)

Re: Kiedy następny zlot?

: 19 cze 2018, 19:34
autor: arkomania.pl
Bimber ma może 45-70%, a FR w drukarkach standardowo jest ustawiony na 100%.
czyli FR bije na głowę bimber Przemosa

Re: Kiedy następny zlot?

: 20 cze 2018, 10:19
autor: virgin71
McKee pisze:
virgin71 pisze:Będzie bliżej do bimbru Przemosa:D
Przecież miał być Olsztyn?
Zresztą to jest też bardziej racjonalne: Bimber łatwiej dowieźć na zlot niż FlameRunnera ;)
Oleśnica przez Olsztyn. Po FR pojadę z Pzemosem, Kopytko i Jackiem. Zorganizujemy taką akcję jak w filmach i porwiemy go z ulicy.

Re: Kiedy następny zlot?

: 20 cze 2018, 10:35
autor: FlameRunner
:fool:

Re: Kiedy następny zlot?

: 20 cze 2018, 10:40
autor: virgin71
FlameRunner pisze::fool:
Zobaczymy, czy będziesz taki mądry z płóciennym workiem na głowie :rotfl2:

Re: Kiedy następny zlot?

: 20 cze 2018, 11:13
autor: Domell
hahaha true story :)

Re: Kiedy następny zlot?

: 20 cze 2018, 13:19
autor: arkomania.pl
Patryk, Przemek, Jacek. Zabierzcie ze sobą ten płyn co został w słoiku i trochę gazy, może i dron się przyda.

Re: Kiedy następny zlot?

: 20 cze 2018, 16:07
autor: emartinelli
Jak tak nastraszyliście FlameRunner'a to teraz nawet z domu na zakupy nie wyjdzie...

Re: Kiedy następny zlot?

: 20 cze 2018, 17:29
autor: Kopytko
My lokalny zlot robimy praktycznie co tydzien u mnie wiec lokalne sa super, jak się znajdzie miejsce i zorganizuje się grupa.
Dalej będe za tym aby to były 2 większe, bo zawsze ktoś nie bedzie miał jak a tak to zostanie drugi termin, a jak komuś się nie bedzie chciało 2 razy to znaczy ,ze mu nie zależy i nie bedzie poprostu, ale myśle ze te kilkanaście osób zawsze się znajdzie, teraz poprostu wiemy dokłądnie czego oczekiwać i jakiego kierunku noclegu spotkania szukać, Dodatkowo warto zmieniać miejsca aby zobaczyć zawsze coś innego :)

Re: Kiedy następny zlot?

: 20 cze 2018, 21:18
autor: Cosik
virgin71 pisze:
McKee pisze:
virgin71 pisze:Będzie bliżej do bimbru Przemosa:D
Przecież miał być Olsztyn?
Zresztą to jest też bardziej racjonalne: Bimber łatwiej dowieźć na zlot niż FlameRunnera ;)
Oleśnica przez Olsztyn. Po FR pojadę z Pzemosem, Kopytko i Jackiem. Zorganizujemy taką akcję jak w filmach i porwiemy go z ulicy.
Jak masz miejsce to i ja pomogę :D
Kopytko pisze:My lokalny zlot robimy praktycznie co tydzien u mnie wiec lokalne sa super, jak się znajdzie miejsce i zorganizuje się grupa.
To może jakieś oficjalne info to też dołączę :D

Re: Kiedy następny zlot?

: 20 cze 2018, 21:21
autor: Kopytko
Oficjalnie nie podam adresu :P Ale damy znać, w sobotę zapewne coś:P Jak masz doświadczenie w naprawie kosiarek tym bardziej:D

Re: Kiedy następny zlot?

: 21 cze 2018, 08:54
autor: Cosik
Nie znam się, ale mam własną :D Ewentualnie ja też mam miejsce na grilla i namiot :D