Strona 1 z 1

Dron dla chytrych ku... kurczaków :)

: 18 cze 2018, 13:06
autor: marek91
Tak jak obiecałem, tu macie linka do mojego super taniego drona z GB, dron dla chytrych kurczaków
Zrzut ekranu 2018-06-18 o 12.58.49.png
Jak było wyraźnie widać dron działał całkiem sprawnie, za tą kasę to nie ma się co zastanawiać.
Polecam brać z polskiego magazynu GW4, dron będzie za dwa dni u was.
Dodatkowo można wziąć komplet 10 baterii za 36zł (niestety tylko z chin).

Re: Dron dla chytrych ku... kurczaków :)

: 18 cze 2018, 14:28
autor: S3b
Zamiast tego F36 lepiej kupić JJRC H67. Ma większą baterię, mocniejsze silniki, można go sparować z "dużym radiem" za pośrednictwem modułu "multiprotocol" oraz wgrać alternatywny soft z trybem ACRO :) Czasem trafia się w podobnej cenie co F36 czyli okolo 7-8$. Gorąco polecam :)

Re: Dron dla chytrych ku... kurczaków :)

: 18 cze 2018, 14:38
autor: marek91
to?: https://www.gearbest.com/rc-quadcopters ... id=1640583

Widziałem go wcześniej ale zniechęcił mnie ten durny mikołaj, typowo chiński pomysł, doczep jakieś gówno i się ciesz :D

Re: Dron dla chytrych ku... kurczaków :)

: 18 cze 2018, 14:41
autor: marek91
WOW silnik ma taką moc że zdołał wytworzyć własną mini galaktykę wokół osi xD
Zrzut ekranu 2018-06-18 o 14.40.08.png

Re: Dron dla chytrych ku... kurczaków :)

: 18 cze 2018, 14:43
autor: Kopytko
Jak kupowac na gB, zeby wpadało cos do skarbonki forum ?

Re: Dron dla chytrych ku... kurczaków :)

: 18 cze 2018, 14:54
autor: marek91
Przykładowo, ink do strony głównej wygląda tak: https://www.gearbest.com?lkid=14618255
czyli trzeba do linka produktu/kategorii/czegokolwiek dodać ?lkid=14618255

Re: Dron dla chytrych ku... kurczaków :)

: 18 cze 2018, 16:44
autor: S3b
marek91 pisze:to?: https://www.gearbest.com/rc-quadcopters ... id=1640583

Widziałem go wcześniej ale zniechęcił mnie ten durny mikołaj, typowo chiński pomysł, doczep jakieś gówno i się ciesz :D
Dokładnie ten.
Mikolaj jest elementem dodatkowym (trzeba go zmontować i zainstalować samemu) - prawdziwy problem stanowi grająca non stop kolęda :rotfl:
Ale łatwo można zdemontować głośnik. W sumie ze wszystkich testowanych przeze mnie dronów tego typu (F36, E011, H67) H67 wypada najlepiej.

Re: Dron dla chytrych ku... kurczaków :)

: 18 cze 2018, 16:55
autor: MaxXxi47
W sumie wywalić wszystkie zbędne rzeczy żeby był lżejszy to i dłużej polata.

Re: Dron dla chytrych ku... kurczaków :)

: 30 cze 2018, 15:14
autor: corristo25
Na ali są spoko zestawy baterii z multiładowarką :D
https://www.aliexpress.com/item/RCONLY- ... 78129.html

Re: Dron dla chytrych ku... kurczaków :)

: 01 lip 2018, 14:11
autor: HIWIN
A to ja zdam małą relacje w sumie prawie po 2 tygodniach użytkowania. Po pierwsze gdyby Marek mi nie dał polatać na zlocie to bym w życiu nie uwierzył, że to może działać. No, ale jak już zobaczyłem, że to działa to stwierdziłem , że kupię. Co mogę powiedzieć, ten mały skubaniec daje naprawdę fajną już frajdę i jest dość twardy. Co do latania , nie ograniczyłem się tylko w domu, ale wyszedłem na dwór i powiem tak spokojnie daje radę nawet jak wieje. A, żeby nie dawać pustych słów na wiatr to niestety, ale raz zahaczyłem o rynnę i spadł mi z około 7m i dron żyje.

Re: Dron dla chytrych ku... kurczaków :)

: 02 lip 2018, 12:40
autor: marek91
To ja zdam relację po miesiącu użytkowania (niezbyt intensywnego), kupiłem łącznie 3 szt tych dronów, do dziś latają dwa, jeden oszalał.
Niestety dwie baterie spuchły i nie trzymają. Obchodziłem się z nimi tak jak trzeba, po lataniu baterie zostawione do ostygnięcia i ładowanie zawsze oryginalną ładowarką.

Re: Dron dla chytrych ku... kurczaków :)

: 02 lip 2018, 20:25
autor: morf
lipole na dluzszy czas przechowywania powinny byc ladowane programem storage tj do jakies 60% naladowania mowiac ogolnikowo.
Podejrzewam ze dostarczone ladowarki sa razej dwustanowe tzn "ladowanie"/"naladowane".

Re: Dron dla chytrych ku... kurczaków :)

: 02 lip 2018, 20:48
autor: Kopytko
Ale na dłuższy czas, a nie podejrzewam ,żeby Marek zostawił je na dłużej jak 2 dni : P

Re: Dron dla chytrych ku... kurczaków :)

: 02 lip 2018, 21:52
autor: @GUTEK@
Oryginalna ładowarka ładuje prądem 600mA. Co przy pojemności ogniwa 150mAh daje 4C. Nic więc dziwnego, że akumulator długo tego nie wytrzymuje. Mój też padł, aktualnie czekam na jakąś promocję na te akusy. A jak już dorwę to planuje przerobić ładowarkę opartą na TP4056, tak aby ładowała prądem 100mA i używać do ładowania akumulatora z tego drona.

Re: Dron dla chytrych ku... kurczaków :)

: 03 lip 2018, 21:39
autor: corristo25
No i chciało się wysoko polecieć :P Dronka wybrała się w świat ;/

EDIT:
Wyszukiwarka na gearbeście działa jak chce. Szukając "F36" nie znajduje oferty z GW4. Natomiast przeglądając to co jest na GW4 pierwsza oferta na F36. :no:

Re: Dron dla chytrych ku... kurczaków :)

: 12 sie 2018, 15:51
autor: kapi
jakby ktoś był "superuserem" tego drona ( jak np ja :DD )
to tu jest wzmocnienie do silników : KLIK

jeszcze nie testowałem :piwo:

Re: Dron dla chytrych ku... kurczaków :)

: 13 sie 2018, 09:57
autor: marek91
corristo25 pisze: Natomiast przeglądając to co jest na GW4 pierwsza oferta na F36. :no:
Jest wyszukiwanie po magazynie? Gdzie?

Re: RE: Re: Dron dla chytrych ku... kurczaków :)

: 13 sie 2018, 10:09
autor: corristo25
marek91 pisze:
corristo25 pisze: Natomiast przeglądając to co jest na GW4 pierwsza oferta na F36. :no:
Jest wyszukiwanie po magazynie? Gdzie?
https://www.lowcychin.pl/gearbest-lista-magazynow/

Wchodzę przez linki na tej stronie, na GB nie mam pojęcia jak to ustawić [emoji39]

Wysłane z mojego Mi MIX 2 przy użyciu Tapatalka