Strona 1 z 1

3D SHOW 2016 - 3 edycja

: 19 wrz 2016, 09:58
autor: marek91
Poniżej informacja którą otrzymałem dziś od organizatora:

"Witam Państwa,
jest mi niezmiernie miło poinformować o kolejnej - TRZECIEJ już edycji targów "3D SHOW".

Data: 19-20 listopad 2016
Miejsce: STADION NARODOWY w Warszawie

Jedno z największych tego typu wydarzeń w kraju, w prestiżowej lokalizacji, zbierające większość firm tego sektora nie może odbyć się bez Państwa udziału. Zapraszamy do współpracy. W tym roku główny nacisk kładziemy na zasięg medialny wydarzenia oraz promocję wśród usługobiorców."

Re: 3D SHOW 2016 - 3 edycja

: 19 wrz 2016, 10:49
autor: Blazi
Eeee... Impreza towarzysząca do Targów Ślubnych WEDDING? Na stronie stadionu nie ma o tym mowy.

http://www.pgenarodowy.pl/strony-dodatk ... ne-wedding

Re: 3D SHOW 2016 - 3 edycja

: 19 wrz 2016, 10:52
autor: marek91
LOL, mówiłem że 3D show słabe jest...

Re: 3D SHOW 2016 - 3 edycja

: 19 wrz 2016, 11:13
autor: Kopytko
Przecież nie postawią sprzętów na murawie. Zapewne wszystko sie bedzie działo w salach konferencyjnych i moze byc tak ze nawet sie 3d fani nie spotkają z napalonymi przyszłymi żonami :P

Re: 3D SHOW 2016 - 3 edycja

: 19 wrz 2016, 14:31
autor: Artu
Ale znudzeni przyszli mężowie będą "się pętać" na 3D Show 8-) Bo to będzie dla nich ciekawsze niż oglądanie "gadżetów" na najsmutniejszy dzień życia :lol:

Re: 3D SHOW 2016 - 3 edycja

: 19 wrz 2016, 18:21
autor: Julian
Marek, wybieracie się ?

Re: 3D SHOW 2016 - 3 edycja

: 19 wrz 2016, 18:35
autor: marek91
:thumbdown:

Re: 3D SHOW 2016 - 3 edycja

: 19 wrz 2016, 19:42
autor: Ciaho
Zastanawiamy sie czy 2x jechac w to samo miejsce (Wa-wa) w ciagu 2 miesiecy? Mamy nadzieje wszystko dobrze zrobic juz na Dniach druku ;)

Ciaho by mobile

Re: 3D SHOW 2016 - 3 edycja

: 07 lis 2016, 11:00
autor: marek91
Termin targów się zbliża a mam wrażenie że na ich temat jest... tak jakby... cicho?

Re: 3D SHOW 2016 - 3 edycja

: 07 lis 2016, 15:51
autor: Sokoli
Mam wrażenie że imprezy tego typu są trochę za często patrząc na popularność druku 3d oraz częstotliwość nowych produktów w tej branży.

Re: 3D SHOW 2016 - 3 edycja

: 07 lis 2016, 20:14
autor: way
Nie chce nic mówić, ale w google nie ma nic odnośnie 3 edycji tych targów oprócz tego tematu :lol:

Re: 3D SHOW 2016 - 3 edycja

: 08 lis 2016, 15:12
autor: marek91
Też to zauważyłem :D

Re: 3D SHOW 2016 - 3 edycja

: 08 lis 2016, 16:42
autor: animos
way pisze:Nie chce nic mówić, ale w google nie ma nic odnośnie 3 edycji tych targów oprócz tego tematu :lol:
A to nie jest żart? Nawet na te targi ślubne też nie można kupić biletów w przedsprzedaży.
Co to za marketing, może się okazać, że nikt na to nie przyjdzie - pewnie nawet organizatorów tego nie będzie, może chodziło tylko o uatrakcyjnienie targów ślubnych, że tyle imprez im towarzyszy. Na narodowym często się tak dzieje - na targi informatyczne z zaproszeniem się udałem - chciano mnie wygonić (ochroniarze) - mówili, że tu nic takiego nie ma (było parę imprez jednocześnie - tak jest zawsze na narodowym), ludzie tam pracujący nie wiele wiedzą, a stosują zasadę "spadaj, będziemy mieli mniej pracy". Uparłem się, dwie minuty i znalazłem właściwe wejście. Niestety ze względów finansowych (utrzymanie stadionu) głównie mili są dla tych co kupią bilety - tam, gdzie płaci za pomieszczenia sponsor to dezinformują (wskazują celowo złą drogę), próbują skierować na sąsiednią biletową imprezę, lub odesłać z kwitkiem. Zresztą podobnie jest z cateringiem, też ceny wywindowali na maxa za coś ala fast food. Rozumiem, że utrzymanie stadionu dużo kosztuje a te konferencje to raczej dla tych, co duże miasto chcą zobaczyć i stadion, jaki wielki jest - niestety takie podejście zniechęca ludzi, coraz mniej na konferencje przychodzi. Spora część osób na konferencji informatycznej to rolnicy. Dostaną darmową kawę i ciastko, nie zapłacą 25 zł wejściówki za zwiedzanie stadionu - tylko muszą trochę posłuchać o big data, chmurach, serwerach. A na końcu losowanie drobnych nagród od sponsorów za to, że nie było pusto na sali. Komercja zabija istotę tak organizowanych głównie dla zysku finansowego targów - dobrze, że ostatnio przynajmniej emeryci (ci co chodzą na prezentacje z darmowym upominkiem) uzupełniają frekwencje - przy okazji często tak się zdarza, że powoduje to spory uwab, jak np. osoba bez wiedzy informatycznej wypowie się o chmurach obliczeniowych, itp.