Strona 1 z 1

Anycubic Kossel - "sugeruję otworzyć i oglądnąć zasilacz"

: 12 paź 2018, 10:09
autor: Berg
sugeruję otworzyć i oglądnąć zasilacz.
Delta dostarcza wrażeń :)
20181012_095901.jpg
20181012_095842.jpg

Re: Delta Anycubic z magazynu z Niemiec na prowadnicach liniowych z darmową dostawą do PL za 883zł

: 12 paź 2018, 10:11
autor: FlameRunner
Czy dobrze widzę, że to tuż obok złącz? Domyślam się, że to ma przenosić jakieś nie-pomijalne prądy?

Re: Delta Anycubic z magazynu z Niemiec na prowadnicach liniowych z darmową dostawą do PL za 883zł

: 12 paź 2018, 10:22
autor: Azkel
Mi kondensator odpadł z płytki, I musiałem dać mój zasilacz.

Re: Delta Anycubic z magazynu z Niemiec na prowadnicach liniowych z darmową dostawą do PL za 883zł

: 12 paź 2018, 10:24
autor: dziobu
Co Wy chcecie - piękna manufaktura ;)

Re: Delta Anycubic z magazynu z Niemiec na prowadnicach liniowych z darmową dostawą do PL za 883zł

: 12 paź 2018, 10:27
autor: FlameRunner
dziobu pisze:Co Wy chcecie
Nie wiem jak inni, ale ja chcę nie zrobić pożaru. :P

Re: Delta Anycubic z magazynu z Niemiec na prowadnicach liniowych z darmową dostawą do PL za 883zł

: 12 paź 2018, 10:28
autor: Berg
@FlameRunner one całkiem odpadły, wszystkie druty tej cewki.

Z kolei ta grube zworki (od żółtej strony) jednej brakuj a druga wsadzona jedną nogą. (one są równolegle, więc akurat bez dwóch działa)

Re: Anycubic Kossel - "sugeruję otworzyć i oglądnąć zasilacz"

: 26 gru 2018, 21:34
autor: morf
Hej ,
Ktoś nadal może ile A tak na prawdę z tych 25 jest w stanie dostarczyć ten zasilacz?
Mam wolny zasilacz do Xboxa, który zasilał stare corexy. Chyba 17A zastanawiam się czy da radę do delty zamiast tego szrotu co w zestawie

Re: Anycubic Kossel - "sugeruję otworzyć i oglądnąć zasilacz"

: 27 gru 2018, 07:52
autor: Adinfo
morf pisze:Hej ,
Ktoś nadal może ile A tak na prawdę z tych 25 jest w stanie dostarczyć ten zasilacz?
Mam wolny zasilacz do Xboxa, który zasilał stare corexy. Chyba 17A zastanawiam się czy da radę do delty zamiast tego szrotu co w zestawie
Jak go nie obciążysz to się nie dowiesz czy przy dużym obciążeniu trzyma napięcia, postaram się sprawdzić ile łącznie drukarka potrzebuje bez grzanego stołu i razem z nim, wtedy będzie wiadomo ile Amper musisz z niego wycisnąć. Gdzieś mi się poniewiera licznik energii z wskaźnikiem prądu i pobieranej mocy do 3500W, może nie będzie super dokładnie ale będzie wiadomo co i jak.