Strona 1 z 1

Nowa strona o druku 3d

: 10 paź 2016, 18:24
autor: PanWiesio
mam nadzieje że we właściwym dziale, lepszego nie znalazłem.
na targach w Warszawie widziałem stoisko reklamujące stronę "mam3d.pl", nawet zabrałem ulotkę.
Jak wróciłem do domu to się rozczarowałem, nic tam nie ma oprócz miejsca na reklamę, żadnych treści, forum nie działa, giełda też...

Wygląda to trochę jak żart

Re: Nowa strona o druku 3d

: 10 paź 2016, 18:36
autor: marek91
Wiesiek, ja dostałem maila z reklamą tej strony na kilka dni przed targami, nawet czasami tam zaglądam z czyste ciekawości, jak na razie przez ostatnie 2 tygodnie nie zmieniło się prawie nic...

Żeby było weselej to na targach dostaliśmy cennik reklam...

Re: Nowa strona o druku 3d

: 10 paź 2016, 18:43
autor: Sokoli
Komuś bardziej zależy na biznesie niż druku 3d ....
Pewnie nawet swojej drukarki nie ma ;)

Zresztą strona wygląda mało profesjonalnie, jak by próbował ją robić ktoś kto robi to pierwszy raz.....

Re: Nowa strona o druku 3d

: 10 paź 2016, 19:06
autor: marek91
Heh, przed chwilą całkiem przypadkowo znalazłem taką oto reklamę w google... prowadzącą do pustej strony, to się nazywa dobrze zainwestować hajs :)
ddd.jpg
ddd.jpg (151.58 KiB) Przejrzano 5550 razy

Re: Nowa strona o druku 3d

: 10 paź 2016, 20:04
autor: FlameRunner
Ot, zwykła strona w budowie.
Żartem jest ładowanie kasy w promowanie jej w obecnym stanie. ;)

Re: Nowa strona o druku 3d

: 10 paź 2016, 21:05
autor: animos
Pomysł ciekawy - chociaż nie za bardzo wiadomo o co chodzi, cnc to też 3d.
Dla żartu promowanie? Raczej na to nie wygląda - pewnie jednocześnie upgrade i promowanie będą prowadzone.

Ciężko mówić o profesjonalności, skoro trendy w budowie stron zmieniają się dość często.
Wydawanie na coraz to nowy design na etapie startowym biznesu nie ma sensu.
Co innego jak to się zaczyna już rozwijać.
Zresztą, jak zapytać 2 profesjonalnych wykonawców stron internetowych to obaj wskażą, że ich przeciwnicy są nie profesjonalni - a jeśli to skonfrontujemy (zapytamy wykonawców o ocenę ich stron przez konkurencję) to odpowiedź będzie taka, że te oceny są przez "dyletantów" bez znaczenia.
Tak wygląda ten rynek - w końcu strony internetowe to działalność artystyczna (portfolio, opinie, itp.), można to różnie oceniać - tak jak sztukę.

Re: Nowa strona o druku 3d

: 11 paź 2016, 10:29
autor: marek91
Wyglądu nie ma co oceniać, każdy widzi, może to dopiero wstępny projekt...

Re: Nowa strona o druku 3d

: 11 paź 2016, 11:21
autor: Kopytko
Może wykorzystał bonusowe pakiety, dla nowego użytkownika, mój szwagier zakładał tak konta i promował swoja stronę , aż dostał bana za to. :lol: :lol: :lol:

Ale normalnie nowy użytkownik systemu adwords dostaje jakieś tam punkciki do wykorzystania na takie reklamy. I może postanowili to wykorzystać , lecz Ciut za szybko.

Re: Nowa strona o druku 3d

: 11 paź 2016, 12:12
autor: marek91
Żeby wykorzystać "bonusowe pakiety" na adwordsa to niestety ale trzeba zapłacić... Miałem bon na 100 czy 200zł (nie pamiętam dokładnie) i musiałem wpłacić jakąś kwotę żeby aktywować bonus....

Kilka dni temu też coś dostałem...

[szybkie looknięcie do szuflady]

Taaaak, "Wydaj 100zł, a otrzymasz dodatkowe 200zł na reklamy*

*Tej kwoty nie można rzenieść na inną osobę. BLA BLA BLA"

Re: Nowa strona o druku 3d

: 11 paź 2016, 12:18
autor: Kopytko
No tak za darmo tez nie miał, ale było duzo taniej wystawić i nabić jakieś pkt. nie wiem dokłądnie bo mało mnie to interesowało :P

Re: Nowa strona o druku 3d

: 11 paź 2016, 14:54
autor: badman
To jeszcze ja :) Rozumiem jeśli byłby to wartościowy link... a tu 150 zł za hmmm
majesticmam3d.jpg
majesticmam3d.jpg (133.23 KiB) Przejrzano 2136 razy

Re: Nowa strona o druku 3d

: 12 paź 2016, 00:08
autor: animos
To prodap.pl S.C., mają jeszcze znanywynik.pl <- portal medyczny, ogólnie sprzedają urządzenia, w tym drukarki 3d, plotery co2 i skanery 3d.
http://www.prodap.pl/sklep/index.php?id ... r=category