Strona 1 z 1

mam problemy z drukowaniem !

: 06 lut 2019, 20:33
autor: @GUTEK@
hi
mam problem z moja drukarka drukuje i nie wychodzi tak jak chce
kupilem nawet fajne filamenty polecane w internetach po 40 zeta na ellegro podobno numer 1 w Polsce
antracyt i bialy marmur drukuje z cura temperatura 200c ustawienia mam na pewno dobre
chcialem wydrukowac sobie stojak na gwizdki o ten https://www.thingiverse.com/thing:3101259
a za kazdym razem wychodzi mi cos takiego filament jest napewno dobry
pomorze ktos? pliss

nie umiem wgrac zdjecia na forum sorry

Obrazek

Re: mam problemy z drukowaniem !

: 06 lut 2019, 20:35
autor: Zepco
Na tych wydrukach ze zdjęcia nie widać co jest nie tak, musisz drukować penisy, żeby wydruki były ch.... Fakulce dają inne efekty.
Filament zmień na chiński najtańszy, bo te drogie są przereklamowane.

Re: mam problemy z drukowaniem !

: 06 lut 2019, 20:55
autor: zouk
@GUTEK@ pisze:hi
mam problem z moja drukarka drukuje i nie wychodzi tak jak chce
......
pomorze ktos? pliss
"pomorze..." rozumiem, że to żart - udany:D

Nie pomogę z drukiem ale doradzę, że w przypadku takich wysokich elementów wstawiałem inne (proste sześciany 5 x 5 x wysokość głównego elementu) kilka centymetrów dalej.
Druk w tym czasie potrafi się wystudzić i stosuję to gdy drukuję z materiałów które nie lubią wymuszonego chłodzenia.

Re: mam problemy z drukowaniem !

: 06 lut 2019, 21:01
autor: Domell
Gutek, zrób dobre zdjęcie i rozpisz się na ile potrafisz na temat drukarki, chłodzenia itp. na 100% temat jest do ogarnięcia.

Re: mam problemy z drukowaniem !

: 06 lut 2019, 21:21
autor: FlameRunner
@GUTEK@ pisze:pomorze ktos?
Sorry, ja warmińsko-mazurskie.

Re: mam problemy z drukowaniem !

: 06 lut 2019, 21:32
autor: virgin71
To nie tak, że polecane to dobre. Za 40zł kupisz 3 kilo filamentu z Białorusi. Ten co masz, jest za drogi na Twoją drukarkę dlatego nie idzie. Karty SD można wcisnąć koło palca, czyli całkiem dobrze Ci wyszło!

Re: mam problemy z drukowaniem !

: 06 lut 2019, 21:32
autor: morf
Parafrazujac klasyka, fajne mieszadelko do kawy

Re: mam problemy z drukowaniem !

: 06 lut 2019, 21:40
autor: Jakub
:rotfl2: Drukarka chyba Cię nie lubi. :D

Re: mam problemy z drukowaniem !

: 06 lut 2019, 21:56
autor: dziobu
burżuj jesteś i tyle że cie na takie plastiki stac bo przez nie zle drukuje bo one som zlke i drogie ja wziolem somsiadowi zlodziejowi rzyłke do kosiary i drukuje prawdziwym nylonem a nie dla c ipek anet a8 full metal tdi z klimą w standardzie i nie takie wydruki som bo jak prezes jechał to stanoł i pyta czy moze popatszec bo one takie ladne som

Re: mam problemy z drukowaniem !

: 06 lut 2019, 22:41
autor: sp6vgx
@GUTEK@ pisze: a za kazdym razem wychodzi mi cos takiego filament jest napewno dobry
Ciesz się że coś takiego nie wyszło https://www.stlfinder.com/model/springo ... 6J/7670146

Re: mam problemy z drukowaniem !

: 07 lut 2019, 09:03
autor: aaannnd
dziobu, zapomniałżeś dodać, że oprócz tedei w klime ze standartem, ma 1200 obrotów na minutę.

Re: mam problemy z drukowaniem !

: 07 lut 2019, 09:21
autor: @GUTEK@
co z wami ludzie problem mam hce zeby ktos pomugl a tylko smiechy ze mnie robicie
ide stont!! na fejsiku mi pomoga tam som pomocni nie to co tutaj fajne grupy tam som i ludzie sie rozwijaja w druku 3de

Re: mam problemy z drukowaniem !

: 07 lut 2019, 09:44
autor: kamilxxg
Widziałem kiedyś podobny problem, że ktoś chciał coś zrobić a zrobił coś a wyszło coś innego, zamieszczam poradnik na yt:

źródło: https://www.youtube.com/watch?v=bRjaN2VD4Ak

Podepnę się pod temat bo mam podobne pytanie i to wcale nie jest niegrzeczne, bo mam Ender 3 podobno lepsza od Prusy a tańsza więc nie ma co przepłacać, szwagier, kolegi ma żonę, która ma brata, którego wujek też ma drukarkę i on drukuje nylonem, ABS i jakimś jeszcze z jakimś carbonem czyli węglem (swoją drogą to taki węgiel w drukarce się nie zapali, przecież w piecu się nim pali a to czerwone co rozgrzewa firmament jest bardzo gorące?) od nowości i nie ma żadnych problemów. Na chłopski rozum jeśli jego drukarka od nowości dobrze drukuje tymi firmamentami to moja też będzie? To przecież żelazna logika wskazuje.

Z góry dziękuję za odpowiedzi, jak nie będą zgodne z tym co oczekuję to też dziękuję ale tak trochę mniej :piwo:

Re: mam problemy z drukowaniem !

: 07 lut 2019, 09:54
autor: Berg
piepż i sul
@GUTEK@ pisze: Obrazek

Re: mam problemy z drukowaniem !

: 07 lut 2019, 10:56
autor: sp6vgx
kamilxxg pisze: Podepnę się pod temat bo mam podobne pytanie i to wcale nie jest niegrzeczne, bo mam Ender 3 podobno lepsza od Prusy a tańsza więc nie ma co przepłacać
a tam Ender - kupuj Anet, nawet dwie w tej kasie... jeszcze biznes z drukiem rozkręcisz...

Re: mam problemy z drukowaniem !

: 07 lut 2019, 11:11
autor: kamilxxg
sp6vgx pisze:jeszcze biznes z drukiem rozkręcisz...
Dzięki, masz super pomysł! Nawet wiem co będę robił, kupie sobie hotend pod Volcano, założę dysze 0,8mm żeby było szybko i będę drukował figurki do RPG na warstwie 0,6mm! Potem będę drukował piepżniczki i sulniczki jeśli tylko @GUTEK@ da mi akredytacje na te modele.

Re: mam problemy z drukowaniem !

: 07 lut 2019, 14:10
autor: virgin71
A to przes, to rze kópiles filament a to samo, moszna rzyłkom, do kosiarki zrobic, i jest dopże i TaNiO!

Re: mam problemy z drukowaniem !

: 07 lut 2019, 14:30
autor: Berg
tak towar wysylaż na fzhut i gotowe

Re: mam problemy z drukowaniem !

: 07 lut 2019, 17:58
autor: @GUTEK@
sluhajcie cos mi zaczyna wyhodzic !
IMG_20190207_175401_HDRa.jpg

Re: mam problemy z drukowaniem !

: 07 lut 2019, 18:43
autor: kapi
@GUTEK@ pisze:sluhajcie cos mi zaczyna wyhodzic !
... włosy widzę .... :cool2:

Re: mam problemy z drukowaniem !

: 09 lut 2019, 13:24
autor: @GUTEK@
Wyjaśnienie,
jak większość załapała ten temat to żart odnośnie ostatnich postów na forum o problemach z drukiem.

A moja opinia na temat filamentu z tematu do przeczytania tu: viewtopic.php?f=42&t=3853


Ten temat do zamknięcie/usunięcia. Decyzję pozostawiam Administracji.