Easythreed NANO - drukarka "dla dziecka" za niecałe 400 zł - pierwsze wrażenia

Tutaj można pochwalić się drukarką już uruchomioną bądź kupioną
Awatar użytkownika
@GUTEK@
Drukarz
Postów w temacie: 2
Posty: 1171
Rejestracja: 02 lip 2018, 21:45
Lokalizacja: Gliwice
Drukarka: FF Dreamer, CR-10
x 773
Kontakt:

Re: Easythreed NANO - drukarka "dla dziecka" za niecałe 400 zł - pierwsze wrażenia

Post autor: @GUTEK@ »

Załóż sobie kanał o druku na yt, rozreklamuj go trochę to sam zobaczysz.
Awatar użytkownika
carving85
Postów w temacie: 2
Posty: 399
Rejestracja: 24 gru 2018, 10:45
x 114

Re: Easythreed NANO - drukarka "dla dziecka" za niecałe 400 zł - pierwsze wrażenia

Post autor: carving85 »

@GUTEK@ pisze:Załóż sobie kanał o druku na yt, rozreklamuj go trochę to sam zobaczysz.
Jak tak patrzę jakie kanały dostają oferty to nawet jakoś bardzo reklamować nie trzeba :D

I w sumie nie jest to taki głupi sposób na załatwienie sobie kolejnej drukarki :P
Cr10 S5
Bambu P1S
Delta Flsun QQ (wypożyczona)
Awatar użytkownika
virgin71
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 2
Posty: 2581
Rejestracja: 19 kwie 2016, 23:07
Lokalizacja: Wrocław
Drukarka: Ultimaker | U30
x 497
Kontakt:

Re: Easythreed NANO - drukarka "dla dziecka" za niecałe 400 zł - pierwsze wrażenia

Post autor: virgin71 »

@GUTEK@ pisze:Załóż sobie kanał o druku na yt, rozreklamuj go trochę to sam zobaczysz.
Ok.
Awatar użytkownika
filuuu
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 1
Posty: 57
Rejestracja: 23 maja 2020, 11:57
Lokalizacja: Trójmiasto
Drukarka: Easythreed NANO
x 10
Kontakt:

Re: Easythreed NANO - drukarka "dla dziecka" za niecałe 400 zł - pierwsze wrażenia

Post autor: filuuu »

Cześć!

Pytanie do @Blazi - używasz do tej drukarki slicera od Easythreed czy próbowałeś czegoś innego?
Próbowałem Cura i Simplify3d i mimo kilkudniowej zabawy z ustawineniami nadal najlepiej drukuje slicer od Easythreed.

W sumie na Cura udało mi sie bardzo ładnego benchy wydrukować ale co wrzuce coś bardziej zaawansowanego typu ruchome wydruki to jest lipa ( z różnych powodów) i najlepiej drukuje mi standardowy slicer.

Pozdr!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Drukarki FDM/FFF - wszystkie pozostałe”