Kupiłem Anycubic 4MAX Pro - fotorelacja

Tutaj można pochwalić się drukarką już uruchomioną bądź kupioną
grego
Postów w temacie: 2
Posty: 110
Rejestracja: 24 paź 2017, 13:40
x 1

Re: Kupiłem Anycubic 4MAX Pro - fotorelacja

Post autor: grego »

TDI-CAD pisze: 2. Kompletnie zdupiony napinacz paska X, zaprojektowałem i wydrukowałem swój bo na oryginalnym nic nie da się zrobić. Nawet fabrycznie drukarka przyszła z swobodnie zwisającym paskiem.

Wydrukowałem sobie Twój napinacz, przesiedziałem cały wieczór pod drukarką i niestety nie udało mi sie ogarnąć tego, może czegos nie rozumie ale wygląda jakby tu nie było w ogóle możliwości naciągania paska. Próbowałem dopsaowac długość na odkręconym wózku ale jak tylko skręcam go bocznymi śrubami to dwa boczne elementy się podnoszą i luzują pasek...
Awatar użytkownika
TDI-CAD
Postów w temacie: 18
Posty: 1544
Rejestracja: 19 kwie 2016, 19:27
Lokalizacja: Wrocław
Drukarka: K1C, Gate 1 fiber
x 568

Re: Kupiłem Anycubic 4MAX Pro - fotorelacja

Post autor: TDI-CAD »

Może w nowszych wersjach coś poprawili.
U mnie to wyglądało tak:
1.png
2.png
grego
Postów w temacie: 2
Posty: 110
Rejestracja: 24 paź 2017, 13:40
x 1

Re: Kupiłem Anycubic 4MAX Pro - fotorelacja

Post autor: grego »

U mnie też to tak wygląda, tylko powiedz jak napinasz bo przecież po przykręceniu do wózka nic nie da się juz zrobić. Na razie zrobiłem sobie dwa klipsy w kształcie U z blachy aluminiowej 3mm i założyłem zamiast trykotek, plus taki, że w każdej można to szybko zdjąć napiąć i ponownie załozyć.
Awatar użytkownika
yszty
Postów w temacie: 1
Posty: 17
Rejestracja: 09 lip 2018, 11:37
Lokalizacja: Poznań
x 5
Kontakt:

Re: Kupiłem Anycubic 4MAX Pro - fotorelacja

Post autor: yszty »

TDI-CAD pisze:Po włączeniu drukarki głównym włącznikiem nic się nie dzieje. Jest na szczęście przycisk na przednim panelu. Pstryk i animacja z dźwiękiem wita nas. Zaświecają się diody podświetlające pole wydruku. Ładnie to wygląda. Każde naciśnięcie ekranu dotykowego okraszone jest dźwiękiem kliknięcia o sporym natężeniu. Na szczęście można to wyłączyć, gdyby tak nie było najpierw z mieszkania wyleciał bym ja a za mną klikająca drukarka ;-)
20190601_122356.jpg
Rzut oka na wyświetlacz i od razu widać bardzo dobrą opcję "auto power off"
20190531_233345.jpg
Rzut oka na głowicę, chłodzenie i nowy napinacz paska:
20190601_213524.jpg
Tak jak wspominałem przy wymianie głowicy dobrze jest odkręcić ekstruder, łatwiej przepchnąć przewody głowicy:
20190601_223125.jpg
Przy okazji dobrze spasowany ekstruder. Prowadzenie filamentu sięga do samego radełka:
20190602_185216.jpg
Na koniec mała kosmetyka dyszy (nie miałem osłonek silikonowych na ten wymiar bloku)
20190607_002156.jpg
cdn...
Czy to jest faktycznie śruba trapezowa dwa na dwa? :shock: Myślałem, że mamy 8x2.
Awatar użytkownika
Artu
Drukarz
Postów w temacie: 1
Posty: 2422
Rejestracja: 19 kwie 2016, 11:37
Lokalizacja: Winnica k/Pułtuska
Drukarka: Anycubic Delta +
x 469
Kontakt:

Re: Kupiłem Anycubic 4MAX Pro - fotorelacja

Post autor: Artu »

Przymierzam się do zakupu używanej ANYCUBIC 4max pro, i mam pytanie: czy ktoś jeszcze użytkuje tą drukarkę, i jak się sprawuje ?
Pozdrawiam, Artur

# Delta Anycubic - na sprzedaż...

# Bambu Lab A1 + AMS mini - drukuje jak szalona :mrgreen:

Moje wypociny na Thingiverse 8-)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Drukarki FDM/FFF - wszystkie pozostałe”