MakerBot Replicator 5th Gen. na ibood

Zastanawiasz się co wybrać? Zapytaj tutaj.
Awatar użytkownika
emartinelli
Zasłużony
Postów w temacie: 2
Posty: 1197
Rejestracja: 19 kwie 2016, 16:54
Lokalizacja: Łódź
x 424

MakerBot Replicator 5th Gen. na ibood

Post autor: emartinelli »

Nie wiem czy ktoś z was zna ibood.com ale dzisiaj jest oferta z naszej branży i wygląda, że cena okazyjna o ile ktoś w ogóle rozważa zakup MakerBot'a
http://www.ibood.com/pl/pl/
Cena brutto 5.299,95 zł + dostawa 39,95 zł
Awatar użytkownika
FlameRunner
Zasłużony
Postów w temacie: 1
Posty: 6568
Rejestracja: 15 kwie 2016, 21:26
x 2056

Re: MakerBot Replicator 5th Gen. na ibood

Post autor: FlameRunner »

iBOOD jak iBOOD. Na pierwszy rzut oka świetnie, ale potem człowiek chwilę pogrzebie (tak jak mrozik1990 i krzysiek.81 - http://pl-pl.forum.ibood.com/products/4 ... r-5th-gen/ ) i się okazuje, że np. za 7900 można dostać Replicator 5th + Digitizer: https://www.cad.sklep.pl/produkt/promoc ... -makerbot/
No, ale iBOOD wciąż dobry oczywiście, po prostu niewart sprzedawania nerki jakby coś. ;)
Awatar użytkownika
virgin71
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 3
Posty: 2581
Rejestracja: 19 kwie 2016, 23:07
Lokalizacja: Wrocław
Drukarka: Ultimaker | U30
x 497
Kontakt:

Re: MakerBot Replicator 5th Gen. na ibood

Post autor: virgin71 »

Jak coś jest na ibodzie, to znaczy, że albo produkt jest fatalny i nie schodzi wcale, albo firma się już kończy... :/
Awatar użytkownika
marek91
Administrator
Postów w temacie: 2
Posty: 2563
Rejestracja: 15 kwie 2016, 21:22
Lokalizacja: Gostyń
x 1208
Kontakt:

Re: MakerBot Replicator 5th Gen. na ibood

Post autor: marek91 »

Tak w zasadzie to co to jest? Pierwszy raz sie z tym spotkałem... Jakaś kolejna pseudo-grupowo-zakupowa platforma?
Awatar użytkownika
virgin71
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 3
Posty: 2581
Rejestracja: 19 kwie 2016, 23:07
Lokalizacja: Wrocław
Drukarka: Ultimaker | U30
x 497
Kontakt:

Re: MakerBot Replicator 5th Gen. na ibood

Post autor: virgin71 »

marek91 pisze:Tak w zasadzie to co to jest? Pierwszy raz sie z tym spotkałem... Jakaś kolejna pseudo-grupowo-zakupowa platforma?
Załamujesz mnie;) to takie miejsce wyprzedaży. Często można tam coś w naprawdę dobrej cenie kupić. Każda okazja trwa 24h lub do wyprzedania.
Przykładem tego co mówiłem jest np. pebble. Dużo się przez nich przewinęło tych smartzegarków. Firma niedawno upadła.
Awatar użytkownika
marek91
Administrator
Postów w temacie: 2
Posty: 2563
Rejestracja: 15 kwie 2016, 21:22
Lokalizacja: Gostyń
x 1208
Kontakt:

Re: MakerBot Replicator 5th Gen. na ibood

Post autor: marek91 »

virgin71 pisze: Załamujesz mnie;)
I jak to niby ma działać? Przykładowo, chcę sobie kupić zegarek marki X w kolorze Y więc zamiast zwyczajnie go sobie kupić mam czekać nie wiadomo ile czasu aż akurat na tej stronie pojawi się to co mi jest potrzebne...?
Na takich stronach nie można zrobić przemyślanych zakupów, tu chodzi o swego rodzaju impuls "o ładne widły i tanie, to se wezmę, kij tam że w mieście mieszkam"
Awatar użytkownika
emartinelli
Zasłużony
Postów w temacie: 2
Posty: 1197
Rejestracja: 19 kwie 2016, 16:54
Lokalizacja: Łódź
x 424

Re: MakerBot Replicator 5th Gen. na ibood

Post autor: emartinelli »

virgin71 pisze:... Często można tam coś w naprawdę dobrej cenie kupić. Każda okazja trwa 24h lub do wyprzedania.
Przykładem tego co mówiłem jest np. pebble. Dużo się przez nich przewinęło tych smartzegarków. Firma niedawno upadła.
Raczej rzadko można coś tam kupić w dobrej cenie ;) Ale trafiają się okazje.
marek91 pisze:I jak to niby ma działać? Przykładowo, chcę sobie kupić zegarek marki X w kolorze Y więc zamiast zwyczajnie go sobie kupić mam czekać nie wiadomo ile czasu aż akurat na tej stronie pojawi się to co mi jest potrzebne...?
Na takich stronach nie można zrobić przemyślanych zakupów, tu chodzi o swego rodzaju impuls "o ładne widły i tanie, to se wezmę, kij tam że w mieście mieszkam"
I na tym to polega, nie na zaplanowanych zakupach ale korzystaniu z okazji :)
Awatar użytkownika
virgin71
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 3
Posty: 2581
Rejestracja: 19 kwie 2016, 23:07
Lokalizacja: Wrocław
Drukarka: Ultimaker | U30
x 497
Kontakt:

Re: MakerBot Replicator 5th Gen. na ibood

Post autor: virgin71 »

marek91 pisze:
virgin71 pisze: Załamujesz mnie;)
I jak to niby ma działać? Przykładowo, chcę sobie kupić zegarek marki X w kolorze Y więc zamiast zwyczajnie go sobie kupić mam czekać nie wiadomo ile czasu aż akurat na tej stronie pojawi się to co mi jest potrzebne...?
Na takich stronach nie można zrobić przemyślanych zakupów, tu chodzi o swego rodzaju impuls "o ładne widły i tanie, to se wezmę, kij tam że w mieście mieszkam"
Ja mam całą listę takich rzeczy, które nie są mi potrzebne, ale jakby się nadarzyła okazja, to wezmę:)
Np. przyda mi się odbiornik radia internetowego, ale żebym koniecznie miał to kupić, to nie bardzo. Jak się gdzieś trafi to wezmę.
Albo myślę nad zmianą telefonu. Jeszcze ekran jest nierozbity, więc się nada. Jak się trafi okazja, to zmienię itp. itd.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Co kupić?”