Strona 1 z 1

Jak strollować trolla? Czyli rozstrzygnięcie konkursu...

: 12 sty 2017, 18:40
autor: marek91
Cieszę się że całą akcję udało nam się utrzymać w tajemnicy aż do teraz, nie było to łatwe bo z każdym dniem poszerzało się grono wtajemniczonych... podczas trwania głosowania w konkursie „A jednak kosmos...” dostaliśmy zgłoszenie że prawdopodobnie jeden z użytkowników zakłada konta i sam dodaje sobie głosy.
Oczywiście razem z Filipem przeprowadziliśmy małe śledztwo, sprawdziliśmy adresy IP wszystkich nowych użytkowników a w bazie danych przyporządkowaliśmy użytkowników do wybranej opcji w ankiecie...

Nie zgadniecie do jakiego zbiegu okoliczności doszło! Aż 9 użytkowników miało taki sam adres IP jak anraf1001 i w dodatku wszyscy postanowili na niego zagłosować! Z takim fartem można grać w totolotka!

W kolejnych dniach obserwowaliśmy jak anraf zakłada kolejne konta, trzeba przyznać, że takie wymyślne loginy jak „klopsik”, „absik”, „gandalf” czy nawet śp. „prusak” na długo poprawiły nam humor! :)

Oszustwo było oczywiste, po pierwsze złamany punkt 8 regulaminu,
„8. Każdy Użytkownik ma prawo do założenia tylko jednego konta na forum reprapy.pl. „
a po drugie (i znacznie ważniejsze) takie zachowanie najzwyczajniej w świecie jest nieuczciwe.
Nie dość że względem mnie jako sponsora i organizatora, to przede wszystkim względem WAS.

Po krótkiej naradzie postanowiliśmy, że zachowany wszystko w tajemnicy i damy mu wygrać, a później rasowo go strollujemy :)

Wiem, że poprawność nakazywała zdyskwalifikować użytkownika a w bonusie dać mu bana, jednak sami wiecie że „poprawność” to pojęcie obce mnie i Filipowi. :)
Nie bylibyśmy sobą gdybyśmy nie wywinęli jakiegoś numeru przy takiej okazji, stwierdziliśmy że przecież nie trzeba go od razu zabijać, można za to zrobić mały żarcik żeby była nauczka na przyszłość... no i aby pozostała jakaś przestroga dla ewentualnych naśladowców. Szczerze przyznam że było nam tez trochę żal pracy jaką włożył w założenie tych wszystkich kont ;)


źródło: https://www.youtube.com/watch?v=Z9uGai5J2tY

Anraf do momentu rozpakowania wygranej był przekonany że nas wykiwał, chcecie wiedzieć co takiego otrzymał?
filament-troll-edition.gif
filament-troll-edition.gif (1.84 MiB) Przejrzano 7982 razy
Informacje techniczne dla dociekliwych:
Tak, filamentu jest po 1kg w każdym opakowaniu.
Tak, z młynka do tworzyw.
Tak, przy odrobinie cierpliwości można go posklejać. :)

Oczywiście w tym momencie na podium jest mała zmiana, całość wygląda teraz tak:

I miejsce - szparesko
II miejsce - way
III miejsce – Yorg 68 & WillingMagic
anraf1001 – dyskwalifikacja

Oprócz tego każdy użytkownik który brał udział w konkursie a nie dostał się na podium otrzyma od nas małą nagrodę za uczciwość :git: W tej sprawie proszę o kontakt na PW.

pozdrawiamy serdecznie i gratulujemy zwycięzcom
marek91 i FlameRunner

Re: GŁOSUJEMY! a jednak kosmos...

: 13 sty 2017, 15:54
autor: anraf1001
Bardzo dobry żart. Hahahaha :good: :smile2:

Re: GŁOSUJEMY! a jednak kosmos...

: 13 sty 2017, 15:57
autor: dragonn
Co to jest Oo xD?

Re: GŁOSUJEMY! a jednak kosmos...

: 13 sty 2017, 16:01
autor: anraf1001
dragonn pisze:Co to jest Oo xD?
Nagroda za konkurs :D
Pocięty filament, ale zgadza się jest 3 kg.

Re: GŁOSUJEMY! a jednak kosmos...

: 13 sty 2017, 16:08
autor: dragonn
Ale czemu? Dlaczego xd?

Re: GŁOSUJEMY! a jednak kosmos...

: 13 sty 2017, 16:10
autor: MosfetN
hehe :lol: - pod spodem jest normalny filament ?

Re: GŁOSUJEMY! a jednak kosmos...

: 13 sty 2017, 16:29
autor: S3b
To jest filament dla prawdziwego reprapowicza - DIY - do sklejania :)

Re: GŁOSUJEMY! a jednak kosmos...

: 13 sty 2017, 16:33
autor: anraf1001
MosfetN pisze:hehe :lol: - pod spodem jest normalny filament ?
Nie XD :rotfl:

Re: GŁOSUJEMY! a jednak kosmos...

: 13 sty 2017, 16:37
autor: FlameRunner
@anraf1001, padło wcześniej pytanie "dlaczego?", opowiesz?

Re: GŁOSUJEMY! a jednak kosmos...

: 13 sty 2017, 16:38
autor: anraf1001
dragonn pisze:Ale czemu? Dlaczego xd?
Nie zauważyłem tego pytania. Ale nie wiem czemu. :rotfl:

Re: GŁOSUJEMY! a jednak kosmos...

: 13 sty 2017, 16:38
autor: dragonn
Wyczuwam jakiś spisek xD...

Re: GŁOSUJEMY! a jednak kosmos...

: 13 sty 2017, 16:39
autor: anraf1001
dragonn pisze:Wyczuwam jakiś spisek xD...
Wyczuwam piątek 13. ;)

Re: GŁOSUJEMY! a jednak kosmos...

: 13 sty 2017, 16:45
autor: FlameRunner
anraf1001 pisze:
dragonn pisze:Ale czemu? Dlaczego xd?
Nie zauważyłem tego pytania. Ale nie wiem czemu. :rotfl:
Czyli masz mnie, Marka i ogół forumowiczów za idiotów?



Przeniosłem posty do przygotowanego wczoraj tematu-wyjaśnienia i wyciągnąłem całość z ukrytego działu. Enjoy.

Re: GŁOSUJEMY! a jednak kosmos...

: 13 sty 2017, 16:59
autor: anraf1001
FlameRunner pisze:
anraf1001 pisze:
dragonn pisze:Ale czemu? Dlaczego xd?
Nie zauważyłem tego pytania. Ale nie wiem czemu. :rotfl:
Czyli masz mnie, Marka i ogół forumowiczów za idiotów?



Przeniosłem posty do przygotowanego wczoraj tematu-wyjaśnienia i wyciągnąłem całość z ukrytego działu. Enjoy.
Dalej twierdzę, że jest to niezły kawał. Nawet nie wiecie ile czasu wymyślałem te nicki :rotfl2: :rotfl:
Szczerze mówiąc lubię tak testować adminów. Jesteście pierwszymi, którzy coś w ogóle zrobili. Dlatego należy wam się szacunek. :thumbup:
A te ścinki przydadzą mi się może kiedyś (tak za 15 lat) przy domowej produkcji własnego filamentu. Trzymać tak dalej chłopaki :clap: :clap: :clap:

Re: Jak strollować trolla? Czyli rozstrzygnięcie konkursu...

: 13 sty 2017, 17:41
autor: Kopytko
Może ujmę to zbyt dosadnie.... skurwielostwo... i jeszcze się z tego cieszysz...

Re: Jak strollować trolla? Czyli rozstrzygnięcie konkursu...

: 13 sty 2017, 17:45
autor: McKee
anraf1001: Kiedyś istniało takie pojęcie o nazwie "Honor".
Sprawdź sobie na Internecie co znaczy.
To co zrobiłeś to zwykłe oszustwo.
Możemy się tu bawić w wyśmiewanie Ciebie (brawa dla Marek91 i FlameRunner), ale mogło się skończyć gorzej, więc dziękuj organizatorom konkursu, że nie zgłosili oszustwa na policję, zamiast zrywać bohatera bo odpowiedni paragraf jest w kodeksie:
§ 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

Nawet gdyby się skończyło na znikomej szkodliwości to ślad w papierach może zostać na kilka lat (i powodzenia życzę w szukaniu nowej pracy).
A zchodząc na ziemię / do naszego forum: Każda z osób na podium miałaby rolkę filamentu mniej ... z tego punktu widzenia to jest kradzież. Oszukujesz innych użytkowników forum.
Tobie się szacunek nie należy.

Re: Jak strollować trolla? Czyli rozstrzygnięcie konkursu...

: 13 sty 2017, 17:56
autor: dragonn
anraf1001mógłbyś się jedynie wybronić jak byś się sam zrzekł nagrody czy nawet odsyłając osobie z 4 miejsca, ale po tym co piszesz nie jestem jakoś przekonany czy byś tak postąpił. Brawa dla Marek91 i FlameRunner za zdrowe podejście do sprawy.

Re: Jak strollować trolla? Czyli rozstrzygnięcie konkursu...

: 13 sty 2017, 18:03
autor: anraf1001
dragonn pisze:anraf1001mógłbyś się jedynie wybronić jak byś się sam zrzekł nagrody czy nawet odsyłając osobie z 4 miejsca, ale po tym co piszesz nie jestem jakoś przekonany czy byś tak postąpił. Brawa dla Marek91 i FlameRunner za zdrowe podejście do sprawy.
Jeżeli bym powiedział że zrzekłbym się nagrody to byście mnie hipokrytą nazwali a z resztą nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Wszyscy w końcu dostaniecie jakaś nagrodę a ja dostałem nauczkę

Re: Jak strollować trolla? Czyli rozstrzygnięcie konkursu...

: 13 sty 2017, 18:11
autor: anraf1001
I proszę nie mówić że się z tego cieszę bo jest mi głupio . Przepraszam każdego kto poczuł się przez ten żart urażony. :sorry:

Re: Jak strollować trolla? Czyli rozstrzygnięcie konkursu...

: 13 sty 2017, 18:19
autor: Yorg 68
anraf1001 pisze: Przepraszam każdego kto poczuł się przez ten żart urażony.
Użyłeś słowa "przepraszam" ( niecodzienne słowo ) - doceniam to i przeprosiny przyjmuję.
Jednocześnie przepraszasz za "żart" - Ja bym to inaczej ujął...

Re: Jak strollować trolla? Czyli rozstrzygnięcie konkursu...

: 13 sty 2017, 18:22
autor: anraf1001
Yorg 68 pisze:
anraf1001 pisze: Przepraszam każdego kto poczuł się przez ten żart urażony.
Użyłeś słowa "przepraszam" ( niecodzienne słowo ) - doceniam to i przeprosiny przyjmuję.
Jednocześnie przepraszasz za "żart" - Ja bym to inaczej ujął...
Słowo "żart" które pojawiło się w jednym z moich postów odnosiło się do paczki która otrzymałem a nie do mojego oszustwa. Jeżeli tak odebrał to Pan inaczej to jeszcze raz przepraszam.

Re: Jak strollować trolla? Czyli rozstrzygnięcie konkursu...

: 13 sty 2017, 18:22
autor: dragonn
anraf1001 pisze:
dragonn pisze:anraf1001mógłbyś się jedynie wybronić jak byś się sam zrzekł nagrody czy nawet odsyłając osobie z 4 miejsca, ale po tym co piszesz nie jestem jakoś przekonany czy byś tak postąpił. Brawa dla Marek91 i FlameRunner za zdrowe podejście do sprawy.
Jeżeli bym powiedział że zrzekłbym się nagrody to byście mnie hipokrytą nazwali a z resztą nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Wszyscy w końcu dostaniecie jakaś nagrodę a ja dostałem nauczkę
Miałem to na myśli w sytuacji jak by Twój 'żart' nie został 'zauważony' :silent: .

Re: Jak strollować trolla? Czyli rozstrzygnięcie konkursu...

: 13 sty 2017, 18:23
autor: anraf1001
dragonn pisze:
anraf1001 pisze:
dragonn pisze:anraf1001mógłbyś się jedynie wybronić jak byś się sam zrzekł nagrody czy nawet odsyłając osobie z 4 miejsca, ale po tym co piszesz nie jestem jakoś przekonany czy byś tak postąpił. Brawa dla Marek91 i FlameRunner za zdrowe podejście do sprawy.
Jeżeli bym powiedział że zrzekłbym się nagrody to byście mnie hipokrytą nazwali a z resztą nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Wszyscy w końcu dostaniecie jakaś nagrodę a ja dostałem nauczkę
Miałem to na myśli w sytuacji jak by Twój 'żart' nie został 'zauważony' :silent: .
A to przepraszam źle zrozumiałem.

Re: Jak strollować trolla? Czyli rozstrzygnięcie konkursu...

: 13 sty 2017, 18:36
autor: anraf1001
Nawet nie wiecie jak mi jest głupio . Nie dość że oszukałem całe forum to dodatkowo spowodowałem że moje wypowiedzi nie zostały zinterpretowane w taki sposób w jaki to sobie wyobrażałem. Jednak mimo wszystko chciałbym powrócić do względnie normalnego funkcjonowania na forum. Dlatego jeszcze raz z głębi serca przepraszam całą społeczność forum reprapy.pl. Są to jak najbardziej szczery przeprosiny. Prosiłbym też nie ignorować mnie z tego powodu ponieważ nie wiedząc co myślicie zżera mnie sumienie od środka. Wiem że jestem głupi i niedojrzały :fool: Ale pozwólcie mi powrócić do normalnego uczestnictwa na tym forum. Obiecuje że nie będę brać udziału w żadnych konkursach tego typu.

Re: Jak strollować trolla? Czyli rozstrzygnięcie konkursu...

: 13 sty 2017, 18:38
autor: Artu
Obrazek dla Filipa i Marka za GENIALNE strollowanie nie bójmy się użyć tego słowa oszusta.

Pomimo wielu prób zgadywania (byłem jednym z "wtajemniczonych") co otrzyma oszust "zwycięzca", nie udało mi się tego odgadnąć :rotfl:

Re: Jak strollować trolla? Czyli rozstrzygnięcie konkursu...

: 13 sty 2017, 18:40
autor: anraf1001
Artu pisze:Obrazek dla Filipa i Marka za GENIALNE strollowanie nie bójmy się użyć tego słowa oszusta.

Pomimo wielu prób zgadywania (byłem jednym z "wtajemniczonych") co otrzyma oszust "zwycięzca", nie udało mi się tego odgadnąć :rotfl:
Uwierz mi że ja też bym nie zgadł.

Re: Jak strollować trolla? Czyli rozstrzygnięcie konkursu...

: 13 sty 2017, 18:53
autor: emartinelli
Jak większość z was wie niestety to nie pierwszy raz jak manipuluje się głosami w konkursach na wydruki.
Oczywiście trzeba potępiać takie zachowania ale nauczka udzielona i uznajmy sprawę za zamkniętą. I nie róbmy z tego afery większej niż jest warta.
Każdy z nas popełnia błędy.

Re: Jak strollować trolla? Czyli rozstrzygnięcie konkursu...

: 13 sty 2017, 18:54
autor: anraf1001
emartinelli pisze:Jak większość z was wie niestety to nie pierwszy raz jak manipuluje się głosami w konkursach na wydruki.
Oczywiście trzeba potępiać takie zachowania ale nauczka udzielona i uznajmy sprawę za zamkniętą. I nie róbmy z tego afery większej niż jest warta.
Każdy z nas popełnia błędy.
Dziękuję że zrozumiałeś moja obecna sytuację a także dziękuję za wyrozumienie.

Re: Jak strollować trolla? Czyli rozstrzygnięcie konkursu...

: 13 sty 2017, 19:24
autor: TDI-CAD
To chyba dobra nauczka na przyszłość aby do głosowania dopuszczać użytkowników np z min postów (może 20 wystarczy).....

Re: Jak strollować trolla? Czyli rozstrzygnięcie konkursu...

: 13 sty 2017, 20:13
autor: anraf1001
TDI-CAD pisze:To chyba dobra nauczka na przyszłość aby do głosowania dopuszczać użytkowników np z min postów (może 20 wystarczy).....
Na pewno jest top jakaś możliwość ale ja bym dał trochę większą ilość postów np. 50.

Re: Jak strollować trolla? Czyli rozstrzygnięcie konkursu...

: 13 sty 2017, 21:11
autor: emartinelli
TDI-CAD pisze:To chyba dobra nauczka na przyszłość aby do głosowania dopuszczać użytkowników np z min postów (może 20 wystarczy).....
Wystarczy 20 + konto założone minimum 30 dni przed głosowaniem.

Re: Jak strollować trolla? Czyli rozstrzygnięcie konkursu...

: 13 sty 2017, 22:29
autor: Uran
Chapeau bas chłopcy.

Re: Jak strollować trolla? Czyli rozstrzygnięcie konkursu...

: 13 sty 2017, 23:27
autor: Domell
Marku, muszę przyznać trol w dechę! :clap:

Szkoda że nawet tu dochodzi do oszustw i bardzo dobrze że to wykryliście :good:

T.

Re: Jak strollować trolla? Czyli rozstrzygnięcie konkursu...

: 14 sty 2017, 08:17
autor: virgin71
McKee pisze:anraf1001: Kiedyś istniało takie pojęcie o nazwie "Honor".
Sprawdź sobie na Internecie co znaczy.
To co zrobiłeś to zwykłe oszustwo.
Możemy się tu bawić w wyśmiewanie Ciebie (brawa dla Marek91 i FlameRunner), ale mogło się skończyć gorzej, więc dziękuj organizatorom konkursu, że nie zgłosili oszustwa na policję, zamiast zrywać bohatera bo odpowiedni paragraf jest w kodeksie:
§ 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

Nawet gdyby się skończyło na znikomej szkodliwości to ślad w papierach może zostać na kilka lat (i powodzenia życzę w szukaniu nowej pracy).
A zchodząc na ziemię / do naszego forum: Każda z osób na podium miałaby rolkę filamentu mniej ... z tego punktu widzenia to jest kradzież. Oszukujesz innych użytkowników forum.
Tobie się szacunek nie należy.
Taka historia zostaje w życiorysie na 5 lat od zakończenia kary lub rozprawy. Bardzo utrudnia to życie.
Żart jest pierwsza klasa:)

Re: Jak strollować trolla? Czyli rozstrzygnięcie konkursu...

: 14 sty 2017, 08:37
autor: Yorg 68
Ja tak myślę że delikwent otrzymał
już odpowiednią dawkę wstydu i odpowiednią nagrodę :devil:
Dalsze roztrząsanie już nic nie da. Moja propozycja jest, aby zamknąć temat.

Re: Jak strollować trolla? Czyli rozstrzygnięcie konkursu...

: 14 sty 2017, 09:53
autor: McKee
Nie przesadzajmy. Delikwent nie publikuje na forum swojej Twarzy tak jak Ty. Z imienia i nazwiska jest znany tylko kilku osobom. Z tego co pisał, to NIE BYŁ jego pierwszy taki numer. Tylko jego niefrasobliwe zachowanie spowodowało że dyskusja potoczyła się w kierunku krytyki. To naprawdę mogło się skończyć dużo gorzej dla oszusta.
Ale wracając do tematu dyskusji:
Mamy fajnych adminów z poczuciem humoru i pomysł na nietypowe rozstrzygnięcie konkursu mieli świetny!

Re: Jak strollować trolla? Czyli rozstrzygnięcie konkursu...

: 14 sty 2017, 10:01
autor: way
Myślę, że admini wprowadzą odpowiednia zapiski do regulaminu kolejnego konkursu i wyeliminują takie zachowanie.
Co do samego oszustwa anraf1001 to jestem pod wrażeniem nieudolności jego przeprowadzenia, może na forach obróbki drewna scyzorykiem, gdzie nikt nie wie jak działa internet to przeszło, ale gdy ktoś ogrania podstawy, to śmierdzi od razu.
anraf1001 pisze: Dalej twierdzę, że jest to niezły kawał. Nawet nie wiecie ile czasu wymyślałem te nicki :rotfl2: :rotfl:
Szczerze mówiąc lubię tak testować adminów. Jesteście pierwszymi, którzy coś w ogóle zrobili. Dlatego należy wam się szacunek. :thumbup:
[...]
Tym wpisem, przyznałeś się, że nie pierwszy raz oszukiwałeś, ale dopiero tutaj cię złapali, nie chce mi się tego nawet komentować :bad:


Tematu nie ma co zamykać, bo jak kogoś nie będzie przez tydzień na forum to go pewnie nie przeczyta.

Re: Jak strollować trolla? Czyli rozstrzygnięcie konkursu...

: 14 sty 2017, 12:19
autor: samezrp
Wiecie co... Jakoś omijałem ten temat, teraz przeczytałem od początku i... jestem w szczerym szoku...
Nie uważam się za starego dziada i jestem daleki od morałów typu: ja w twoim wieku. Nie jestem święty, więc rzucał kamieniem nie będę, choć takich numerów nie robiłem nigdy. A szok wynika z tego, że gdybym został złapany na stukrotnie mniejszym przewinieniu, to ze wstydu bym się pod ziemię zapadł. Doceniam przeprosiny, ale wcześniejsze posty, już po ujawnieniu sprawy pokazują, że przeprosiny wynikają nie z wewnętrznej potrzeby i poczucia siary, a z groźby co najmniej utrudniania życia na forum.
Nie... no kuźwa... wciąż mnie strzela... I uderzę w patriotyczny ton, i jak w tym (nie mylić z "naszym") kraju, ma być dobrze? Definicja polactwa jak z Sevres.

Re: Jak strollować trolla? Czyli rozstrzygnięcie konkursu...

: 14 sty 2017, 12:41
autor: anraf1001
samezrp pisze:Wiecie co... Jakoś omijałem ten temat, teraz przeczytałem od początku i... jestem w szczerym szoku...
Nie uważam się za starego dziada i jestem daleki od morałów typu: ja w twoim wieku. Nie jestem święty, więc rzucał kamieniem nie będę, choć takich numerów nie robiłem nigdy. A szok wynika z tego, że gdybym został złapany na stukrotnie mniejszym przewinieniu, to ze wstydu bym się pod ziemię zapadł. Doceniam przeprosiny, ale wcześniejsze posty, już po ujawnieniu sprawy pokazują, że przeprosiny wynikają nie z wewnętrznej potrzeby i poczucia siary, a z groźby co najmniej utrudniania życia na forum.
Nie... no kuźwa... wciąż mnie strzela... I uderzę w patriotyczny ton, i jak w tym (nie mylić z "naszym") kraju, ma być dobrze? Definicja polactwa jak z Sevres.
Jakbyś był w takim szoku jak ja to też byś na początku nie myślał co zrobiłeś tylko co tobie przysłano. Dopiero po chwili dociera do ciebie, że jesteś ch*jem. :sad:

Re: Jak strollować trolla? Czyli rozstrzygnięcie konkursu...

: 14 sty 2017, 13:01
autor: samezrp
I tylko dlatego, że coś takiego przysłali? Wcześniej nie? A gdyby się nie wydało, to co byś myślał? Miałbyś radochę, że rozwaliłeś system?
Pytam bez sarkazmu, nie chcę dobijać, bardziej zrozumieć.

Re: Jak strollować trolla? Czyli rozstrzygnięcie konkursu...

: 14 sty 2017, 14:36
autor: Printed4U
Marek rób konkurs kolejny! Zrobię podobnie jak kolega ale proszę podeślij granulat :lol: Przydał by się do testów.


Żartuje :crazy: nie popieram takich metod jak wygrać to tylko uczciwie! :cool2:

Re: Jak strollować trolla? Czyli rozstrzygnięcie konkursu...

: 14 sty 2017, 14:39
autor: dragonn
Printed4U pisze:Marek rób konkurs kolejny! Zrobię podobnie jak kolega ale proszę podeślij granulat :lol: Przydał by się do testów.


Żartuje :crazy: nie popieram takich metod jak wygrać to tylko uczciwie! :cool2:
Robisz wytapiarkę filamentu? :rotfl:

Re: Jak strollować trolla? Czyli rozstrzygnięcie konkursu...

: 14 sty 2017, 14:45
autor: Printed4U
Próbuję, ale prototyp poleciał na śmieć, zostało tylko wiertło jako przepychacz a już projektuje nowe pomysł:P

Re: Jak strollować trolla? Czyli rozstrzygnięcie konkursu...

: 14 sty 2017, 15:13
autor: marek91
Mam nadzieje że taki sposób rozwiązania prawy jest fair wobec wszystkich a anraf już nigdy więcej takiego błędu nie popełni :git:
Sprawę z nagrodami dla osób które nie dostały się na podium ogarnę w poniedziałek, chwilowo muszę trochę odpocząć :git:

Re: Jak strollować trolla? Czyli rozstrzygnięcie konkursu...

: 14 sty 2017, 15:43
autor: szparesko
Czego się nie zrobi dla 3kg filamentu... :D

Re: Jak strollować trolla? Czyli rozstrzygnięcie konkursu...

: 14 sty 2017, 15:48
autor: anraf1001
szparesko pisze:Czego się nie zrobi dla 3kg filamentu... :D
Uważaj bo to przetopię. ;)

Re: Jak strollować trolla? Czyli rozstrzygnięcie konkursu...

: 14 sty 2017, 21:58
autor: virgin71
anraf1001 pisze: Jakbyś był w takim szoku jak ja to też byś na początku nie myślał co zrobiłeś tylko co tobie przysłano. Dopiero po chwili dociera do ciebie, że jesteś ch*jem. :sad:
Nie pierdziel. Widzisz, że Cię wyrolowali i myślisz - co za gówno, dobrze, że się nie starałem. A jakby się udało to: co za frajerzy.
To normalne.

Tu raczej chodzi o zmianę nastawienia. Wspomniana polaczkowatość to właśnie to oszustwo, kombinatorstwo. Pokolenia są nam potrzebne, żeby tego się pozbyć, bo to jest ten sam poziom, jak te wszystkie kruczki prawne wykorzystywane przez mafię i polityków, którzy zdominowali konkurs.

Re: Jak strollować trolla? Czyli rozstrzygnięcie konkursu...

: 15 sty 2017, 20:34
autor: Sekal
Marek, Filip - klasa :clap: :clap: :clap:

Re: Jak strollować trolla? Czyli rozstrzygnięcie konkursu...

: 16 sty 2017, 17:15
autor: FlameRunner
Printed4U pisze:Zrobię podobnie jak kolega ale proszę podeślij granulat :lol:
Przyznam, że przeszła nam taka opcja przez myśl, ale to by jednak miało wartość, dla niektórych nawet sporą, co by było wbrew podstawowym założeniom. ;)
anraf1001 pisze:Nawet nie wiecie jak mi jest głupio . Nie dość że oszukałem całe forum to dodatkowo spowodowałem że moje wypowiedzi nie zostały zinterpretowane w taki sposób w jaki to sobie wyobrażałem. Jednak mimo wszystko chciałbym powrócić do względnie normalnego funkcjonowania na forum. Dlatego jeszcze raz z głębi serca przepraszam całą społeczność forum reprapy.pl. Są to jak najbardziej szczery przeprosiny. Prosiłbym też nie ignorować mnie z tego powodu ponieważ nie wiedząc co myślicie zżera mnie sumienie od środka. Wiem że jestem głupi i niedojrzały :fool: Ale pozwólcie mi powrócić do normalnego uczestnictwa na tym forum. Obiecuje że nie będę brać udziału w żadnych konkursach tego typu.
Jak widzisz, postanowiliśmy poprzestać na wykręceniu Ci małego numeru. W zamian proszę tylko o szczerość, nie kajaj się ze strachu przed poważniejszymi konsekwencjami. Fałszywymi przeprosinami tylko się pogrążasz.
Śmiało wpadnij z przeprosinami szczerymi, choćby za kilka lat, jak już faktycznie zrozumiesz całą sytuację. ;)

Re: Jak strollować trolla? Czyli rozstrzygnięcie konkursu...

: 16 sty 2017, 17:31
autor: anraf1001
FlameRunner pisze:
Printed4U pisze:Zrobię podobnie jak kolega ale proszę podeślij granulat :lol:
Przyznam, że przeszła nam taka opcja przez myśl, ale to by jednak miało wartość, dla niektórych nawet sporą, co by było wbrew podstawowym założeniom. ;)
anraf1001 pisze:Nawet nie wiecie jak mi jest głupio . Nie dość że oszukałem całe forum to dodatkowo spowodowałem że moje wypowiedzi nie zostały zinterpretowane w taki sposób w jaki to sobie wyobrażałem. Jednak mimo wszystko chciałbym powrócić do względnie normalnego funkcjonowania na forum. Dlatego jeszcze raz z głębi serca przepraszam całą społeczność forum reprapy.pl. Są to jak najbardziej szczery przeprosiny. Prosiłbym też nie ignorować mnie z tego powodu ponieważ nie wiedząc co myślicie zżera mnie sumienie od środka. Wiem że jestem głupi i niedojrzały :fool: Ale pozwólcie mi powrócić do normalnego uczestnictwa na tym forum. Obiecuje że nie będę brać udziału w żadnych konkursach tego typu.
Jak widzisz, postanowiliśmy poprzestać na wykręceniu Ci małego numeru. W zamian proszę tylko o szczerość, nie kajaj się ze strachu przed poważniejszymi konsekwencjami. Fałszywymi przeprosinami tylko się pogrążasz.
Śmiało wpadnij z przeprosinami szczerymi, choćby za kilka lat, jak już faktycznie zrozumiesz całą sytuację. ;)
Uważasz, że przepraszałem fałszywie? :shock: Ja rozumiem, że możecie mnie teraz potępiać, ale nie przesadzajmy, OK? Mistrzem w pisaniu takich tekstów nie jestem, co poradzę.

Re: Jak strollować trolla? Czyli rozstrzygnięcie konkursu...

: 16 sty 2017, 17:54
autor: FlameRunner
Tutaj wchodzimy powoli w zabawy słowne. Czy przeprosiny wyłącznie ze strachu przed konsekwencjami są prawdziwe, bo biorą się z rzeczywistej emocji, czy jednak fałszywe, bo brakuje choćby skruchy?

Zaprzepaściłeś wszelkie okazje do zachowania - chociaż w minimalnym stopniu - twarzy, mimo że sam Ci jedną taką okazję z pełną premedytacją podsunąłem pod nos, jeszcze przed wyciągnięciem przygotowanego wcześniej wyjaśnienia. Co do samego przepraszania, dziwnym trafem za przepraszanie wszystkich za wszystko porządnie wziąłeś się dopiero jak zrozumiałeś znaczenie magicznej liczby 286, do której nawiązano w dyskusji. W takich okolicznościach nie jestem w stanie uwierzyć, że za tymi przeprosinami stoi coś więcej niż poczucie strachu.

Re: Jak strollować trolla? Czyli rozstrzygnięcie konkursu...

: 17 sty 2017, 11:56
autor: stasiek
Bravo za pomsłowość ze scinkami - pewnie dużo siły wewnętrznej to kosztowało zeby za taka akcje jeszcze się wysilać i cokolwiek wysyłać.
Genialnie to reozegraliscie.

W szczerosć przeprosin wierze tak samo jak w to ze "dostał kare" - w jego ocenie.
Tak jak ktos pisał - jest tutaj pod wieloma nickami i z zadnym się nie utozsamia na stałe ita anonimowość pozwala mu sie "gładko" przeprosinami wymydlic.Sorki ale w mojej ocenie tacy ludzie nigdy si enie nauczą jeśli nie przeproszą i uderzą się w piers "w oczy" - inaczej to kolejny "dobry zart" i "przeprosze i pozamiatane"
Tutaj gimbus zobaczył ze nie zawsze da się chować za monitorem

źródło: https://www.youtube.com/watch?v=HwXHokADYBQ

Re: Jak strollować trolla? Czyli rozstrzygnięcie konkursu...

: 24 sty 2017, 17:29
autor: DanyQsh
Dziękuję organizatorom za nagrodę za uczciwość. Dziś przyszła paczka, nagroda jest super! Warto było wziąć udział w konkursie ;-)

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Re: Jak strollować trolla? Czyli rozstrzygnięcie konkursu...

: 26 sty 2017, 12:53
autor: iMK
Ja również chciałem podziękować za "nagrodę za uczciwość". Nie drukowałem jeszcze z PETG, a słyszałem dobrze słowa o tym filamencie. Na pewno spożytkuję na jakieś szalone eksperymenty :)

Obrazek