SLS nie bardzo serio :D

DLP, SLA, SLM, SLS, EBM, 3DP, LOM i wiele innych
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Berg
Zasłużony
Posty: 7598
Rejestracja: 05 lis 2016, 11:57
Lokalizacja: Kraków
Drukarka: Lume, K8400, HC Evo
x 2700

SLS nie bardzo serio :D

Post autor: Berg »

Trochę warstwy mi się nie skleiły. Pomożecie?
Materiał: Kriogeniczny nylon + dodatki wedle uznania.
IMG_20200105_124844.jpg
IMG_20200105_124907.jpg
IMG_20200105_125054.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
d2f
Posty: 91
Rejestracja: 25 paź 2018, 18:21
x 35

Re: SLS nie bardzo serio :D

Post autor: d2f »

Próbowałeś zmieniać te niebieskie zera na inne cyferki? :) może by pomogło, a nie ma zbyt wielu kombinacji do sprawdzenia.
Awatar użytkownika
Adinfo
Drukarz
Posty: 1141
Rejestracja: 15 lis 2018, 12:54
Lokalizacja: śląsk
Drukarka: 2xDelta, MD-16, X1
x 279
Kontakt:

Re: SLS nie bardzo serio :D

Post autor: Adinfo »

rafaljot pisze:Trochę warstwy mi się nie skleiły. Pomożecie?
Materiał: Kriogeniczny nylon + dodatki wedle uznania.
Musisz zmienić podkładkę adhezyjną na cieńszą, bo ta brązowa na pewno nie jest dobrym przewodnikiem cieplnym (minimalnie za gruba), takie podkładki stosuję wyłącznie jako parapety wewnętrzne w domu :mrgreen:
Anycubic Delta Linear Plus
Prusa i3 Beer 0% Upgrade viewtopic.php?f=34&t=6395&p=106894#p106887
Awatar użytkownika
panWiadr0
Posty: 1261
Rejestracja: 25 sty 2019, 14:06
Drukarka: niesforny reprap
x 864

Re: SLS nie bardzo serio :D

Post autor: panWiadr0 »

Ło mato ale ULEP.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Drukarki nie - FDM/FFF”