Strona 1 z 1

Spray z Lidla

: 19 lut 2020, 19:10
autor: Berg
Ponoć spray z Lidla:
"Lidl’s finest middle aisle spray paint costing €3.50"
tylko nie wiem w jakim kraju :P ale baz znaczenia bo i tak nie pojadę po spray za 3,50 ani do Lidla w Berlinie ani do Lidla w Kopenhadze.
źródło: fb
źródło: fb

Re: Spray z Lidla

: 19 lut 2020, 20:35
autor: morf
Masz jakąś fotkę samej puszki?
robię tam czasami zakupy to jak wypatrze to wezmę:) Czasami te "rupiecie/przydasie" z Lidla można też kupić u nich online.

Re: Spray z Lidla

: 19 lut 2020, 21:09
autor: griszek
Lakier strukturalny - do samochodów takie cusie robi na pewno Boll - jakieś 20zł za puchę i widziałem Noxan - fajnie wygląda, ale tutaj z ceną popłynęli - 55 za 400ml

Re: Spray z Lidla

: 19 lut 2020, 22:03
autor: mcxmcx
Gdyby ktoś reflektowal, to są po £4.5 przed przecena, pojadę, może będą tańsze po przecenie.

W Aldim też są.

Re: Spray z Lidla

: 20 lut 2020, 00:02
autor: Berg
To przetestuj jeden :D zobaczymy czy faktycznie tak wychodzi

Re: Spray z Lidla

: 20 lut 2020, 15:45
autor: marek91
Miałem kiedyś taki spray kupiony w jakimś markecie budowlanym - nic nowego ;)

Re: Spray z Lidla

: 14 cze 2020, 00:17
autor: Drunk_ZoZol
Miałem te z lidla - całkiem fajne, gdyby nie fakt że śmierdzi niemiłosiernie + baaaardzo długo schnie..

Re: Spray z Lidla

: 14 cze 2020, 00:32
autor: JGFTW
Drunk_ZoZol pisze:Miałem te z lidla -[...]
Jak bardzo różni się ten z Lidla od tego: viewtopic.php?f=56&t=6090&view=unread#unread

Czy to praktycznie to samo?

Re: Spray z Lidla

: 15 cze 2020, 09:15
autor: Drunk_ZoZol
imo to samo ;) Z tym, że zdjęcia z tamtego tematu wyglądają tak, jakby były zrobione zaraz po psikaniu - bez efektu końcowego. U mnie te grudki ładnie przywierały do materiału (odlew gipsowy wydruku) i "ściągały się" z czasem schnięcia - wyglądały tak, jak powinny wyglądać. Jak będę w Warszawie w domu rodzinnym to poszukam, może jeszcze mam jakieś modele z tą farbą to zdjęcia porobię. :)

PS. Bezpośrednio na plastiku nie praktykowałem. Czas schnięcia na gipsie - 3 dni (by nie odpadało po dotknięciu) i 2 tygodnie stania na dworze, by nie śmierdziało tak mocno. Po miesiącu "dworowania" w ogóle nie śmierdzi - ale kto ma czas na to... :D

Re: Spray z Lidla

: 21 maja 2021, 20:03
autor: wojas_007
PS. Ten spray z pierwszego postu - jest teraz w Bie......ce.

Re: Spray z Lidla

: 21 maja 2021, 20:07
autor: Janek_Porzycz
wojas_007 pisze:PS. Ten spray z pierwszego postu - jest teraz w Bie......ce.
az mi sie przypomnialo:
- spojrz Jasiu pajak je biedronke!
- a co to jest dronka mamusiu?

:C