Open source w 3dgence one czy to możliwe ?:)

Awatar użytkownika
TDI-CAD
Postów w temacie: 3
Posty: 1547
Rejestracja: 19 kwie 2016, 19:27
Lokalizacja: Wrocław
Drukarka: K1C, Gate 1 fiber
x 569

Re: Open source w 3dgence one czy to możliwe ?:)

Post autor: TDI-CAD »

Jeżeli chodzi o PEEK to mogę się podjąć naprawy, modyfikacji głowicy, dyszy itp.
Awatar użytkownika
Zepco
Postów w temacie: 9
Posty: 1555
Rejestracja: 25 kwie 2017, 22:23
Lokalizacja: Kielce
Drukarka: PRUSA i3 MK2S
x 294

Re: Open source w 3dgence one czy to możliwe ?:)

Post autor: Zepco »

Zobacz sobie tematy Pomiar temperatury w głowicy 3dGence One oraz mój temat 3DGence z wyprzedaży :-).
Dyszę da się wykręcić. TDI-CAD mogę Ci podesłać resztki tego co mi zostało z głowicy jeśli chcesz i będę miał do Ciebie kilka pytań bo wpadłem na pewien pomysł, może będziesz mógł pomóc.
Prusa i3 MK2S
Anet A8 - rozebrana na części...
3DGence One
Awatar użytkownika
TDI-CAD
Postów w temacie: 3
Posty: 1547
Rejestracja: 19 kwie 2016, 19:27
Lokalizacja: Wrocław
Drukarka: K1C, Gate 1 fiber
x 569

Re: Open source w 3dgence one czy to możliwe ?:)

Post autor: TDI-CAD »

Śmiało pisz na biuro(małpa)tdi-cad.pl
Jak masz pomysł to zdjęcie projektu serwetkowego przeważnie wystarczy ;-)

Zepco pisze:Zobacz sobie tematy Pomiar temperatury w głowicy 3dGence One oraz mój temat 3DGence z wyprzedaży :-).
Dyszę da się wykręcić. TDI-CAD mogę Ci podesłać resztki tego co mi zostało z głowicy jeśli chcesz i będę miał do Ciebie kilka pytań bo wpadłem na pewien pomysł, może będziesz mógł pomóc.
mrcnmajda
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 23
Posty: 45
Rejestracja: 18 sty 2020, 16:59

Re: Open source w 3dgence one czy to możliwe ?:)

Post autor: mrcnmajda »

TDI-CAD pisze:Śmiało pisz na biuro(małpa)tdi-cad.pl
Jak masz pomysł to zdjęcie projektu serwetkowego przeważnie wystarczy ;-)

Zepco pisze:Zobacz sobie tematy Pomiar temperatury w głowicy 3dGence One oraz mój temat 3DGence z wyprzedaży :-).
Dyszę da się wykręcić. TDI-CAD mogę Ci podesłać resztki tego co mi zostało z głowicy jeśli chcesz i
będę miał do Ciebie kilka pytań bo wpadłem na pewien pomysł, może będziesz mógł pomóc.
No u mnie to co mam na razie jest ok , więc jak kolega Zepco podeślę swoje rzeczy do analizy dla Ciebie to chętnie też zamówię dysze no chyba, że i z głowicą coś się uda . Chciałbym taka aby była łącznikiem dla dysz, które potem zależnie od tworzywa mógłbym sobie zmieniać jeśli głowica by wyszła dość solidna :)
Awatar użytkownika
TDI-CAD
Postów w temacie: 3
Posty: 1547
Rejestracja: 19 kwie 2016, 19:27
Lokalizacja: Wrocław
Drukarka: K1C, Gate 1 fiber
x 569

Re: Open source w 3dgence one czy to możliwe ?:)

Post autor: TDI-CAD »

Na PW wyślijcie dane do wysylki paczkomatem. Podeślę etykiety.
Awatar użytkownika
FlameRunner
Zasłużony
Postów w temacie: 3
Posty: 6568
Rejestracja: 15 kwie 2016, 21:26
x 2056

Re: Open source w 3dgence one czy to możliwe ?:)

Post autor: FlameRunner »

mrcnmajda pisze:No u mnie to co mam na razie jest ok , więc jak kolega Zepco podeślę swoje rzeczy do analizy dla Ciebie to chętnie też zamówię dysze no chyba, że i z głowicą coś się uda . Chciałbym taka aby była łącznikiem dla dysz, które potem zależnie od tworzywa mógłbym sobie zmieniać jeśli głowica by wyszła dość solidna :)
Nie rozumiem.
1. Czy chcesz, tak jak Zepco, podesłać swoje części TDI-CAD do analizy?
2. Czy chcesz poczekać aż Zepco podeśle swoje części do analizy, a następnie zamówić dysze? Jeśli tak, czemu napisałeś "podeślę"?
Ja sądzę, oceniając na podstawie kontekstu, że chodzi Ci o to drugie. TDI-CAD chyba zrozumiał, że chodzi Ci o to pierwsze.

Regulamin stanowi: "Wypowiedzi zamieszczane na forum powinny być napisane starannie, w sposób czytelny i zrozumiały, zgodnie z zasadami polskiej ortografii i interpunkcji". Potraktuj tego posta jako oficjalne ostrzeżenie.
mrcnmajda
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 23
Posty: 45
Rejestracja: 18 sty 2020, 16:59

Re: Open source w 3dgence one czy to możliwe ?:)

Post autor: mrcnmajda »

FlameRunner pisze:
mrcnmajda pisze:No u mnie to co mam na razie jest ok , więc jak kolega Zepco podeślę swoje rzeczy do analizy dla Ciebie to chętnie też zamówię dysze no chyba, że i z głowicą coś się uda . Chciałbym taka aby była łącznikiem dla dysz, które potem zależnie od tworzywa mógłbym sobie zmieniać jeśli głowica by wyszła dość solidna :)
Nie rozumiem.
1. Czy chcesz, tak jak Zepco, podesłać swoje części TDI-CAD do analizy?
2. Czy chcesz poczekać aż Zepco podeśle swoje części do analizy, a następnie zamówić dysze? Jeśli tak, czemu napisałeś "podeślę"?
Ja sądzę, oceniając na podstawie kontekstu, że chodzi Ci o to drugie. TDI-CAD chyba zrozumiał, że chodzi Ci o to pierwsze.

Regulamin stanowi: "Wypowiedzi zamieszczane na forum powinny być napisane starannie, w sposób czytelny i zrozumiały, zgodnie z zasadami polskiej ortografii i interpunkcji". Potraktuj tego posta jako oficjalne ostrzeżenie.
Ok, mialo być PODEŚLE , jak zauważę to poprawiam błędy natychmiast. Tym razem skończyło się na ostrzeżeniu . Muszę być czujnym.
Awatar użytkownika
Zepco
Postów w temacie: 9
Posty: 1555
Rejestracja: 25 kwie 2017, 22:23
Lokalizacja: Kielce
Drukarka: PRUSA i3 MK2S
x 294

Re: Open source w 3dgence one czy to możliwe ?:)

Post autor: Zepco »

Pytanie z innej beczki. Czy zgrzewarka do akumulatorków dałaby radę przymocować kabelki od grzałki i termistora do tych blaszek z głowicy "Gieni"?
Prusa i3 MK2S
Anet A8 - rozebrana na części...
3DGence One
mrcnmajda
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 23
Posty: 45
Rejestracja: 18 sty 2020, 16:59

Re: Open source w 3dgence one czy to możliwe ?:)

Post autor: mrcnmajda »

Zepco i TDI-CAD
Czy udało wam się stworzyć jakąś głowice lub dorobić dysze ?
TDI-CAD jeśli coś ruszyliscie dalej to chętnie zamowilbym dysze 0,3 z jakiegoś dobrego materiału . Czy jest taka możliwość?
Awatar użytkownika
Zepco
Postów w temacie: 9
Posty: 1555
Rejestracja: 25 kwie 2017, 22:23
Lokalizacja: Kielce
Drukarka: PRUSA i3 MK2S
x 294

Re: Open source w 3dgence one czy to możliwe ?:)

Post autor: Zepco »

Jeszcze nie namierzyłem mojej głowicy i nie wysłałem jej TDI-CAD
Prusa i3 MK2S
Anet A8 - rozebrana na części...
3DGence One
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ekstrudery, głowice i dysze, chłodzenie wydruku”