Strona 1 z 1

Thingiverse: Something went wrong.

: 09 lut 2021, 08:47
autor: cyfron
Usunąłem kolekcję na swoim profilu Thingiverse i teraz po zalogowaniu dostaję białą kartę z komunikatem: "Something went wrong." Problem wygląda na ogólny, bo inni użytkownicy doświadczyli dokładnie tego samego. Używanie innych przeglądarek, czyszczenie ciasteczek, wyłączanie AdBlockerów nie pomaga.

Re: Thingiverse: Something went wrong.

: 09 lut 2021, 08:55
autor: Adinfo
Miałeś tylko jedną kolekcję czy kilka? (czy usunąłeś jedyną jaka była).

Re: Thingiverse: Something went wrong.

: 09 lut 2021, 09:02
autor: Abys
Ja ostatnio zauważyłem że nie mogę dodać projektu do kolekcji, nie ma jej na liście do wyboru. Była utworzona w podobnym czasie jak inne.
Sypie się trochę ta strona, jak nie opóźnienie to rozłączenia.
Nawet mnie nie zaskoczyłeś problemem, kolejny, za jakiś czas będzie coś nowego.

Re: Thingiverse: Something went wrong.

: 09 lut 2021, 09:04
autor: cyfron
Miałem 16 kolekcji i usunąłem 1, w której był 1 element. Jeżeli jestem wylogowany, to mogę przeglądać swoje kolekcje, błąd wyskakuje po zalogowaniu się na konto. Mało tego, przez appkę 3D Geeks loguje mnie na konto, w jednej kolekcji nawet pozwoliło mi zmienić nazwę ale w drugiej już nie. Oryginalna apka Thingiverse przy próbie zalogowanie wywala błąd objektu.

Re: Thingiverse: Something went wrong.

: 09 lut 2021, 09:13
autor: morf
Co tam sie dzieje to jest nie raz nie do opisania :)
Czasami da sie wejsc i "sciagnac" STL majac linka ale wejsc na "strone" przedmiotu juz nie.

Posypala im sie chyba troche konsystencja. Zostaje chyba tylko mail do supportu

Re: Thingiverse: Something went wrong.

: 09 lut 2021, 09:17
autor: cyfron
Mail był już dwa dni temu - myślisz, że ktoś mi odpowiedział, że chociaż przyjął zgłoszenie do realizacji?

Re: Thingiverse: Something went wrong.

: 09 lut 2021, 09:44
autor: morf
no cóż... Nie zebym agitował ale prusaprinters dziala niebo lepiej i jest opcja "importuj z thingiverse".
Niestety thingi przebija poki co zbiorem obiektów.

Moja obecna sciezka szukania obiektow to prusaprinters->thingiverse->yeggi :)

Re: Thingiverse: Something went wrong.

: 09 lut 2021, 10:52
autor: Abys
Z czasem przebije thingiverse, kwestia czasu.
Jeszcze warte uwagi są myminifactory, cults

Re: Thingiverse: Something went wrong.

: 09 lut 2021, 11:21
autor: cyfron
yeggi to tylko broker. Na prusaprinters brakuje mi jednej rzeczy - podglądu 3D STL'ek, chociaż na Thingi od jakiegoś czasu też różnie z tym bywa.
EDIT: właśnie wszedłem na prusaprinters i widzę, że dołożyli podgląd 3D - zmiana na plus. Teraz tylko czekać aż baza urośnie :)

Re: Thingiverse: Something went wrong.

: 09 lut 2021, 11:51
autor: morf
Ficzer jest juz od jakiegos czasu :) Imho dziala sprawnie i mozna wybrac ktory obiekt "chce się" ogladac.
Ale nie robie OT juz :)

Re: Thingiverse: Something went wrong.

: 09 lut 2021, 12:38
autor: cyfron
To czas już przenieść się na dobre na PrusaPrinters.

Re: Thingiverse: Something went wrong.

: 09 lut 2021, 18:28
autor: dawidex7
Thingi jest coraz bardziej zbugowane. Jak próbuje na przykład pobrać całość tego
https://www.thingiverse.com/thing:3754163
to wywala stronę 404 i z tego co piszą w komentarzach nie tylko ja tak mam. Pojedyncze pliki można pobrać bez problemu.

Re: Thingiverse: Something went wrong.

: 09 lut 2021, 20:02
autor: Abys
dawidex7 pisze:Thingi jest coraz bardziej zbugowane. Jak próbuje na przykład pobrać całość tego
https://www.thingiverse.com/thing:3754163
to wywala stronę 404 i z tego co piszą w komentarzach nie tylko ja tak mam. Pojedyncze pliki można pobrać bez problemu.
Stareeeeee :DD
Sypie się, jak coś poprawią* to zaraz pada i pojawia się coś nowego.

Re: Thingiverse: Something went wrong.

: 18 lut 2021, 11:22
autor: cyfron
No i naprawili :) - trochę im to zajęło. Chyba czas obrazić się na T i nowe modele wrzucać wyłącznie na PrusaPrinters.