Gównoburza o ceny, refille i szpule z kartonu :)

Tu przenosimy offtop
Awatar użytkownika
Pjoter
Drukarz
Postów w temacie: 8
Posty: 2004
Rejestracja: 16 lis 2017, 18:53
Lokalizacja: Gdańsk
Drukarka: HEVO, MK3S
x 877

Re: Gównoburza o ceny, refille i szpule z kartonu :)

Post autor: Pjoter »

1) jest mniej zarazem między ludzkich bo jest mniejszy kontakt. Ty nie wrzucasz źródeł więc i mi się nie chce :P
2) nie mówię o restrykcjach, nie mówię o żadnej już grypie. Mnie interesuje czy wierzycie w inne wypowiedzi WHO a w inne już nie i na jakiej zasadzie je selekcjonujecie. Bo jeśli ekspert się wypowiada że covid jest a ty mu nie wierzysz to też i inne wypowiedzi podważasz. Więc podważasz wiedzę wszystkich lekarzy w PL którzy pracują publicznie bo oni muszą się trzymać wytycznych who. Więc czy np chodzisz do przychodni? Czy uważasz że to przekręt?
Moje wydruki | Thingiverse | PrusaPrinters
Anycubic i3 Mega - sprzedana
HyperCube Evolution #1 - worklog
Ender-2 - sprzedana
Prusa MK3S - odkupiona używana
HyperCube Evolution #2 - szukam na nią miejsca na razie w odstawce
Awatar użytkownika
kaluza
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 1
Posty: 120
Rejestracja: 17 sty 2021, 18:45
x 35

Re: Gównoburza o ceny, refille i szpule z kartonu :)

Post autor: kaluza »

Jarewa pisze:Ludzie wcale nie mniej chorują, tylko nie ma gdzie się leczyć wiec spora część jest zmuszona samodzielnie... Jakoś w 2020r tajemniczo zniknęła "grypa" która rok w rok zbierała żniwa...

Po drugie jest też dużo bzdur i restrykcji, czemu muszą być restauracje zamknięte? siłownie itd.... A do pracy chodzić muszę?? gdzie przewija się tysiące ludzi... Dlaczego w takim zakładzie KGHM nie ma covida, a w kopalniach węgla jest? Po co rząd nakazał firmą Spółki Skarbu Państwa na budowanie szpitali tymczasowych gdzie są pompowane "miliony" a szpitale puste. Tu przykład szpitalu na stadionie...
Przybijam piątkę.
U mnie wszyscy w robicie mieli covida i nic dowiedzieliśmy się po fakcie jak szef zasponsorował testy wszystkim na przeciwciała sami emeryci u mnie.
A większa ilość trupów to tylko i wyłącznie wina ze zablokowali dostęp do służby zdrowia przez COVID wszyscy inni chorzy od nowotworów po kardiologię nie maja gdzie się leczyć i stad wzrost zgonów w 2020 wedle statystyk poza covidem zmarło 70k osób więcej z powodu braku dostępu do służby zdrowia.
Sam byłem chory na początku roku tele porada strata (stwierdził lekarz przez telefon ze przeziębienie(mimo ze mówiłem ze mam nalot na migdałach itd) test na COVID i nic nie wyszło)
Cały tydzień gorączki itd. W 12 dniu karetka mnie zabrała z powodu 41*c gorączki.... diagnoza ciężka infekcja paciorkowami po dobie i 3 dawkach penicyliny wróciłem szczęśliwy do domu o własnych siłach jak nowo narodzony(zakładam ze starsza osoba by tego nie przeżyła jeszcze 3 tygodnie po czułem osłabienie na treningach biegowych)

A pandemia się skończy jak poważni ludzie którzy zainwestowali pieniądze zarobią i od to cała fanaberia.

Poza tym szpitalom uwierz mi tez jest na + mieć jak najwiecej zgonów z covidem = extra kasa jest za to i potrafią ludzia nie wydać zwłok puki nie podpiszą ze ktoś zmarł na COVID
Artu
Awatar użytkownika
Artu
Drukarz
Postów w temacie: 13
Posty: 2421
Rejestracja: 19 kwie 2016, 11:37
Lokalizacja: Winnica k/Pułtuska
Drukarka: Anycubic Delta +
x 464
Kontakt:

Re: Gównoburza o ceny, refille i szpule z kartonu :)

Post autor: Artu »

Pjoter pisze:Mnie interesuje czy wierzycie w inne wypowiedzi WHO a w inne już nie...
Napiszę krótko: każde informacje, nie ważne przez kogo publikowane, należy weryfikować u wielu źródeł. Dla mnie WHO, nie jest wiarygodnym źródłem, jeśli chodzi o covid, i nawet twierdzę, że ostro manipulują tym wirusem.
kometes
Pozdrawiam, Artur

# Delta Anycubic - na sprzedaż...

# Bambu Lab A1 + AMS mini - drukuje jak szalona :mrgreen:

Moje wypociny na Thingiverse 8-)
mcxmcx
Drukarz
Postów w temacie: 3
Posty: 2455
Rejestracja: 09 kwie 2017, 21:32
x 306

Re: Gównoburza o ceny, refille i szpule z kartonu :)

Post autor: mcxmcx »

Foliarze
Jeżeli przypadkiem podam ceny w GBP to sobie kolego, koleżanko, pomnóż razy pięć.
Awatar użytkownika
Artu
Drukarz
Postów w temacie: 13
Posty: 2421
Rejestracja: 19 kwie 2016, 11:37
Lokalizacja: Winnica k/Pułtuska
Drukarka: Anycubic Delta +
x 464
Kontakt:

Re: Gównoburza o ceny, refille i szpule z kartonu :)

Post autor: Artu »

I taka ciekawostka... :P
MZ.jpg
Pozdrawiam, Artur

# Delta Anycubic - na sprzedaż...

# Bambu Lab A1 + AMS mini - drukuje jak szalona :mrgreen:

Moje wypociny na Thingiverse 8-)
Awatar użytkownika
FlameRunner
Zasłużony
Postów w temacie: 5
Posty: 6568
Rejestracja: 15 kwie 2016, 21:26
x 2056

Re: Gównoburza o ceny, refille i szpule z kartonu :)

Post autor: FlameRunner »

Nie ufasz WHO, nie ufasz lekarzom, ale ufasz polskiemu MZ i postanowiłeś użyć ich statystyk jako argumentu?
dragonn, mcxmcx, morf
Awatar użytkownika
Pjoter
Drukarz
Postów w temacie: 8
Posty: 2004
Rejestracja: 16 lis 2017, 18:53
Lokalizacja: Gdańsk
Drukarka: HEVO, MK3S
x 877

Re: Gównoburza o ceny, refille i szpule z kartonu :)

Post autor: Pjoter »

To ja już tylko powiem ze jestem załamany. Że sądzicie ze macie większą wiedzę niż ludzie którzy poświęcają życie nauce o wirusach, bakteriach itp. Nie da rady takiej wiedzy wyciągnąć z Google w 15 min. Badania na koronawirusa i (cała rodzina koronawirus ów) trwaja od lat i nadal się je bada. Podważacie zdanie ekspertów "bo na chłopski rozum" coś się wam wydaje. To tak jakbym ja mówił że śruba traoezowa powinna być łożyskowana 5 razy na swojej długości, a luzy nakrętki skutecznie rozwalają precyzję XY w corexy no bo jak mam mieć precyzję 0.01mm jak między śruba a nakrętka są większe odległości. Z mojej strony koniec wątku. Nikt tu nikogo nie przekona. Ja nie będę szukał teraz papierów które potwierdzają moje tezy.
Bemko, dragonn, Mati, Abys
Moje wydruki | Thingiverse | PrusaPrinters
Anycubic i3 Mega - sprzedana
HyperCube Evolution #1 - worklog
Ender-2 - sprzedana
Prusa MK3S - odkupiona używana
HyperCube Evolution #2 - szukam na nią miejsca na razie w odstawce
Awatar użytkownika
Artu
Drukarz
Postów w temacie: 13
Posty: 2421
Rejestracja: 19 kwie 2016, 11:37
Lokalizacja: Winnica k/Pułtuska
Drukarka: Anycubic Delta +
x 464
Kontakt:

Re: Gównoburza o ceny, refille i szpule z kartonu :)

Post autor: Artu »

Każdy wierzy w to, co chce, a raczej w to co widzi, słyszy, przeczyta, i jest w stanie wyciągnąć z tego własne wnioski.
Zbyt wiele razy byliśmy, jesteśmy, i będziemy okłamywani w myśl "większych idei", a raczej pieniędzy do zgarnięcia... ale nie przez nas, tylko od nas.
Nikt mi nie wmówi, że na takim covid się nie zarabia, i to grubych miliardów, jeśli nie bilionów (w dowolnej walucie) :P
Pozdrawiam, Artur

# Delta Anycubic - na sprzedaż...

# Bambu Lab A1 + AMS mini - drukuje jak szalona :mrgreen:

Moje wypociny na Thingiverse 8-)
Awatar użytkownika
Pjoter
Drukarz
Postów w temacie: 8
Posty: 2004
Rejestracja: 16 lis 2017, 18:53
Lokalizacja: Gdańsk
Drukarka: HEVO, MK3S
x 877

Re: Gównoburza o ceny, refille i szpule z kartonu :)

Post autor: Pjoter »

To se kurwa ponosimy maseczki jeszcze 10 lat. Ciekawe czy jak grasowała Hiszpanka po Europie to też były takie asy.
Moje wydruki | Thingiverse | PrusaPrinters
Anycubic i3 Mega - sprzedana
HyperCube Evolution #1 - worklog
Ender-2 - sprzedana
Prusa MK3S - odkupiona używana
HyperCube Evolution #2 - szukam na nią miejsca na razie w odstawce
Awatar użytkownika
Artu
Drukarz
Postów w temacie: 13
Posty: 2421
Rejestracja: 19 kwie 2016, 11:37
Lokalizacja: Winnica k/Pułtuska
Drukarka: Anycubic Delta +
x 464
Kontakt:

Re: Gównoburza o ceny, refille i szpule z kartonu :)

Post autor: Artu »

Pjoter pisze:To se kurwa ponosimy maseczki jeszcze 10 lat.
Będziemy je nosić do czasu, aż ci którzy tym sterują, stwierdzą, że już wystarczy.
Pozdrawiam, Artur

# Delta Anycubic - na sprzedaż...

# Bambu Lab A1 + AMS mini - drukuje jak szalona :mrgreen:

Moje wypociny na Thingiverse 8-)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Offtop”