Strona 1 z 1

Duet 3 Mini 5+ WiFi od Fystec

: 09 maja 2021, 17:11
autor: Pjoter
https://a.aliexpress.com/_mrIYvvX

Taki link bo z komórki wysyłam. Już jest klon, 250zl za stepy Tmc2209 i WiFi na RRF to IMHO dobra cena. Możliwe że kupię do zabawy jak pojawi się daughterboard na 2 kolejne silniki (wtedy będzie 7 stepów pod vorona tak BTW) oraz daughterboard na toolboardy. Moim skromnym zdaniem poważna konkurencja dla SKR.

Co wy sądzicie?

Re: Duet 3 Mini 5+ WiFi od Fystec

: 10 maja 2021, 07:20
autor: Mati
Jak dla mnie to warta rozważenia opcja, zwłaszcza jako następca dwójki wifi. Gdzieś czytałem, że do RRF już niebawem mają zostać dodane ficzery znane z klippera takie jak input sharper i inne nowości, także może być ciekawie. Chyba sobie kupię :D

Re: Duet 3 Mini 5+ WiFi od Fystec

: 10 maja 2021, 08:51
autor: dragonn
Pjoter pisze: Taki link bo z komórki wysyłam.
Chyba w końcu ogarnęli i otwarcie linka na PC przekierowuje do wersji na PC.

Re: Duet 3 Mini 5+ WiFi od Fystec

: 10 maja 2021, 11:05
autor: 1kamil
Mati pisze:Gdzieś czytałem, że do RRF już niebawem mają zostać dodane ficzery znane z klippera takie jak input sharper i inne nowości, także może być ciekawie
https://github.com/Duet3D/RepRapFirmware/issues/443

Re: Duet 3 Mini 5+ WiFi od Fystec

: 10 maja 2021, 11:28
autor: Pjoter
Tak, dc42 pisał że mają zamiar to dodać do kolejnej większej wersji RRF (3.X)

Re: Duet 3 Mini 5+ WiFi od Fystec

: 25 maja 2021, 18:18
autor: Mati
Zamówione :D Zastanawiałem się nad wzięciem od razu Toolboarda 1LC, ale poczekam aż sklonują wersję 1.1, lub kupię oryginał. 1.1 m.in. ze względu na wbudowany w płytkę akcelerometr.

Re: Duet 3 Mini 5+ WiFi od Fystec

: 25 cze 2021, 21:49
autor: McKee
FYI: Dziś do końca dnia i po zniżkach wychodzi około 211zł ($55,56)

Re: Duet 3 Mini 5+ WiFi od Fystec

: 26 cze 2021, 08:29
autor: Tuchajbej
Uważajcie.
Ja akurat mam org d3m5+ + płytka rozszerzajaca o 2 stepy + toolbard 1.1.
U mnie płytka główna juz byla raz na gwarancji odsylana. U znajomego tak samo. Znam przypadki gdzie 3x na gwarancji byla odsylana.
Okazało sie że był problem na produkcji przy zastosowaniu pewnego chipa odpowiedzialnego za komunikacje z kartą sd.
Mam szczerą nadzieję że kontrola jakości u Fystec jest lepsza niz w fabryce dueta :) Problem dotyczy tylko mini. D2W działą nieprzerwanie od 2 lat ponad.
Po prostu uważajcie ;)

Re: Duet 3 Mini 5+ WiFi od Fystec

: 27 cze 2021, 16:40
autor: Mati
Ja już mam. Z grubsza działa, w przyszłym tygodniu dokładne testy. W zestawie to co widać + karta SD SanDisk edge 8gb (która pewnie znając życie z sandiskiem wiele wspólnego nie ma)