Wydruk Devil Design SILK - Gold

Ogólne dyskusje o filamentach - różnych materiałach i producentach.
dlewczuk
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 3
Posty: 42
Rejestracja: 01 cze 2020, 12:13
x 7

Re: Wydruk Devil Design SILK - Gold

Post autor: dlewczuk »

Abys pisze:@dlewczuk
Zobacz u mnie viewtopic.php?f=9&t=4809
, mam kilka złotych jako porównanie.
Tego silka od dd też dostałem próbkę, ale bardziej mi pod żółty podchodził.
Chyba ze to żółty był, bo nie był opisany ale przypominał trochę golda.
Coś podobnego jak z tego linka metaliczny, teraz mam od spectrum golda i wygląda podobnie do dd ale nie robiłem zdjęcia jeszcze.
Złoty złotemu nierówny :)
Kilka złotych już przetestowałem, mam swój sprawdzony kolor, ale w większości jest bliżej do brązowego lub do żółtego.
Być może to są złote (lub jakieś odcienie), ale dla mnie złoty to taki "filmowy" złoty.
PrzemoS pisze:
Można powiedziec ze od DD (ale nie w fabryce) wiec jak masz jakies pytania smialo pisz na priv ;)
Duzo sie dzieje ostatnio jesli chodzi o kolory, zmiany i pewnie dlatego sa wstawiane Nowosci jak i Porownania kolorow bo teraz pewnie juz takie zostaną :)

Tak dokladnie jak pada swiatlo cieple na model to odcien jest taki zloto zielonkawy jak pada swiatlo powyzej 5500K na model to jest Zloty Jasny.
Tutaj o tym to mozna pisać i pisać SILK robi swoje :)
To akurat był mój pierwszy silk i nie do końca ogarnąłem parametry druku i nie sprawdzałem w innym oświetleniu jak to wygląda.
Pewnie znowu wezmę na próbę i sprawdzę jeszcze raz.
Julian pisze:
Nie było zmian. 100 gram SILK GOLD Devil Design mogłeś kupić tylko u nas - to oryginalny materiał ten sam co opisany.
Tak, dokładnie u Was kupowałem.
Nie wiem jak to się sprzedaje, ale takie zwoje 50-100 gram są spoko do sprawdzenia i można się upewnić czy sam kolor i materiał będzie ok.

W każdym razie, ten kolor wygląda ładnie i sprawdzę jeszcze raz.
Awatar użytkownika
arek
Postów w temacie: 1
Posty: 196
Rejestracja: 27 kwie 2016, 13:45
Lokalizacja: PL
x 62

Re: Wydruk Devil Design SILK - Gold

Post autor: arek »

dlewczuk pisze: 09 gru 2021, 09:04 Kilka złotych już przetestowałem, mam swój sprawdzony kolor, ale w większości jest bliżej do brązowego lub do żółtego.
Który złoty jest polecany w takim razie? (chciałbym druknąć coś typu https://www.printables.com/model/227525 ... nk-coaster, czyli udające lustro teleskopu kosmicznego. Do trzymania na tarasie)
Awatar użytkownika
PrzemoS
Zasłużony
Postów w temacie: 5
Posty: 729
Rejestracja: 01 sie 2016, 12:11
Lokalizacja: Oleśnica
Drukarka: Switchwire,Delta,X1C
x 719

Re: Wydruk Devil Design SILK - Gold

Post autor: PrzemoS »

arek pisze: 06 cze 2023, 22:03
dlewczuk pisze: 09 gru 2021, 09:04 Kilka złotych już przetestowałem, mam swój sprawdzony kolor, ale w większości jest bliżej do brązowego lub do żółtego.
Który złoty jest polecany w takim razie? (chciałbym druknąć coś typu https://www.printables.com/model/227525 ... nk-coaster, czyli udające lustro teleskopu kosmicznego. Do trzymania na tarasie)
Ja osobiście lubie LIGHT GOLD

Poniżej masz porównanie, ale wybór należy do Ciebie :)

Devil Design "Gold" vs Devil Design "Light Gold"
Gold vs Light Gold  SILK
Gold vs Light Gold SILK
Gold vs Light Gold  SILK
Gold vs Light Gold SILK
Rozarh, Adinfo
"Z pozdrowieniami Przemek" :git: :git:

Drukarki:
Delta :yahoo: :yahoo: // Voron Switchwire :devil: // Bambu Lab X1-Carbon AMS :crazy:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Filamenty”