[kom] 3Drukarki

Polecasz bądź odradzasz interesy z daną osobą lub firmą?
Regulamin forum
Przed opublikowaniem ogłoszenia zapoznaj się z regulaminem działu giełda.
Awatar użytkownika
McKee
Zasłużony
Postów w temacie: 1
Posty: 2630
Rejestracja: 20 kwie 2016, 23:00
x 717

Re: [kom] 3Drukarki

Post autor: McKee »

Jednym słowem siła sukcesu tkwi w małych firmach gdzie właściciel jest blisko Klienta a nie w wielkich korporacjach ...
Tylko dlaczego Państwo doi tych małych jednocześnie dając ulgi i różne ułatwienia tym dużym... ehhh.... (sorry za OT).
Julian, marek91
Motto na dziś: "How may I abuse you?"
Awatar użytkownika
Zepco
Postów w temacie: 6
Posty: 1555
Rejestracja: 25 kwie 2017, 22:23
Lokalizacja: Kielce
Drukarka: PRUSA i3 MK2S
x 294

Re: [kom] 3Drukarki

Post autor: Zepco »

Ze względu na rozszerzenie oferty (TPU, filamenty na drewnianych szpulach) zrobiłem kolejne zamówienie i ponownie wszystko na wysokim poziomie. Ale przy okazji chyba odkryłem ich źródło sukcesu. Za każdym razem po przyniesieniu paczki i jej rozpakowywaniu mój kot dziwnie długo ją obwąchuje a potem odchodzi spokojny i szczęśliwy. Wygląda na to, że oni tam coś dodają, co uzależnia. ;-) A może to te małe gratisy dołączane do zamówienia... sam już nie wiem.
Na pewno żaden z dużych graczy nie zrealizowałby przesyłki tak, żeby dotarła tak szybko.
Julian
Prusa i3 MK2S
Anet A8 - rozebrana na części...
3DGence One
Awatar użytkownika
morf
Drukarz
Postów w temacie: 3
Posty: 3203
Rejestracja: 17 sty 2017, 12:28
Drukarka: Reprapy, Prusa MK3S
x 1575

Re: [kom] 3Drukarki

Post autor: morf »

Rowniez polecam sklep! Ekspresowa wysylka i do tego promocyjnie darmowa :-)
Julian
Done is better than perfect.
Awatar użytkownika
papkie
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 2
Posty: 60
Rejestracja: 27 cze 2017, 13:52
Lokalizacja: Trójmiasto
Drukarka: Graber i3
x 4
Kontakt:

Re: [kom] 3Drukarki

Post autor: papkie »

Zamówiłem szpulę za 40zł/1kg i przekonałem się, że taka różnica w cenie nie musi oznaczać gorszej jakości, bo druk mnie zaskoczył, praktycznie zero nitkowania i solidny filament.
Paczkę miałem na drugi dzień roboczy w paczkomacie, co mnie bardzo pozytywnie zaskoczyło, bo akurat mi się kończył poprzedni filament, także odpoczynku od druku nie miałem :)

Na pewno wrócę do Juliana niedługo, tym razem na większe zakupy, polecam!
Julian
Awatar użytkownika
papkie
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 2
Posty: 60
Rejestracja: 27 cze 2017, 13:52
Lokalizacja: Trójmiasto
Drukarka: Graber i3
x 4
Kontakt:

Re: [kom] 3Drukarki

Post autor: papkie »

No i wróciłem - i ponownie jestem bardzo zadowolony, ponownie przesyłka na drugi dzień w paczkomacie.
Dodatkowo otrzymałem próbki różnych materiałów, co mnie bardzo ucieszyło, ponieważ chciałem wypróbować jak się drukuje z innym typem filamentu - teraz mam okazję, tylko przywrócę drukarkę do działania :D
Julian
Awatar użytkownika
Zepco
Postów w temacie: 6
Posty: 1555
Rejestracja: 25 kwie 2017, 22:23
Lokalizacja: Kielce
Drukarka: PRUSA i3 MK2S
x 294

Re: [kom] 3Drukarki

Post autor: Zepco »

Kolejne dwa zakupy i za każdym razem przesyłka wychodzi jeszcze tego samego dnia roboczego. Nawet w okresie urlopowej stanęli na głowie, co podziwiam bo wiem jaki potrafi być młyn. Co ciekawe rozmawiałem z Julianem ok 16 żeby sprecyzować zamówienie, a następnego dnia ok 9-10 przesyłka czekała w paczkomacie. Chyba trzeba sklonować wodza i rozesłać do wszystkich firm wysyłkowych. ;-)
Niech żyje Julian, król filamentów. ;-)
Julian
Prusa i3 MK2S
Anet A8 - rozebrana na części...
3DGence One
Awatar użytkownika
Hejterro
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 1
Posty: 161
Rejestracja: 21 sie 2017, 20:40
x 17

Re: [kom] 3Drukarki

Post autor: Hejterro »

I ja chciałbym polecić sklep 3drukarki.pl :) W czwartek zamówione, w poniedziałek już drukowałem pięknym rubinowym PETG! Paczka dobrze zabezpieczona, a próbki ładnie opisane (co nie zawsze jest oczywiste). I przez te próbki, już chyba niedługo wrócę z kolejnym zamówieniem :D
Julian
Awatar użytkownika
Padnik
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 1
Posty: 21
Rejestracja: 17 cze 2017, 12:04
Lokalizacja: Kraków
x 1

Re: [kom] 3Drukarki

Post autor: Padnik »

Wyłonie się krótko z swojej ciemnej komnaty by podziękować Julianowi i bardzo polecić jego sklep!
Cóż tu powiedzieć... przeznaczenia nie oszukasz :lol:
Kupiłem drukarkę już po raz drugi w tym sklepie, duży plus za bardzo szybką dostawę, była już następnego dnia i jeszcze do tego mega Bonusik :D
Julian
"Everyone is a maker, only I am a printer" 8-)
Awatar użytkownika
PrzemoS
Zasłużony
Postów w temacie: 1
Posty: 727
Rejestracja: 01 sie 2016, 12:11
Lokalizacja: Oleśnica
Drukarka: Switchwire,Delta,X1C
x 703

Re: [kom] 3Drukarki

Post autor: PrzemoS »

WYGINAM SMIALO CIALO WYGINAM SMIALO CIALO ....POLECAM TEGO PANA a kogo?????? JU LI ANA !!!!!!!!!:) <podpinam sie rowniez> :)
"Z pozdrowieniami Przemek" :git: :git:

Drukarki:
Delta :yahoo: :yahoo: // Voron Switchwire :devil: // Bambu Lab X1-Carbon AMS :crazy:
Awatar użytkownika
xyzyx
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 1
Posty: 319
Rejestracja: 02 sie 2017, 06:22
Lokalizacja: Płock
Drukarka: HCX2
x 65

Re: [kom] 3Drukarki

Post autor: xyzyx »

Również się dołączę, sklep super. Zamawiam dziś jutro mam u siebie, szybka reakcja na korespondencję. Spoko sklep naprawdę. :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Komentarze”