Strona 1 z 1

[kom] 3Drukarki

: 04 cze 2017, 21:23
autor: Gelten
Witam :)

Mogę śmiało polecić sklep 3Drukarki. Dobra obsługa i szybka wysyłka. Zamówiłem PLA i PET-G dość późnym wieczorem w niedziele (płacone zwykłym przelewem), a paczkę miałem do odebrania już we wtorek :D

Re: [kom] 3Drukarki

: 04 cze 2017, 22:14
autor: anraf1001
Też mogę się pod tym podpisać :D Polecam szczerze sklep Juliana :git:

Re: [kom] 3Drukarki

: 05 cze 2017, 05:38
autor: Artu
Potwierdzam 3drukarki.pl to porządna i solidna firma :good:

Re: [kom] 3Drukarki

: 05 cze 2017, 16:20
autor: Julian
Wielkie dzięki chłopaki za miłe słowa. Wszyscy staramy się jak możemy, aby nasi klienci byli jak najbardziej zadowoleni.

Jeszcze raz dzięki i zapraszam ponownie ;-)

Re: [kom] 3Drukarki

: 07 cze 2017, 22:19
autor: Paatryk93
Kolejne szybkie zamówienie, zamówione wczoraj koło 12, a dziś rano już paczka czekała w paczkomacie :) Dobrze zapakowane, dobry kontakt. Polecam :)

Re: [kom] 3Drukarki

: 07 cze 2017, 22:40
autor: kapi
U mnie również - szybko i sprawnie.
Polecam.


tapatalk

Re: [kom] 3Drukarki

: 07 cze 2017, 23:04
autor: Zepco
Kupiłem u nich oryginalną pruskę i zapas filamentu. Wcześniej zastanawiałem się czemu na FB wszyscy ich polecają. Teraz już wiem.
Pomyliłem się przy zamówieniu i zamiast filamentu 1,75 w jednej szpuli wziąłem grubszy. Dość szybko otrzymałem telefon, że prawdopodobnie nastąpiła pomyłka i czy tak ma być. Do zamówienia dostałem również kilka próbek, którymi wykonywałem pierwsze wydruki i próby kalibracji.
Przesyłka faktycznie ekspresowa i z rozmów dało się poznać, że Panowie wiedzą że zadowolony klient wróci prędzej czy później. Tak czy inaczej to nie będzie mój ostatni zakup u nich. :-)

Re: [kom] 3Drukarki

: 10 cze 2017, 22:43
autor: cybermech
Również zamawiałęm pruse, bardzo dobry kontakt, błyskawiczna wysyłka, gratisy ogólnie polecam 3drukarki

Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka

Re: [kom] 3Drukarki

: 23 cze 2017, 20:02
autor: Zepco
Było słodzenie, teraz pora na skargę.
To jest moje 2-gie zamówienie u nich. Zakupiłem trochę filamentu na zapas wczoraj (tj czwartek) w godzinach porannych z myślą, że paczka dotrze w poniedziałek i będę mógł przez weekend odpocząć z dala od drukarki. Ale nic bardziej mylnego. Panowie zrealizowali zamówienie jeszcze tego samego dnia ok godziny 16 i dzisiaj (czyli na drugi dzień) otrzymałem przesyłkę. Panowie z 3drukarki, czy Wy nie macie rodzin? Musicie tak szybko realizować zamówienia? Mało tego, do paczki bez uzgodnienia ze mną dołączyli dość ciekawy gratis, toż to niedopuszczalne! Musicie zaprzestać tych praktyk, bo inaczej nie przestanę u Was kupować i zbankrutuję! (i zamieścicie w firmowej gablotce artykuł z Wami w tle a na zdjęciu komornik zajmujący drukarkę i zapas filamentu) ;-)

Re: [kom] 3Drukarki

: 29 cze 2017, 12:36
autor: dziobu
Dzień dobry witam,
W skrócie - mimo małego potknięcia (ale bez strat w ludziach) nie powiem złego słowa. Julian mi jeszcze stronę sklepu zmodyfikował na poczekaniu ;p
Ogólnie: szybko i sprawnie.
I jeszcze sensowny bonus w kartonie się znalazł ;)

Re: [kom] 3Drukarki

: 01 lip 2017, 10:15
autor: McKee
Jednym słowem siła sukcesu tkwi w małych firmach gdzie właściciel jest blisko Klienta a nie w wielkich korporacjach ...
Tylko dlaczego Państwo doi tych małych jednocześnie dając ulgi i różne ułatwienia tym dużym... ehhh.... (sorry za OT).

Re: [kom] 3Drukarki

: 01 lip 2017, 15:45
autor: Zepco
Ze względu na rozszerzenie oferty (TPU, filamenty na drewnianych szpulach) zrobiłem kolejne zamówienie i ponownie wszystko na wysokim poziomie. Ale przy okazji chyba odkryłem ich źródło sukcesu. Za każdym razem po przyniesieniu paczki i jej rozpakowywaniu mój kot dziwnie długo ją obwąchuje a potem odchodzi spokojny i szczęśliwy. Wygląda na to, że oni tam coś dodają, co uzależnia. ;-) A może to te małe gratisy dołączane do zamówienia... sam już nie wiem.
Na pewno żaden z dużych graczy nie zrealizowałby przesyłki tak, żeby dotarła tak szybko.

Re: [kom] 3Drukarki

: 04 lip 2017, 11:25
autor: morf
Rowniez polecam sklep! Ekspresowa wysylka i do tego promocyjnie darmowa :-)

Re: [kom] 3Drukarki

: 11 lip 2017, 12:20
autor: papkie
Zamówiłem szpulę za 40zł/1kg i przekonałem się, że taka różnica w cenie nie musi oznaczać gorszej jakości, bo druk mnie zaskoczył, praktycznie zero nitkowania i solidny filament.
Paczkę miałem na drugi dzień roboczy w paczkomacie, co mnie bardzo pozytywnie zaskoczyło, bo akurat mi się kończył poprzedni filament, także odpoczynku od druku nie miałem :)

Na pewno wrócę do Juliana niedługo, tym razem na większe zakupy, polecam!

Re: [kom] 3Drukarki

: 04 sie 2017, 15:37
autor: papkie
No i wróciłem - i ponownie jestem bardzo zadowolony, ponownie przesyłka na drugi dzień w paczkomacie.
Dodatkowo otrzymałem próbki różnych materiałów, co mnie bardzo ucieszyło, ponieważ chciałem wypróbować jak się drukuje z innym typem filamentu - teraz mam okazję, tylko przywrócę drukarkę do działania :D

Re: [kom] 3Drukarki

: 01 wrz 2017, 12:44
autor: Zepco
Kolejne dwa zakupy i za każdym razem przesyłka wychodzi jeszcze tego samego dnia roboczego. Nawet w okresie urlopowej stanęli na głowie, co podziwiam bo wiem jaki potrafi być młyn. Co ciekawe rozmawiałem z Julianem ok 16 żeby sprecyzować zamówienie, a następnego dnia ok 9-10 przesyłka czekała w paczkomacie. Chyba trzeba sklonować wodza i rozesłać do wszystkich firm wysyłkowych. ;-)
Niech żyje Julian, król filamentów. ;-)

Re: [kom] 3Drukarki

: 05 wrz 2017, 13:36
autor: Hejterro
I ja chciałbym polecić sklep 3drukarki.pl :) W czwartek zamówione, w poniedziałek już drukowałem pięknym rubinowym PETG! Paczka dobrze zabezpieczona, a próbki ładnie opisane (co nie zawsze jest oczywiste). I przez te próbki, już chyba niedługo wrócę z kolejnym zamówieniem :D

Re: [kom] 3Drukarki

: 27 wrz 2017, 12:35
autor: Padnik
Wyłonie się krótko z swojej ciemnej komnaty by podziękować Julianowi i bardzo polecić jego sklep!
Cóż tu powiedzieć... przeznaczenia nie oszukasz :lol:
Kupiłem drukarkę już po raz drugi w tym sklepie, duży plus za bardzo szybką dostawę, była już następnego dnia i jeszcze do tego mega Bonusik :D

Re: [kom] 3Drukarki

: 27 wrz 2017, 15:03
autor: PrzemoS
WYGINAM SMIALO CIALO WYGINAM SMIALO CIALO ....POLECAM TEGO PANA a kogo?????? JU LI ANA !!!!!!!!!:) <podpinam sie rowniez> :)

Re: [kom] 3Drukarki

: 03 paź 2017, 19:03
autor: xyzyx
Również się dołączę, sklep super. Zamawiam dziś jutro mam u siebie, szybka reakcja na korespondencję. Spoko sklep naprawdę. :)

Re: [kom] 3Drukarki

: 03 paź 2017, 19:07
autor: SQ9KRD
Mi Radek uratował "tyłek" realizując szybką wysyłkę PLA. Kolejna laurka i wielkie dziękuję.

Re: [kom] 3Drukarki

: 12 paź 2017, 20:16
autor: kswiorek
Zamówiłem ostatnio w tym sklepie filament i silnik krokowy, a oprócz tego dostałem trzy różne próbki filamentów.
Świetny sklep i bardzo podoba mi się opcja darmowej dostawy powyżej 100 zł.
Dzięki.

Re: [kom] 3Drukarki

: 09 lis 2017, 10:32
autor: dziobu
A ja trochę inaczej - Król Julian ;p wymienił mi trefny ABS od firmy Spectrum (Forest Green, jakby ktoś pytał) na przyzwoity, od DD. Nie dość że sam zaproponował wymianę to zrobił to choć w zasadzie nie musiał - producent oficjalnie uznał że plastik jest dobry (a wydruk dosłownie rozpadał się w rękach, coś na wzór starych ABSów marki eFilament3D).

Z tego powodu chciałbym mu publicznie podziękować ;)

Re: [kom] 3Drukarki

: 09 lut 2018, 08:38
autor: Drunk_ZoZol
Szybka realizacja zamówienia, bardzo dobry kontakt z Julianem oraz dobra cena. Polecam serdecznie! :)

Re: [kom] 3Drukarki

: 09 lut 2018, 20:46
autor: Marcin.KnD
Też kupowałem u Juliana. on i Tomek to naprawdę dwa porządne sklepy z materiałem do drukarek

Re: [kom] 3Drukarki

: 26 kwie 2018, 12:58
autor: dziobu
Zamówiłem, paczka przyszła.
Otwieram a tam to co chciałem. Nic nie uszkodzone, żadnych pomyłek czy braków. Zero finezji. Monotonię Julian złamał dorzucając sympatyczny bonus ;D

Polecam ;)

Re: [kom] 3Drukarki

: 07 maja 2018, 21:39
autor: Zepco
Nawet w majówkę zrealizowali zamówienie co mnie bardzo ucieszyło, bo się nie nudziłem. :D

Re: [kom] 3Drukarki

: 25 lip 2018, 14:17
autor: dziobu
Zamówiłem - przyszło. Szaleństwo!
...z wyjątkowo sensownym bonusem. YEAH!

Re: [kom] 3Drukarki

: 25 lip 2018, 14:51
autor: morf
ja rowniez kolejny raz juz jestem zachwycony szybkoscia wysyki i dolaczonymi gratisami

Re: [kom] 3Drukarki

: 31 lip 2018, 21:48
autor: Pajacyk0v
Polecam, świetny kontakt, dobre ceny i najczystszy towar w okolicy :]

Re: [kom] 3Drukarki

: 02 wrz 2018, 08:08
autor: sp6vgx
Też polecam Juliana i jego sklep www.3drukarki.pl

Mimo soboty i przenosin firmy nie było jakiegokolwiek problemu by kupić filament (nowy kolor od Devil Design z którego chciałem zacząć druk w weekend). Mogłem podjechać przez cały dzień. Nie dość że dostałem informację jak dojechać komunikacją miejską bo akurat zostałem chwilowo bez samochodu, to Julian z przygotowanym towarem przyszedł na przystanek. Do tego jeszcze zaproponował za darmo próbki filamentów.

Co można powiedzieć tylko wspierać firmy z taką obsługą bo jest ich na tym świecie niewiele...

Re: [kom] 3Drukarki

: 28 lis 2018, 20:51
autor: kapi
szybko i z próbkami - pięknie !

:piwo: :git:

Re: [kom] 3Drukarki

: 24 maja 2019, 21:18
autor: Abys
Szybka realizacja zamówienia,dobrze zapakowane,2 próbki gratis, nie pozostaje nic innego jak tylko polecić :)
Jest to drugi zakup, poprzednio też wszystko OK :good:
Dzięki!
20190524_211047.jpg

Re: [kom] 3Drukarki

: 03 cze 2019, 16:49
autor: Abys
Wszystko OK.
Dzięki! :good:
20190603_163546.jpg

Re: [kom] 3Drukarki

: 09 cze 2019, 21:02
autor: Jackoboo
Sklep godny polecenia.
Dodatkowo właściciel jest aktywny na forum, więc jeżeli masz jakieś pytania lub chciałbyć ''NA ŻYWO ZE ZDJĘCIA''
zobaczyć, porównać np. kolor filamentu, to nie stanowi to problemu, tak jak to było w moim przypadku.
Jeszcze raz polecam. :good:

Re: [kom] 3Drukarki

: 12 lis 2019, 14:47
autor: dziobu
Od zawsze urzeka mnie szczyt kreatywności w sposobie pakowania filamentów ale ostatnia paczka jest swego rodzaju ewenementem. Pierwszy raz dostałem zgrabną, symetryczną piramidkę z ładnie dociętym kartonem :)
3d.jpg
I dla zaspokojenia ducha - próbkę. Męską. Na szpuli.

Re: [kom] 3Drukarki

: 19 gru 2019, 14:59
autor: Abys
Różowego nie było, koleżanka pytała.. :DD
20191219_145119.jpg
Dzięki! :good:, polecam :piwo:

Re: [kom] 3Drukarki

: 28 sty 2020, 19:00
autor: kapi
Po ostatnich zakupach w SO, otrzymałem próbkę (pokaźną) srebrnego peta, sygnowany 3Drukarki.
Uważam że może zastąpić aluminiowy, przynajmniej wg mnie.
Poszedł gładko, bez problemu, mimo że miałem go bez szpuli.
Wydruk techniczny - rozpórka do szybkiego rc. Po teście bez uszkodzeń. Widoczne przebarwienia ale to był mój experyment z szybkościami i temperaturą.

Chyba się zaprzyjaźnię z tym materiałem.

Re: [kom] 3Drukarki

: 22 lut 2020, 12:03
autor: kapi
Kolejne szpule peta 3Drukarki zakupione w SO.

Dziękuję.

Re: [kom] 3Drukarki

: 25 mar 2020, 01:28
autor: dziobu
Wirus nie wirus, próbki trzymają poziom ;)
pr.jpg

Re: [kom] 3Drukarki

: 25 mar 2020, 08:24
autor: Julian
dziobu pisze:Wirus nie wirus, próbki trzymają poziom ;)
PREMIUM klient. PREMIUM gratis. :-)

Re: [kom] 3Drukarki

: 21 sie 2020, 13:57
autor: dziobu
Tutaj bez zmian. Bardzo miło że PET ;) Odkąd zmieniłem głowice to zaczął mi się podobać ten materiał ;)
pr.jpg
Ta krzywo przyklejona czwórka psuje estetykę gratisu, ale chyba tym razem im podaruję tą ewidentną wtopę ;)

Re: [kom] 3Drukarki

: 24 paź 2020, 08:27
autor: kapi
Kolejna przesyłka - szybko i sprawnie.
dziękuję za czarną próbkę.
:piwo:

Re: [kom] 3Drukarki

: 24 paź 2020, 08:49
autor: Adinfo
dziobu pisze:Tutaj bez zmian. Bardzo miło że PET ;) Odkąd zmieniłem głowice to zaczął mi się podobać ten materiał ;)
Też mi się ten PET-G podoba i świetny kolor - mam to samo zdanie.

Re: [kom] 3Drukarki

: 14 paź 2021, 17:13
autor: Pjoter
Znowu zamówienie i znowu jestem bardzo zadowolony z wyboru sklepu. Dzięki za szybką wysyłkę i za próbki :D

Re: [kom] 3Drukarki

: 16 gru 2021, 16:06
autor: dziobu
Pudełko po pieluchach, taśma pakowa z supermarketu. Tylko masa nie ta, ale tego przecież nie widać :)
Profesjonalna, dyskretna przesyłka nie sugerująca zawartości.
p.jpg
btw.
Dziecko zadowolone.
:P

Re: [kom] 3Drukarki

: 16 gru 2021, 17:17
autor: Julian
dziobu pisze:Pudełko po pieluchach, taśma pakowa z supermarketu.
Karton z "recajklingu" - przyszły w nim zakupy firmowe z pewnego francuskiego marketu :D
Osoba pakująca jak widzi jakiś kartonik to zawsze go zabiera :D

Re: [kom] 3Drukarki

: 05 sty 2022, 22:59
autor: Pjoter
Swoją drogą warto poprawić :P
Filamenty podporodowe (tak wiem że tam nie ma "o") się słabo sprzedają

Re: [kom] 3Drukarki

: 06 sty 2022, 00:00
autor: TDI-CAD
Ojtam, ojtam...

Re: [kom] 3Drukarki

: 06 sty 2022, 13:06
autor: Furrciak
Pjoter pisze:Swoją drogą warto poprawić :P
Filamenty podporodowe (tak wiem że tam nie ma "o") się słabo sprzedają
Od kiedy pisze się filamenty podporodwe zamiast podporowe? :fool:

Re: [kom] 3Drukarki

: 06 sty 2022, 13:39
autor: dziobu
A ktoś to w ogóle czyta? :D

Re: [kom] 3Drukarki

: 07 sty 2022, 01:02
autor: Julian
dziobu pisze:A ktoś to w ogóle czyta? :D
Ja :D
Furrciak pisze: Od kiedy pisze się filamenty podporodwe zamiast podporowe? :fool:
Od kiedy ludzie, a nie maszyny tworzą opisy.
Pjoter pisze:Swoją drogą warto poprawić :P
Filamenty podporodowe (tak wiem że tam nie ma "o") się słabo sprzedają
Dzięki za poważne podejście :)
Zgłoś się do nas mailowo na adres: sklep@3drukarki.pl
Prześlemy Ci w nagrodę małą szpulkę filamentu @Devil Design :)

Re: [kom] 3Drukarki

: 07 sty 2022, 09:10
autor: Pjoter
O kurde, dzięki :D

Re: [kom] 3Drukarki

: 07 sty 2022, 10:52
autor: dziobu
No to czas zacząć czytać opisy a nie oglądać zdjęcia!

Re: [kom] 3Drukarki

: 08 sty 2022, 14:43
autor: Furrciak
Julian pisze:
dziobu pisze:A ktoś to w ogóle czyta? :D
Ja :D
To ja swoje pinć groszy w debugowaniu strony dodam
Ps. Poprawnie pisze się drewnopodobne , nie drewopodobne
Jest to taki sam błąd językowy jak na przykład "pacz" zamiast "patrz" :smile2:

Re: [kom] 3Drukarki

: 08 sty 2022, 15:05
autor: morf
niedługo szpulek nie starczy:-)

Re: [kom] 3Drukarki

: 09 sty 2022, 20:30
autor: Zepco
To ja wtrącę swoje 3 grosze. Są nylony z CF i GF. I w obu przypadkach jest opis, że są z dodatkiem włókna szklanego. Może się mylę, ale CF to jest dodatek włókna węglowego?

Re: [kom] 3Drukarki

: 09 sty 2022, 21:05
autor: Furrciak
Zepco pisze:To ja wtrącę swoje 3 grosze. Są nylony z CF i GF. I w obu przypadkach jest opis, że są z dodatkiem włókna szklanego. Może się mylę, ale CF to jest dodatek włókna węglowego?
Masz rację
CF = dodatek włókna węglowego
GF = dodatek włókna szklanego